Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

silvia10131
11. okt 2011

@fatmira ak chcem poradit s tym internet bankingom tak ja to viem,,,

silvia10131
11. okt 2011

@fatmira tak to by bolo super,,,aj by som usetrila 😀 ,no o dva tyzdne idem na 3Dultrazvuk tak by som sa s nou nejako dohodla,,,

fatmira
11. okt 2011

@silvia10131 ja tiez lutujem svoj porod, ze som to nechala na nahodu, keby sa dal vratit cas, tak by som sa takto uz urcite nerozhodla..

silvia10131
11. okt 2011

@fatmira no ved ani ja,,,a pri kym si rodila?

fatmira
11. okt 2011

@silvia10131 jej dakujem, ale pre mna uz je pokorcily cas na nejake vysvetlovanie 😅

fatmira
11. okt 2011

@silvia10131 napisem do ip, nechcem takto verejne 😒

silvia10131
11. okt 2011

oki

fatmira
11. okt 2011

idem uz aj ja spat, objednavka dokocena..pc nezhorel, tak mozem ist 😀

silvia10131
11. okt 2011

tak dobru nocku prajem a sladke snicky 😉

majka_k
12. okt 2011

@fatmira mozem kludne objednat ja 😉 daj vediet

fatmira
12. okt 2011

@majka_k no mne to je jedno, ak ta to neobtazuje.. potom si odrataj z tej 50tky 😀 a fusak mam uz doma, ked chces, mozes si prist omaknut 😀

majka_k
12. okt 2011

@fatmira OK, takze cierny rukavnik chces? objednam ja 😉 kedy ti uz vratim peniaze ? 😕

majka_k
12. okt 2011

@fatmira Dobry den,

rano som posielala posledne cierne, co som mala skladom, dalsi tovar mi
pride zaciatkom buduceho tyzdna. Posielame potom aj na dobierku.

Pekny den.

S pozdravom,

Levcikova
BAMBINI

toto mi napisala pani, takze cakame....a na dobierku 😅

fatmira
12. okt 2011

@majka_k no ved my dokedy sa rozhybeme 😅 😀
no a uz sme fifty fifty 😀
dnes bolo sakris cez den pekne..a to som stihla len autom na postu a potom maly vymyslal a zaspal a potom sme sa vonku dostali az ked sme sa stretli a fukalo strasne silno 😝 zajtra ma musis na obed vytiahnut von 😅 😀

majka_k
12. okt 2011

@fatmira 😀 OK, mozme ist aj okolo dvanastej vonku ale neviem ako mala bude spat, ale ja si ju takto prichystam aby mi spinkala az vonku a maly takto nespinka okolo obeda? alebo bude tiez vonku spinkat?
uvidime ake bude pocasie 😉
si zavolame zajtra 😉
my sme dnes doobedu zmokli trocha - sice sme mali gumu na kociku ale taska mokra a ja ceeeely rukav mokry 😅 😀 😒

fatmira
12. okt 2011

@majka_k jaaaaj vidis, ja koza, vy ste dneska boli na rizikovej.. tak ako ste pochodili?

fatmira
12. okt 2011

@majka_k nemusime hned na obed 😅 ved tak ako vzdy hm? misko ide spinkat o pol 10-10tej.. to ma prvy spanok , zobudi sa tak pred obedom, a potom ide spinkat okolo 2-3tej.. podla toho ako dlho spal..

majka_k
12. okt 2011

@fatmira dobre sme dopadli sak jej nic nieje a ani nebolo, malej zase brali krv... 😔 😢 uz som aj kukala ako jej beru tak des a hruza 😠 vysledky budu v pondelok - to len koli zelezu 😝

OK tak pojdeme zase tak okolo druhej 😉 mne to tak viacej vyhovuje 😅 🙂

fatmira
12. okt 2011

@majka_k hnusaci 😠 ze sa to nevedia naucit za tolke roky.. 😠 ved ked vas uz potom dr posle na krv, tak jej vezmu len z prsteka.. 😉

majka_k
12. okt 2011

@fatmira sak z toho sa najviac tesim, ze uz tam k nim nemusime ist 😎

fatmira
12. okt 2011

@majka_k dobre nam to vyslo nie? nemusite na rizikovu a my na neurologiu 😉 tesim sa 😀

majka_k
12. okt 2011

@fatmira 😉 super velmi sa tesim, uz len zvladnut ockovanie ☹ a mame na cas pokoj 😎

fatmira
12. okt 2011

@majka_k no ja neviem..ale na druhy tyzdne pojdem na poradnu, ale nedam ho zaockovat.. 😒 ved kasle a aj ked sa vyzdravi, tak aj tak bude imunita oslabena 😠

majka_k
12. okt 2011

@fatmira jasne, nedaj ho, aby nemal nejaku reakciu 😉 nas to neminie ☹ v utorok 🙄 ale uz to tiez chceme mat za sebou 😔 😢

fatmira
12. okt 2011

@majka_k ved ho ani nedam, radsej pridem este raz, ale takto isto nie..vy to budete mat aspon skor za sebou 😉

majka_k
12. okt 2011

@fatmira jj, ale este jedno nas bude cakat, ale to az neskoooor 😉 dobre robis, sak to je jedno kedy das zaockovat a urcite az ked bude na 100% zdravý ...
jaaaaaaj nejaka som hladnáááá, asi sa idem napit vody 😀 😀 nech to zahlusim 😎

fatmira
12. okt 2011

@majka_k no uvidim ako dr bude reagovat, ale moje dieta, ja si rozhodujem 🙂
vies kolkokrat som sa ja uz bola napit vody? jak mam chut na daco fajne a nic take nemame... aj zlate oplatky som uz stlacila a nestaci mi 😅

majka_k
12. okt 2011

@fatmira a koho mas dr?
jooooj ja s mojou postavou 😖 uz len vodu musim pit... inac silno uvazujem ze budem chodit na spinning - musim so sebou cez zimu nieco urobit 😅 😝

fatmira
12. okt 2011

@majka_k panciovu..
a kde to je? ja musim aspon brusaky, ved minule som rozmyslala, ze misko bude mat v lete rok a pol, ze budeme chodit na kupko 😀

majka_k
12. okt 2011

@fatmira tu na letisku akoje teraz ta pobocka slovenskej sporitelni, ak sa teda neprestahovali...dufam lebo inac neviem ze kde to je, inac ja mam u svokrovcov bicykel (mala som ho doma ale pre nedostatok miesta sme si s muzom urobili take male fitko u nich v cemernom ) ale nejak nas tam nevie nikto dokopat ist cvicit 😅
a prave my by sme chceli ist v lete na dovolenku ale to je este daaaaleko ale minimalne kupko tiez a to takto ako som teraz nehrozi ani dovca ani kupko, to by som sa prepadla od hanby 😅 😝 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre