Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

bobooo
16. dec 2010

ahojte tak tu sa fakt málo píše, len neviem či preto, že nás tu je málo, alebo nikto nemá čas 😀

bobooo
16. dec 2010

http://www.facebook.com/photo.php?pid=639101&l=...
baby ak by ste mali čas tak zahlasujte prosím, stači dať pod foto páči sa mi...ďakujem

bobooo
21. dec 2010

http://www.facebook.com/photo.php?pid=640984&l=... Fotka zo súťaže bola presunutá do inej - originál len pre dvojičky, fotka je tá istá ale poprosím hlasovať ešte raz...hlasy sa nepresunuli :(:( Ďakujem...

pampusik
7. jan 2011

Mame sa dobre len sme momentalne nachladene berieme antibiotika inak sa mame dobre, buduci tyzden sa chystame do vranova ale este nevieme kedy...

sveva
27. jan 2011

@ena blahoželám k synčekovi, vidím, že je Vianočný 😵 o ktorej sa narodil???

ena
27. jan 2011

@sveva dik, narodil sa pred obedom 11:36 hod 🙂



















sunnygirl26
11. mar 2011

ahojte 🙂 chodieva tu este niekto? zda sa, ze uz velmi nie ☹ to by bola skoda

jaja45
11. mar 2011

ahoj ja som nova, vidim, ze termin mas v marci ja 11 aprila, bolo by fajn keby sa nas tu stretlo trocha viac

majka_k
12. mar 2011

@sunnygirl26
@jaja45 ahojte, aj ja som z VT a som rada ze som nasla tuto temu...len dufam ze tu niekto bude prispievat 😉 😉

jaja45
14. mar 2011

no dievcata vranovcanky kde ste??????

majka_k
14. mar 2011

@jaja45 ahoj, ja som tu, ja som na MK kazdy den ( som v inej teme ), len sem uz asi nikto nechodi ...

pampusik
14. mar 2011

Mentoska tak ako uz je malinka na svete alebo este nie, volam ti ale stale si vypnuta tak neviem ako sa s tebou spojit....

mentoska
17. mar 2011

jeej baby tu zacal niekto uz aj pisat a ja som sem normalne prestala nakukat lebo tu bola vzdy ticho, vitam nove babenky aj ked sa tu uz skor ja citim ako nova

bobooo
17. mar 2011

No vítam nové baby tak a dúfam že sa to tu už rozprúdi 😀 , pretože tu to fakt viazne a skoro nikto tu nechodí, alebo len veľmi málo ☹

mentoska
18. mar 2011

bobooo presne ako vravis, niclen ticho tu je,asi je fakt ten vranov maly ked tak malo mamiciek nas tu pise

bobooo
18. mar 2011

@mentoska Vieš čo? ja si myslím, že nás tu je dosť, len zrejme sme roztrúsené po iných témach 😀 ale už by sme sa mohli stretávať aj tu, nemyslíte? 😉

sveva
18. mar 2011

ahojte baby. 😵 Ja tu nakuknem každý deň, len tu je ticho a nebudem písať sama so sebou. 😅

@mentoska blahoželám k malej slečne. 😵

bobooo
18. mar 2011

@mentoska jééééééééé to som si akosi nevšilmla, tak sa pripájam ku gratulácii aj ja....no a dáme si záväzok, že tu budeme chodiť častejšie, čo vy na to? 🙂

majka_k
18. mar 2011

Ahojte kočky 😉 ja som vás Vranovčanky našla len pred nedávnom a na MK chodím každý den ale tu nic 😅 nejak to tu nezije ... ja som tiez v inej teme ... ale kuk sem robím kazdý den 😉 😀

mentoska
19. mar 2011

baby dakujem vam za blahozelania, ja sem tiez budem casstejsie nakukat aby to aj tu ozilo

bobooo
21. mar 2011

No tak kde ste? ste tu také čo chodíte aj do práce? či len doma? ja ešte zatiaľ doma aj keď prácu si už hľadám 😒 ale je to tu ťažké ☹

mentoska
21. mar 2011

bobooo ja som doma aj ked rada by som uz vypadla no teraz najblizsie 2 roky to nehrozi,minimalne tolko sa chcem venovat malej lebo si myslim,ze je to pre dieta dost dolezite, potom uz moze ist do skolky. s tou pracou to ti verim aj ked ja by som problem nemala mat lebo som zamestnana v nemocnici a nastupit mozem kedykolvek

majka_k
21. mar 2011

@bobooo ahoj, ja chodim do prace ale uz len do konca marca...potom dovca a 29.04 nastupujem na MD 😉

sveva
22. mar 2011

@bobooo ja som doma, ale tiež už zháňam prácu, aj keď ja sa zatiaľ mám kde vrátiť, ale už mi bolo povedané pred pol rokom, že tak na mesiac dva a potom pravdepodobne dostanem výpoveď.

jaja45
22. mar 2011

CAUTE JA SOM OD 15 FEBRUARA TIEZ UZ DOMA NA MATERSKEJ, TERMIN MAM 11 APRIL, ALE ASI TO BUDE SKOR,LEBO MAME SEKCIU. NEVIETE NAHODOU NIEKTORA, KED SA CHODI DO NEMOCKY NA PORADNU TREBA NOSIT AJ MOC CI NIE, LEBO U FELSOCIHO NETREBALO TAM SME SA ISLI VYPISKAT...

mentoska
22. mar 2011

jaja45 netreba tam nosit moc daju ti ten sexi poharik a potom sa pojdes vycurat do toho vonavuckeho zachodika tam,ale ja som si nosila aj u Felsociho lebo tie zachody sa mi hnusia

bobooo
22. mar 2011

@mentoska joj tak to hej...v dnešnej dobe je to len výhoda ak držia pracovné miesto...a kde v nemocnici robíš?
@majka_k 🙂 no tak ty o práci myslím také 2roky určite nemusíš ani uvažovať 😉
@sveva hm no tak to je teda hej...joj baby je to tu ťažké a kde si pracovala, resp. kde pracuješ?

sveva
23. mar 2011

@bobooo Mestský bytový podnik, ale asi aj ten skončí
@jaja45 je to len na tebe, ja som nenosila do nemocky, ale môžeš. Prečo budeš mať sekciu??

majka_k
23. mar 2011

@bobooo tak to hej 😀 uz sa strasne tesím na babatko 😵

Cítam tu ze sa chodí do nemocnci na poradne ?? Preco? Ja mam tiez dr.Felsociho a zatial nespominal...alebo to len ked je rizikove tehu? Babenky a mali ste niektora vo VT Epidurál ?? Neviem zistit nijake informacie...ani pozitivne ani negativne 😅 lebo nikoho takeho nepoznam kto takto rodil.

jaja45
23. mar 2011

sveva ja som mala aj prvu sekciu, a mam zasa problemy s tlakom tak doki povedal, ze oni robia aj druhu sekciu vraj preistotu.
majka-k do nemocky sa chodi len posledny mesiac, kto ma rizikove tehu aj skor ja som v prvom chodila pomaly od zaciatku, ale tak neviem ci chodia vsetky maminy, lebo som sa stretavala na poradni u dr. Felsociho aj s takymi maminami co mali tyzden pred terminom..
moja svagrina mala vo VT epidural,a nie velmi dobre to dopadlo, maleho museli tahat zvonovo a musel potom chodit na neurologiu, ale to bolo pred 5 rokmi, teraz uz je ok inak nepoznam nikoho.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre