Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
24. nov 2011

@majka_k a poobede na prechadzku ideme urcite, ak nebude prsat 😒
jaaaaaaj, zase som poobjednavala veci na misiaka 😵 mm mi da, ze len minam 😀 😅

fatmira
24. nov 2011

@majka_k nepamatas si nahodou, jak som ti tu davala link na miminky pre deti? na vianoce ze objedname? som si neulozila 😒

majka_k
24. nov 2011

@fatmira no sak ked treba 😉
asi uz koncim, bo sa bojim ze sa skor zobudi a potom bude zase boj so zaspavanim...
rano sa ozvem co s tym Tescom a potom aj o kolkej ideme kocikovat 😉 dobru noc 🙂

majka_k
24. nov 2011

@fatmira ee, ja som uz tiez hladala

fatmira
24. nov 2011

@majka_k dobre tak zajtra 🙂 dobru..

majka_k
24. nov 2011

@fatmira ak by si nieco pekne nasla tak hod linky ja mozno tiez nieco objednam, absolutne netusim co tym mojim krsnatom na vianoce 😒 no nic padam, rano pozrem ci si daco nasla pa pa 😉

silvia10131
25. nov 2011

ahojky babenkytak ako?vonku riadne mrrzne brrrr 😒

fatmira
25. nov 2011

@majka_k misko je uz prelozeny v postielke a spinka 🙂
@silvia10131 nooo ti poviem, sme boli s majkou vonku a riaaaaaaadne som vymrzla.. 😅

majka_k
25. nov 2011

@fatmira super 😵 😵 a ty? co neoddychujes? moja sofi sa vyspinkala doruzova a teraz do piatej sa hrame 😀 😀
@silvia10131 tak tak kosa jak v ruskom filme...ja mameste teraz stehna cervene a ladove 🙄

fatmira
25. nov 2011

@majka_k no nemozem 😒 idem robit fasirky.. zemiaky sa uz varia.. sestra je hladna, tak sa musim postarat 😀
mne je este teraz zima 😝

majka_k
25. nov 2011

@fatmira takze ides varit? jooooj nezavidim 😒 a tak si sa tesila ze si oddychnes s Miskom...
ja sa tiez nemozem uhriat, uz som dala radiator na 5-ku...hruza a des, nabuduce to pancuchy istia, a musim aj capicu poriesit 😖

silvia10131
25. nov 2011

uz nech bude konećne jaaar

silvia10131
25. nov 2011

ja len som bola po maleho v skolke a mi stacilo,,,skolku mame rovno pod bytovkou

fatmira
25. nov 2011

@majka_k prezila som 😀 ale som povedala sestre, nech sa pohraju pol hodky, ze si idem lahnut 😝 no a ona ho koza skrabkanim uspala 😝 takze sa zobudil o pol siestej a len pred pol hodkou zaspal 😝 a ja som si hodinku zdriemla 😀

@silvia10131 cochvila budes aj ty kocikovat, ale to uz nebude taka zima 😵

majka_k
25. nov 2011

@fatmira ja som uz 2x malu teraz vecer uspavala, nevladzem...uz to musim fakt urgentne poriesit, lebo cez den sa mi tak krasne unavi ze zaspi bud uz pri cajiku/mliecku alebo po minute hajkania - to sa da zvladnut, ale teraz vecer zaspi okolo osmej pol deviatej, pospi pol hodinu a sa zobudi samozrejme vyspata, a terat sme ju s muzom hajkali ja 20 minut a aj mm 20 minut 😒 no uz sme KO obaja, este raz sa zobudi tak neviem neviem ☹

fatmira
25. nov 2011

@majka_k a ten kocik si ozaj neskusala?

majka_k
25. nov 2011

@fatmira ee, neviem ci by zabral, ale ked sa bude tak budit tak vyskusam...ja ju uz fakt nevladzem...

fatmira
25. nov 2011

@majka_k ved za vyskusanie nic nedas.. to ak uz nebudes vladat hajkat..

majka_k
25. nov 2011

@fatmira sak hej...ale uz spi tvrdo a to o chvilu sa bude budit na papanie... 🙄 uz sa tesim do postele, este vyckam pol hodinu a idem chystat, dnes ma boli hlava ako hrom...do kelu...som malo vody dnes pila 😖

fatmira
25. nov 2011

@majka_k ja som tiez malo pila.. a vzdy sa to snazim vecer dohnat a potom celu noc lietam na wc 😠
jaaaaaj a ja uz ani nie som unavena 😒

majka_k
25. nov 2011

@fatmira 😀 😀 detto v noci chodim na wcko a budim si tym malu..ona ma strasne lahky spanok, asi po mne, len sa nieco mihne alebo suchne a uz je hore, sice ked zalomi tvrdo ako teraz tak uz spi 😉

fatmira
25. nov 2011

@majka_k a vies kolkokrat sa idem skoro pocurat a nemozem ist? lebo ked mlady panko spi pri mne, tak niekedy sa ani otocit nemozem inak reeeeev 😅

majka_k
25. nov 2011

@fatmira 😅 no este ze my spinkame v postielke, az nad ranom ju prekladam k nam, takze mam volnost pohybu 😀 😀

fatmira
25. nov 2011

tak ty sa maaaaaaas 😀 mozes teda pit kolko chces 😀

silvia10131
26. nov 2011

@fatmira ved sa na to strasne tesiiiiiim 😀

fatmira
26. nov 2011

@silvia10131 to ti verim, ja sa zas straaaaasne tesim na jar 😀 a co kocik uz mas vyhliadnuty?

silvia10131
26. nov 2011

@fatmira este ani nie,,s mm pojdeme niekedy v januari nieco vybrat,,

silvia10131
26. nov 2011

dnes je strasne hnusny den,len spat sa mi chce a nic viac,,,

fatmira
26. nov 2011

@silvia10131 ved amte este cas 😉
no nieco mi vrav..chodniky su jak klzisko 😝

silvia10131
26. nov 2011

@fatmira no hej a maly chce ist vonku,,ale nejdem s nim nikam teras

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre