Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
8. nov 2011

@fatmira 😀 😀 no to si viem zivo predstavit, moj mm fajci, akoze snazi sa ked je doma tak ani nefajci ale zase ked pojde na tu ich preslavenu benzinku 😔 😀 😅 tak pride ako z krcmy 😠 fuj 🙄

fatmira
8. nov 2011

@silvia10131 ako sa ma Adamko v brusku? uz je to super takto ze ho mozete oslovovat vsak? 🙂

silvia10131
8. nov 2011

😀 @majka_k no moj maly ked mal asi tiez tak ako tvoja tak spinkal niekedy aj tri hodinky,,a to som ho uz kontrolovala ci dycha aspon,,

silvia10131
8. nov 2011

@fatmira celkom dobre,rastie atd,,uz ma skoro kilo,,,to ho len ja s malym tak oslovujeme,,muz kus protestuje,,, 😀

majka_k
8. nov 2011

@silvia10131 he he my to tak mame od zaciatku ze takto malo spinkame, tak snad sa to zmeni, ona je potom o 2 hodiny ihned aj unavena takze casto potom spinka 😵

fatmira
8. nov 2011

@majka_k benzinka 😀 😀 😀 urcite ju neznasas 😀
on hrozne pachol.. taky hnusny diskotekovi smrad 😝 nie som nanho uz zvyknuta 😀

fatmira
8. nov 2011

@silvia10131 a co sa muzovi nepaci?

majka_k
8. nov 2011

@fatmira no to z diskoteky je este horsie ako z " benzinky " lebo to ja aj alkohol zmiesany s cigaretami,
jooooooj ale sme nie? pred par rokmi sme ficali na diskotekach ako divosky 😀 😀 😀 ( teda aspon ja 😅 ) a teraz kritizujem he he 😅 uz by som neviem ci zvladla taku diskoteku 😕

silvia10131
8. nov 2011

@fatmira asi nie,,ale furt sa smeje,,,

fatmira
8. nov 2011

@majka_k jasne pred par rokmi..ach jo to boli casy 😀 😀 😀
ale sak si zopakujeme nie? mm nam postrazia deti a my pojdeme sa "odreagovat" 😀

majka_k
8. nov 2011

@fatmira 😀 😀 moze byt 😎 ale to asi tak o sto rokov 😒 muz sa boji asi s nou ostat dlhsie sam 😅 ale chapem ho, oni v rodine este babatko nemali tak je to pre neho vsetk nove 😀 ale sak do buducna...ale to uz sa tam budem citit ako rodic na diskoteke, uz teraz by som sa asi tak citila, ked viem aký mladucky ludia tam chodia 😝

majka_k
8. nov 2011

@silvia10131
@fatmira joooj babay musim uz koncit, blizi sa povestna hodina a mne uz padaju viecka az na klavesnicu 😅 😀 😀 takze padam spat, dobru noc 😉

@fatmira ty daj potom vediet ked budes volna, by sme potom ked odijde mm pokocikovali 😉

fatmira
8. nov 2011

@majka_k ale ved to budu spinkat..pomaly ich na to pripravime 😀
ale co tu trepes?? my sme stale mlade a krasne 😀 😀 😀 😀 😝

silvia10131
8. nov 2011

@majka_k dobru nocku prajem,,, 😉

fatmira
8. nov 2011

idem aj ja, lebo mm nema ani v pate, aby siel hore ku mne, tak ho idem zjazdit zasa 😀 😀

@majka_k na dalsi tt som tam ako na koni 😉
@silvia10131 zvykne si 🙂 len nech pekne hladka brusko a rozprava sa s adamkom 🙂

silvia10131
8. nov 2011

@fatmira tak tak treba,,,mojmu som vravela ze nech si zvyka 😀

majka_k
9. nov 2011

@fatmira
@silvia10131 jaaaaj baby , vcera som vravela ako mala vstava skoro, dnes sme spali do 8:15 😀 😀 😵 😵 😵 moja laska, mi to asi vynahradila 😵

fatmira
9. nov 2011

@majka_k xi xi.... provokujes? 😲 my sme spali do pol siedmej..tiez misulko dlhsie potiahol...ale kazdu chvilu v noci bol hore a plac 😒 asi mu chybal ten ruch v dome 😅

silvia10131
9. nov 2011

@majka_k ahojte tak to je super,,,

majka_k
10. nov 2011

NO !!!!! uz je to tu, kosa jak v ruskom filme 😠 do pana, som bola teraz s malou von a uffff som myslela ze mi odmrznu usi, nos, lica,zadok, stehna...a samozrejme ruky kedze som vyrazola bez rukavic 😅 😝
joooooj a uz sa to bude len zhorsovat ☹ 😝

fatmira
10. nov 2011

@majka_k Maji a naco sme objednavali rukavnik?? sup pripevnit na kocik, zimny fusak, teplo sa obliect a pekne si zvykat 😀
dnes sme chceli sit do Tatier, ale tak mm vcera posmrkaval, a to vies uz umieral a ja sa rano zobudim, a hrdlo v tahu, z nosa tecie, tak sme sli vies kam.. teda do vt odniest jednu varku veci.. sa bojim, aby maly nechytil 😒

majka_k
10. nov 2011

@fatmira jooooj to ma mrzi...skore uzdravenie obom
ja som dnes v meste videla uz jednu pani s kocikom a mala rukavnik 😉 takze som aj nad tym uvazovala, sak som si ruky necitila 😝

fatmira
10. nov 2011

@majka_k diky.. ale ja sa ani necudujem, ved spanie mam na figu a teraz som spala este menej..ked som denne spala 5 hodin, tak som bola stastna prestatna a cely den na nohach.. 😒
vcera bolo este fajne vonku, ale dneska fukal hnusny vetrisko... jaaaaaaj neeeee...no ale aj tak dlho vydrzalo byt teplo 😀

majka_k
10. nov 2011

@fatmira jj vcera bolo krasne oproti dnesku, tak ako pises, vetrisko strasny 😝
no nic musime zvykať sak to bude len a len horsie 😅
ja uz ani nepamatam kedy som spala aspon hodinu v kuse 😅 stale sa mala prehadzuje tak som stale pri nej ze co sa deje, a ona este sa stale aj prevracia na to brusko tak sa bojíííím, takze podvedome ako pocujem ze sa prevracia tak ihned vstavam a kontrolujem, neviem kedy sa konecne vyspim ... rano som ako vygrcana, aspon keby som si vedela pospat cez den s nou... 😒

fatmira
10. nov 2011

@majka_k no ved toto 😒 musim si kupit nejake podsite teple noahvice, lebo minulu zimu som v rifliach mrzla 😠

no to ti ja neviem, kedy sa mi poriadne vyspime 😀 raz isto hej 😅

fatmira
10. nov 2011

@fatmira mm mi vcera hovori, ze do stefana mam naucit miska spinkat pekne aspon do 2-3 rana 😅 ze ideme na disku, ze v cool clube hraje kamos, tak sa pojdeme zabavit.. ha ha ha 😀 😀 😀

majka_k
10. nov 2011

@fatmira super 😵 😵 mne osobne by sa asi nechcelo ist 😅 ale mozno to na mna este len pride 😀 😀

fatmira
10. nov 2011

@majka_k ani mne sa nechce, sak ja potrebujem spaaaaaaanok a este za mladi 😀 som sa z disky spamatavala 2-3 dni 😅 😀

majka_k
10. nov 2011

@fatmira he he, ja som za mladi mala taku prax ze po par hodinach svieza ako rybička 😀 😀

fatmira
10. nov 2011

@majka_k pocuvaj, ty sa nezdas 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre