Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

fatmira
12. okt 2011

@majka_k ale prosim ta, netaraj 🙂 kocka si.. 😉
ja som chodila na aerobic a potom som otehotnela..asi 5x som bola 😀
no a ked pride chlap domov, tak budem s nim cvicit, ale len brusaky 😅 bude mat nervy, ze mu tam zavadziam a zdrziavam ho, ale nech ma 😀

majka_k
12. okt 2011

@fatmira 🙄 niesom ale nevadi 😉
ja som doma takto cvicila este ako slobodna-to som sa chcela muzovi - vtedy frajerovi veeeelmi pacit 😀
akoze aj teraz sa chcem ale nejak na to nemam energiu - cvicit, ved okolo malej sa nacvicim myslim dost, a veeelmi ma hneva ze za 4 mesiace som nezhodila nic a ani nic nevidno...fakt potrebujem dret ako kon aby bolo nieco vidno ☹

majka_k
12. okt 2011

@fatmira musim koncit, hodina pokrocila, muz tu zase pri mne chrape 😅 dobru noc, zajra si dame vediet ci kocikujeme 😎

fatmira
12. okt 2011

@majka_k my sa im musime pacit aj bez cvicenia, ci chcu alebo nie 😅 😝 😀
idem aj ja, som sa zas zakukala na jednej stranke a slintala tam po vecickach 😀 😀 😀
dobru noc 😉

majka_k
13. okt 2011

@fatmira citam ze este stale mate problem s kakanim? 😖 😒 joooj to ma mrzi...sofi uz tiez 3 dni nekakala dnes v noci taku gulku chudinka vytlacila a rano sa pucila a pucila a len trochu vyslo...normalne rozmyslam ze jej dam dnes tu slivkovu Hipp vyzivu ci jej nerozhybe crievka ☹

fatmira
13. okt 2011

@majka_k no co ti poviem.. trapime sa 😒 stale len take male hovienka tvrde vykaka a dost.. ja nechapem co sa to porobilo 😠 skus jej dat slivkovu vyzivku, tym nic nepokazis, asi dnes kupim slivky susene a mu ich uvarim, alebo ja uz neveim.. alebo slivkovy kompot.. uz som zufala fakt z toho.. 😲

majka_k
13. okt 2011

@fatmira slivkovy kompot alebo len stavu z kompotu mu daj, toto pomoze aj dospelemu...my sme papali vyzivu ale nemala velky uspech 😅 trocha spapala ale tvarila sa pri tom 😝 🤐 😖 tak snad to bude mat nejaky uspech 😕

majka_k
13. okt 2011

@fatmira no kukaj https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/q3fw/pre... perfektny je do frasa 😵 😵

fatmira
13. okt 2011

@majka_k paru lyziciek zjedol, ale ziadna slava.dnes ani obed nechcel, len potom jogurt zjedol.. ale som bola v kauflande, tak som nakupila slivkove vyzivy aj ten dzusik, tak bude pravidelne papat 😉 a ani sa necucujem, ze nemala uspech, ako chut nic moc 😅
ten kocik je uuuuzasny kraaaaaasny 🙂 sice neviem ake farebne prevedenie, lebo mi ho uz neukaze.. si si ho rezervovala?? 😉 len sedacka nie je moc velka..to tak asi na leto kocik..neviem.. ale kraaasny. 😉

fatmira
13. okt 2011

@majka_k a sa ti chcem ospravedlnit na dnesnu "vydarenu" prechadzku, najprv som trcala na poste a potom sa teta prikmotrila 😅 😠 ale ja ti to vynahradiiiim 😀
hej a domov sme dosli az o pol siedmej dneska, ani nemukol 😅 😝

majka_k
13. okt 2011

@fatmira uz si ho niekto rezervoval ☹ bol cierno fialovy - kráááááásny a za 80 eur do riti...som zavahala

majka_k
13. okt 2011

@fatmira nic to sak normalka, sak ty si za to nemohla 😉 ...len som bola a aj som zvedava nato co si mi nedohovorila 😅

fatmira
13. okt 2011

@majka_k cooo za 80e?? to je nejaky blud nie??
dohovorim neboj, ci napisem? 😅

majka_k
13. okt 2011

@fatmira to bol kocik ze vraj z anglicka - ona predavala jednej svojej kamoske, a mozno pretom taky lacny ze sa neda zlozit 😅 😕 😕 neviem

fatmira
13. okt 2011

@majka_k hmmmmm... no aj tak sa mi nezda ta cena, lebo take kociky sa predavaju po inej cene.ci v tom nieco nebude. este nejake poskodenia a tak 😒

majka_k
13. okt 2011

@fatmira sak to...neviem, aj tak uz je fuč 😀 😀

fatmira
13. okt 2011

@majka_k hmmm... tak hladaj dalej teda 🙂 ale pokial leto pride, tak ich tolko prestriedas, teda na obrazkoch, ze az ktory by si chcela :P

majka_k
13. okt 2011

@fatmira tak tak aj ja si myslim 😅 a asi si uz dam od tych kocikoch na chvilu pokoj a o par dni zase posondujem .... 😕 😀 lebo do leta zosediviem 😀

majka_k
13. okt 2011

@fatmira jooooj a inac som dnes teda poriadne zamrzla 🙄 musim sa lepsie obliekat 😒 uz kycham 😠

fatmira
13. okt 2011

@majka_k do leta kopu casu 😉 alebo nahovor mm a pojdete si poobzerat nejake aj do obchodu a urobite si nakupno-obzeraci vyletik 😀
joj az tak? 😕 mne bolo ok, a potom jak sme isli z kauflandu tak uz bolo fajne vonku, lebo nefukalo..

majka_k
13. okt 2011

@fatmira no muza asi tazko nahovorim, on take obkukavacie zalezitosti neznasa...keby ze sa uz kupovalo tak ho mozno presvedcim ale takto ee 🙄 asi len segru zlanarim a skocime len tu poblizku niekam, lenze tu nemaju dobry vyber... ☹
a zajtra ma byt len 8 °C neviem sice kolko bolo dnes ale sa mi to zda strasne máááálo brrrrrrrrrrrrrr... 😝

fatmira
13. okt 2011

@majka_k ani moj nema rad obkukovacky..pre neho je to strata casu, ale pre mna nie 😀
a kde by si chcela ist pokukat?
coooo kolko??? sak ja nemam vetrovku, co mam zimnu vytiahnut?? 😅

majka_k
13. okt 2011

@fatmira neodolala som 😀 😀 a kukla som este raz a aha : https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/fihm/pek... celkom sa mi aj pozdava, vlastne sa mi aj paci 😅 😀 😀

majka_k
13. okt 2011

@fatmira mrkni, ja sa tu stale kukam a maju na 99% stale pravdu ... a aj v telke dnes vraveli ze 8 °C Presov : http://www.foreca.cz/Slovakia/Vranov_nad_Topl'o...

fatmira
13. okt 2011

@majka_k ale ved ma 4 kolieska 😅

majka_k
13. okt 2011

@fatmira 😅 😀

fatmira
13. okt 2011

@majka_k vravela som, ze este toho pozmenis v kriteriach 😀

fatmira
13. okt 2011

@majka_k a predpoved pocasia nic moc 😉 to uz ako na fusak ci?? ja nevieeeeem

majka_k
13. okt 2011

@fatmira nj 😅 ale aj tak zostava srdcovka stara 😀 😀 tieto kociky su len na inspiraciu 😅 😀 zatial numero uno https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/nt5i/qui... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majka_k
13. okt 2011

@fatmira ja so uz dnes videla deticky vo fusakoch 😅 ako som vas cakala tak ich okolom na preslo...lebo som sa prechadzala okolo skolky 😀 tak som ich uz par videla s fusakmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre