Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

sofik
5. aug 2009

deina gratulujeme - malá je nádherná 🙂

ena
5. aug 2009

deina2005 gratulujeme k babatku 🙂

deina2005
6. aug 2009

diky baby

sepelka
6. aug 2009

ahojte baby,neviete náhodou či sa robí vo vranovskej nemocnici 3D/4D sono?

deina2005
7. aug 2009

sepelka v cenniku som videla ze robia a aj novy ultrazvuk maju treba sa ist opytat ale myslim ze hej

sofik
7. aug 2009

deina a ja som si myslela že najbližší je v Prešove 😕

sveva
9. aug 2009

deina malá je zlatučká a mám pocit, že je celá mamina. 😉

sofik
13. aug 2009

Ahojte 🙂

Boli ste niekto na jarmoku? Ja nie lebo stále majú to isté 😒

deina2005
13. aug 2009

sofik ani mi sme neboli.deti to nejak nezaujima jedine stanky z hrackami a pocasie je aj tak na .......

marrad
15. aug 2009

ste tu nejake z VT a okolia?

deina2005
15. aug 2009

vsetky sme z vt a okolia 😉

marrad
15. aug 2009

jasne 😀

sofik
15. aug 2009

marrad vitaj medzi nami 🙂

marrad
15. aug 2009

ja som sice este len snazilka, ale zacala som sem nakukat, naparat inofrmacie...

marrad
15. aug 2009

DIK

sofik
15. aug 2009

ty si z Vt? 😕

marrad
15. aug 2009

Abo pochadzam, ale zijem mimo... no teray som bola vo VT nemocnici na laparoskopii, a bola som velmi milo prekvapena...

sofik
15. aug 2009

no už to je na lepšej úrovni ako to bývalo 😉

marrad
17. aug 2009

No tak tu je riadne ticho, kde ste baby?

sveva
18. aug 2009

Marrad vitaj.

My bojujeme s Eliškou s teplotami, v nedeľu som volala sestre nech príde k Šárke, lebo musím utekať na pohotovosť. Včera večer jej konečne teplota klesla, tak som si vydýchla. Ešte dobre, že mi mamka pomohla.

sofik
18. aug 2009

sveva tak to máš perné teraz čo? ale hlavné že už je to lepšie 🙂 sama na 2 deti a ešte ked jedno teplotuje ☹

aj moja malá mala pred 2 týždnami teploty ale tiež len 2 dni tak tiež som si vydýchla 😉 lebo v máji mi teplotovala týžden a to boli stále okolo 40 stupnov, už som ani nespala ☹ ale nakoniec nám dali ATB lebo už malá ušká zapálené tak to prešlo 🙂

inak už som tu mentosku dávno nevidel 😕

mentoska
18. aug 2009

Ahojte baby,
ja som tu len som nemala chut si s nikym pisat. Uz niesme vo Vranove ale u nasich pri Sobranciach lebo sme mali dost velke problemy u svokrovcov. Teraz je uz lepsie aj ked sme u nasich len v jednej izbycke,no mame klud a pohodu a maly potrebuje hlavne to.

sofik
19. aug 2009

mentoska to mi je lúto ☹ ale hlavné je že už je to dobré 🙂

sveva
19. aug 2009

sofim no máme anginu, teplotovala 24 hodín v kuse a pod 38 sme išli tuším len raz. Dnes sme boli na kontrolu a Eliška dostala vodičku na vytieranie úst, lebo má v puse afty, tak si viem predstaviť ako veľmi ju to musí bolieť, ani papať veľmi nechce. Taktiež som jej kúpila B a C vitamíny.

Mentoska tak to mi je ľúto, že ste mali problémy. Mňa svokra vytočila vo štvrtok. 😖 Hlavné je to že už máte kľud. 😉

sofik
19. aug 2009

sveva tak tie afty poriadne štípu a ešte ked ich jej vytrieš ☹

my sme dnes boli na kúpalisku ale je tam taká studená voda že deti po 5 minútach člaptania sa drkotali so zubami ako o život, zbalili sme sa a šli radšej domov. 😠 neviem prečo aspon pre deti nie je v bazéne vyhrievaná voda, ved oni tam strávia aj pol dna a dnes tam nebol skoro nikto 😉

biccy
20. aug 2009

Ahojte dievcata 🙂 Potrebujem poradit-neviete ktora kadernicka vo Vranove je dobra-na spolocensky uces?Prosim poradte. 😉 😉 😉

deina2005
20. aug 2009

ja stale chodim na lucnu

deina2005
20. aug 2009

prosim ta cez aky program si si robila tie fotky?

sofik
21. aug 2009

Ja chodím do Čemerného tak neviem či by ti to vyhovovalo 😕

sveva
21. aug 2009

biccy ja chodím do Babylonu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre