Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

cerealka
16. nov 2011

@fatmira ahojky

majka_k
16. nov 2011

@fatmira sak pohodááá nestresuj super bolo 😉

majka_k
16. nov 2011

@cerealka super ze sa pridavas, sem skoro nikto nechodi, len my s @fatmira sa tu vykecavame 😀

cerealka
16. nov 2011

@majka_k no teraz tu budem chodit aj ja

majka_k
16. nov 2011

@cerealka 😉 super, ozivenie temy 😉 pozeram ze mas synceka René - 8 mesiacov a snazite sa o druhe ... drzim palceky 😵 😵 a akoze tu nikoho nepoznas? ty niesi odtial?

fatmira
16. nov 2011

@majka_k
@cerealka sem tam este niekto nakukne, ale to tak den a potom zas my tu dve jak bludne ovce 😀

cerealka
16. nov 2011

@majka_k no pochadzam zo sniny a nemam tu vela kamaratok som tu len rok a pol. no a uz sa nam to aj podarilo test mi ukazal ze cakame babätko a v piatok idem ku svojmu lekarovi.

cerealka
16. nov 2011

@fatmira tak budeme tri bludne ovce. chodis aj vonku? ja kazdy den malemu sa von dobre spinka.

majka_k
16. nov 2011

@cerealka 😵 😵 😵 tak potichucky blahozelam a drzim palceky aby bolo vsetko OK 😉 😵 😵

cerealka
16. nov 2011

@majka_k dakujem velmi pekne noo uvidim ako to dopadne u lekara. ty si priamo z vranova?

majka_k
16. nov 2011

jooooj dievcence nerada ale musim padat, nevladzem uz ani oci drzat otvorene po dnesnej noci 😔 snad tato bude lepsia 😅 a hladna som ako čenkove deti 😀 😀 😀 tak najvyssi sac is do hajan,vy este popiste 😉
Dobru noc 😉

majka_k
16. nov 2011

@cerealka jj priamo z VT 😉

fatmira
16. nov 2011

@cerealka pochadzas so sniny a byvas tu vo vt? mne dneska nejak nedopaluje damy 😅
a kazdy den chodim s malym vonku, doma by sme cely den asi nevydrzali 😀
@majka_k ved dnes nam fajne deticky pospinkali vonku nie? Aj Sofi riadne potiahla 😀

cerealka
16. nov 2011

@fatmira no aj moj maly rad spinka vonku len keby tie sanitky nehukali tak by to bolo dobre.

fatmira
16. nov 2011

@cerealka jeeeej, tiez potichucky blahozelam 🙂 a ked mam pravdu povedat, tak aj obdivujem, ja by som druhe tehu momentalne asi nezvladala..

cerealka
16. nov 2011

idem aj ja spinkat lebo maly sa zachvilku zobudi a ja sa nic nevyspim. zelam vam dobru noc a zajtra sa tu vidime. ahojky rada som vas spoznala.

fatmira
16. nov 2011

@majka_k neeeeeee, sa priznaj ze ta prechadzka dneska zmohla 😀 😀 ne ne, hadam noc bude lepsia a si rano aj dlshie pospite 🙂

cerealka
16. nov 2011

@fatmira dakujem ale my sme si povedali s manzelom radsej vychovat obe naraz a bude to ok ako mat medzi nimi velky vekovy rozdiel

fatmira
16. nov 2011

@cerealka tak to je tiez pravda, ze potom sa dostavat do vsetkeho od znova.. a ak mas doburckeho chlapceka, tak asi nie je problem.. ja mam takeho maleho mamkineho ceckosa 😀

fatmira
16. nov 2011

jaaaaj baby, tak ste ma opustili, no idem aj ja potom spat 😀

silvia10131
17. nov 2011

@fatmira
@majka_k hej daaamy este na mna ste zabudli,, 😉
@cerealka vitam ta 🙂

fatmira
17. nov 2011

@silvia10131 nikto na teba nezabudol, neboj 🙂
ako sa ma Adamko v brusku? a Lukasko?

silvia10131
17. nov 2011

@fatmira maju sa celkom fajn len ja musim lezat,,,

silvia10131
17. nov 2011

@fatmira a ty s malym ako?

majka_k
17. nov 2011

no mile damy...idem sa klop klop potajomky aby Sofi nevedela 😀 😀 pochvalit ( dufam ze zase nezarieknem 😅 ) densna noc - fantasticka 😵 😵 2x hore na papkanie a okrem toho krasne spinkala a az do 8:05 😵 😵 😵 B00000ZE keby to takto bolo stale tak sa nemam naco stazovat 😉 ale ja sa ani velmi nestazujem ja mam zlate dieta - klop klop 😅
inac kto byvate v bytovkach aj vam v noci vypinaju kurenie??? to je normalne des 😠 😠 😠 ja som sa okolo 4-5-tej zobudila ze sa klepem od zimy...len som malu kontrolovala aby bola zakrytá moje zlaticko by som ich tam bila kto co robi, sak uz je taka kosa v noci a oni si vypnu na pol noci kurenie...naco mame regulatory ked si aj tak neviem zatopit kedy potrebujem 😲 😲

fatmira
17. nov 2011

@silvia10131 a preco lezat? mas nejake komplikacie?? 😕 a Misko sa ma asi fajne, nestazuje si 😀
@majka_k pridavam sa k tebe a tiez potichucky klop klop klop..do 23:30 spal v postielke, potom kojenie a uz samozrejme chcel ostat na posteli, a potom sa zobudil uz len 2x, a budicek o 7mej, takze to su u mna Vianoceeeeeee 😵 😵 😵
musela som v noci Miska prezliekat do hrubsieho pyzamka, lebo mal len take bavlnene a cely bol studeny... 😠 ved vonku mrzne!!!! nechapem na co cakaju!!!

silvia10131
17. nov 2011

krize ma bolia,mam tvrdnutie bruska,makky krcok maternice,,

majka_k
17. nov 2011

@fatmira 😉 tak parada, dufam ze tie nase detuchy si to uz nerozmyslia a takto budu praktizovat kazdu noc 😵 😵 😉

majka_k
17. nov 2011

@silvia10131 ahoooj, juuj to ma mrzi ze mas komplikacie 😒 drz sa 😉

silvia10131
17. nov 2011

@majka_k dakujem,no dufam ze to bude lepsie,ved uz to bude co chvilka,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre