Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

jaduska
26. máj 2008

Sveva asi sa v stredu dovalíme do Vranova, lebo v piatok chceme ísť na Deň otvorených dverí - vieš kam 😉 Vo Vranove sa nič nechystá, nevieš? Môžeš chodiť na prechádzky? Možno by by sme sa mohli stretnúť... 😉

sveva
27. máj 2008

Jaduska veľmi sa vonku neukazujem, lebo mám ležať. Ale môžete sa zastaviť na kávu. Malá sa aspoň bude mať s kým pohrať a my pokecáme. 😉

jaduska
27. máj 2008

tak OK, my sa ozveme, jany má voľno po službe, dúfam, že mu nezrušia, takže ak sa budeš dobre cítiť dojdeme na čajík 😉

sveva
27. máj 2008

ok budeme sa tešiť.

mena24
29. máj 2008

ahojte kocky ako nas tu nieje vidiet co? kde sa skryvate? azda ste uz na dovolenkach? 🙂 😵

sveva
30. máj 2008

Mena asi to bude tým teplom, každý chodí vonku s ratolesťami, len ja nie, lebo musím oddychovať. 😅

mena24
30. máj 2008

ahoj sveva citala som o tom ze si na rizikovom tak sa setri aj ked viem ze je to tazke ked mas dceru aj jej sa treba venovat,ale drzim ti palce. uz sa urcite tesite a co dcera tesi sa na surodenca? 🙂

sveva
31. máj 2008

Mena ona to ešte tak nevníma. Vyťahuje mi tričko, dáva pusu na bruško a hovorí, že bábo. 😀 Ono teraz som si dosť oddýchla, lebo mi pomáhal manžel. 😀

pampusik
3. jún 2008

Ahoj Sveva, netušila som, že si na rizikovom, ja tehotenstvo znášam celkom v pohode, len som veľmi nervózna...ale už by som to všetko chcela mať za sebou, hoc ani neviem, čo ma vlastne čaká. Ako prebiehal tvoj prvý pôrod keď sa ťa môžem opýtať???

sveva
3. jún 2008

Ahoj pampusik. Môj prvý pôrod bol dosť rýchly a v pohode (trval asi 4 hod.). Dúfam, že aj tento bude taký istý. Nie je to až také strašné ako sa o tom hovorí.

mena24
3. jún 2008

kocky drzim vam palce k porodu. ja som mala na sekciu tak neviem porovnat no aj tak obdivujem tie co rodia klasicky. 😉 🙂

sveva
4. jún 2008

Mena ja obdivujem tie čo majú cisársky. Je to podľa mňa horšie a bolestivejšie.

mena24
5. jún 2008

no akosi to nebolelo hned ma napichali injekciami od bolesti.

sveva
9. jún 2008

Mena pravdu povediac ja sa bojím injekcií, keď mi berú krv môžu v pohode, ale keď mi má niekto niečo pichnúť tak sa bojím ako čert svätenej vody. 😅

jaduska
9. jún 2008

svevi ahoj, konečne som sa dostala k netu. vo Vranove sme nakoniec ostali dlhšie ako sme plánovali a odkedy sme došli domov, tak len periem a žehlím 😀
Sandra pozdravuje Elišku, keď sme od vás odišli, tak ju stále spomínala, že aká pekná bola tá maličká Eliška 😵 Dúfam, že sme u vás nenechali veľký neporiadok, a že Oskar poupratoval poriadne 😀 😀 😀

mena24
9. jún 2008

ahojte kocky chystam oslavu na nedelu lebo moj syncek bude mat rok. no ale neviem co mu mam kupit poradte niekto co asi by som mala zohnat,aby to bolo vyuzite a aby bola radost. dakujem 😉 🙂

jaduska
10. jún 2008

Ahoj mena, pozerám, že máme skoro rovnako staré deti. Ja som našej kúpila na narodeninky také body s nápisom Mám 1 rôčik, potom tanierik s prísavkou, aby mohla papať sama a tanier neskončil na zemi. Chcela som ešte kúpiť takú malú šmýkalku do bytu, ale nám ju medzitým predali. Moje ďalšie nápady: trojkolka s tyčou na tlačenie, odrážadlo, detský stan, bazénik, hojdačka, hojdací koník....Je toho veľa, len keby to mal kto aj financovať 😀

mena24
10. jún 2008

Jaduska no dakujem za pomoc ja by som chcela trojkolku s tycou na tlacenie ale neviem co kupia krsny rodicia tak asi musim pocka ked nekupia tak mam darcek. 🙂 😀 este raz dakujem kedy oslavujete rok?????

jaduska
10. jún 2008

No nemáš za čo meni, ja by som ťa tu zasypala kopou ďalších nápadov, len neviem, čo všetko už máte 😀 Pracovala som vo veľkosklade hračiek, tak inšpirácií mám habadej 😀 😀 😀 😀
My budeme mať rok 25.júna, vy asi skôr...

mena24
10. jún 2008

no mi teraz v nedelu15.6 joooooj jak sa tesim.a co starsia dcera sa tesi malej sestricke???? 🙂 🙂

sveva
12. jún 2008

Mena tak prajem malému všetko najlepšie. 😀

jaduska
12. jún 2008

Tak to meni pekne oslávte, tiež prajeme všetko naj, naj, naj...

Naša staršia dcérka veľmi sestričku chcela, aby nemusela spať sama v detskej. Teraz už len hundre, kedy bude konečne Barborka veľká, aby sa už mohli normálne zahrať. Momentálne ju len prevláča ako vrece so zemiakmi (chytí pod pazušky a ťahá po zemi 😀 ), malá má z toho obrovskú srandu a ja sivé vlasy na hlave. Ale hádam tak o pol roka sa už budú vedieť zahrať aj normálne.

mena24
12. jún 2008

sveva dakujeme. a ty ako sa citis? mas k porodu aj vybraneho lekara?

mena24
13. jún 2008

ahojte mamicky tak kde ste vonku nam prsi deticky nervozne 😀 🙄 uz keby zase bolo teplucko vonku na prechadzku. co vy nato?????? 😉 😎

ena
14. jún 2008

mena24: torta uz upecena ?🙂 Marekovi prajeme vsetko najlepsie 🙂

mena24
14. jún 2008

ena: torta upecena vsetko nachystane oslava moze byt no ale ocko nam nieje doma tak zajtra pridu olga a lubica s detmi a ked pride domov marek tak pridu kmotrovci a cela manzeklova rodina takze oslav an advakrat.... 🙂 😀 a vy ako sa mate? chlapci su zdravy mi trosku soplime ale asi to tie zubky... 😀 🙄

ena
14. jún 2008

mena: chalni v pohode, Filip bol trocha chory, akoze narusena crevna flora, tak sme mali veselo 😒
Filip si tu teraz vycvicil krstnu za tych par dni, co je tu 🙂

mena24
15. jún 2008

ena: tak nech vie krsna ze to nieje lahke... no mi uz zaciname s oslavou fukame balony.... 🙂 🙂

ena
15. jún 2008

mena24: no tak balony su dolezite, len nech vas z toho fukania potom celu oslavu hlavy nebolia 🙂 u nas sa pred par mesiacmi tiez o dusu fukalo 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mena24
15. jún 2008

ena:unas fukal julo a ja jeden viac som nemohla a hlava ma boli od rana tak si idem daco dat od bolesti.... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre