Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

sofik
16. jan 2009

tak vy ste skoro susedy čo? deina aj ja sem chodím skoro každý den ale ked nik nepíše tak ani ja. A fakt na bolesti skús homeopatiká, mne zaberali - lepšie ako sa trápiť s boleťami. 😒

sveva
17. jan 2009

deina v zelenej hneď pri ceste. 😉 A ktorá to je, lebo akosi neviem. 😅

deina2005
18. jan 2009

no ja som v tej poslednej rohovy vchod.v lete som ta vobec vonku nevidela .ja som stale z detmi v pieskovisku

sveva
19. jan 2009

Deina no v lete som bola málo čo v zadu, väčšinou som išla s dievčatami do mesta, alebo som sa prechádzala. 😉 A keď boli najväčšie horúčavi tak sme boli doma, keďže Šárka je júlová.

kate1
21. jan 2009

ahojte vsetci,pripajam sa k vam,momentalne cise zijem v zahranici,ale doma som stale vo Vranove

bobooo
23. jan 2009

ahojte mamičky...chcela by som predať nejaké vecičky po deťoch veľmi pekné a zachovalé vhodné na leto tak od 0 do 5 mesiacov ...ak by ste niekoho poznali nech sa ozve...najlepšie vidieť a osobný odber...sú to bodíky, komplety,vecičky na leto...zavinovačky, hrazdičky aj nejaké hrkálky, fľašky , ktoré som vôbec neužívala ...vďaka... 😀

sveva
25. jan 2009

Kate vítam ťa medzi rodáčkami. 😉

Baby Šárke sa včera konečne prerezali zúbky a to hneď 2. Taká som happy. Je kľudnejšia a veselšia. 😀

sofik
25. jan 2009

ahojte 🙂

sveva tak to máte celkom skoro zuby 🙂 ale už bude kludnejšia ako píšeš 😉

sveva
26. jan 2009

Ahojte. Ja som dnes rozbitá. Celú noc som bojovala s Eliškou s teplotami a dnes sme pokračovali. Ak bude mať teploty aj zajtra tak s ňou asi pôjdem k lekárke. Držte palce, nech je už OK , lebo ja už normálne padám na "hubu."

jakzu
29. jan 2009

ahojte všetci.Ja sa k vám tiež pripájam, do svojej 23-ky som tu bývala a teraz som v Skalici, vydala som sa tu. Na záhorí je tu dobre, som tu už 10r. Mam 2 deti.Jakubko 6.5 rokov a Zuzanka 1.7r.Chodievam sem k rodicom 3x do roka a oni za nami. Je to diaľka 510 km. Chodievame s deckami na noc.to je pohoda. čitala som s´, že tam máte aj MC a kopec aktivít. My to tu nemáme, ale bolo, tak neviem.

Mama mi dnes volala, že už ma chrípku, tak vidím,že to u vás panuje. My sme iba kašľajúci a sopliví,KLOP,KLOP! aby som to nezariekla. 😲

sofik
29. jan 2009

ahoj jakzu 🙂 kľudne prispievaj 😅

sveva tak ako ste dopadli prešli teploty? vačšina detí ich pri prerezávaní má 🙂 ale nemajú byť vyšie ako 38 ale ak sú tak to je potom nejaká viroza 😒

sveva
29. jan 2009

ahojte.

Sofik ešte máva teploty. Boli sme u lekárky, brala nám leukocyty a mala ich v norme, je to len nejaká viróza. Doma sme už všetci chorí, manžel je na OČR-ke, lebo ja som začal tiež teplotovať a bolo to o držku, neklesla som nižšie ako 37,7 , ale už to vyzerá že to prechádza.

sofik
29. jan 2009

sveva to je dobre že manžel je na ocr-ke lebo s dvoma deťmi a ešte s teplotami by si už nevládala, viem čo to je, ja som bola taká chorá ako pes minulý rok v januári a nevedela som čo mám skor robiť 😒

len sa čím skor uzdravte 😵

sveva
29. jan 2009

sofik ďakujeme. No či chcel či nie musel, v noci my vyskočila teplota a ráno musel ísť ešte do práce na hlásenie, že ide na OČR. Prišiel domov a hneď sme išli k lekárom. Najprv s Elčou a potom ja. Prišla som domov a skoro som odpadla od vyčerpania. Nehovorím o tom, že na druhý deň, chcel manžel skoro volať mojej mame, lebo ma nevedel zobudiť a keď som už vstala, tak som nevnímala. Včera sme sa predbiehali kto má vyššiu teplotu. 😅

sofik
29. jan 2009

to je najhoršie čo može byť - teploty človeka dokážu potrápiť a totálne vyčerpať 😖

sveva
29. jan 2009

to áno. a vy sa ako máte?

sofik
29. jan 2009

my sa zatiaľ držíme ale malá mala horúčky cez sviatky tak dúfam že tak skoro nič nedostaneme 🙂 a samozrejme od nej som to chytila aj ja vtedy ale tiež sa držím. Dúfam že ta epidémia chrípky nás nedolapí 😀 Ale ani vonku veľmi s nou nechodím ved počasie je na nervy, skoro vždy prší alebo sneží ☹

sofik
29. jan 2009

sveva už si bola v materskom centre Slniečko? 😕

sveva
29. jan 2009

No veď to. Eliška si včera obliekla mikinu, obula čižmičky a ide von. No vysvetli jej že nemôže lebo je choručká, má teploty a vonku prší. 😅

sofik
29. jan 2009

Deti nechápu že nemožu ísť vonku, moja tiež oblieka bundu a že ide tata a vonku leje ako z krhly 😖

sveva
31. jan 2009

sofik ešte som v tom centre nebola a nejako sa ani nechystám.

deina2005
6. feb 2009

no konecne som tu po dlhsej paute.bola som bez PC.co noveho?mi uzu mame zapis do skoly za sebou.uz sa tesim ked bude vonku aspon 20stup.doma ma to uz nebavi a deti su jak z divych vajec ked nemozu ist von

deina2005
6. feb 2009

no ja pisem jak madar

sveva
7. feb 2009

deina to nič. Vylúštila som to 😀 Ozaj nejdeš aj na zápis do škôlky? A kde ste boli na zápis?

deina2005
7. feb 2009

na zapis sme boli na lucnej na zakladnej.chodi tam aj dcera.no maleho do skolky nedavam.mal 2 roky a aj tak by mi ho vzala len do obeda.je to blbost.tak chodi aj kristian.o 8 ho dam do skolky a o pol 12 uz ho vyberam.to si niekedy ani nestihnem nieco vybavit.aj tak budem doma tak naco platit skolku za par hodin ked vsetko ma aj ta doma.planujete ostat pri 2 detickach?nechcela by si este chlapca?

sofik
8. feb 2009

sveva nova fotka v pase - je super 🙂

deina ako prebieha tehotenstvo? 😉

deina2005
8. feb 2009

no po malych probemoch zatial fajn.je uplne ine ako tie pred.znasam to horsie.mam velmi nizky tlak tak som jak po litri vina.vy neplanujete pre malu surodenca?

sofik
8. feb 2009

deina ešte nie, máme čas 🙂 ale náhoda je blbec, čo nie je može byť 😀

sveva
9. feb 2009

deina mne stačia 2 baby. 😵 😀 Ja by som chcela dať Elču do škôlky. Veď ja jej nedám to čo v škôlke a je v detskom kolektíve.

sofik
9. feb 2009

sveva máš pravdu ale to ju chceš dať už teraz niekedy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre