Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
23. júl 2011

😀 😀 tomu verim sa snazim si ju uzivat kazdy den 😎

majka_k
23. júl 2011

@fatmira inac porad kedy isli zubky tvojmu Miskovi? moja Sofia posledne dni dost vypusta slinky tak som zvedava ze ci v dohladnom case sa nebudeme trapit aj so zubkami... 😒

fatmira
23. júl 2011

@majka_k zeby tak skoro?? dufam ze nie.. 😒 ma este kopu casu 😉 Miskovi vysiel tyzden pred pol rokom..ale to som o tom ani nevedela, lebo ani dasienka nemal opuchnute, len pri krmeni, mi nieco buchalo o lyzicku 😀 ked mu sli horne, tak to bol aj troska mrzutejsi + v noci kazdu hodku hore... 😒

majka_k
23. júl 2011

@fatmira no ved ze mne sa to zda tiez strasne skoro, a myslim ze to bude len tym ze prisla nato ze marucky stale si ich obzera a pchá do pusinky tak mozno preto viacej slinta...uvidime 😅 a,aj moja sestra mi vravela ze jej deturencom isli zubky az niekedy v 7-8 mesiaci takze dost neskoro...

fatmira
23. júl 2011

@majka_k urcite to je len plany poplach.. bude to fakt tymi rucickami.. a potom ked sa uz bude vediet hrat s hrackami, tak to ide vsetko rovno do pusinky na ochutnanie, tak bude slintat este viac 😉 na zubky ma este kopu casu 😉

majka_k
23. júl 2011

@fatmira asi fakt, som sa riadne nalakala ze sme nevysli z jedneho obdobia a aby sme spadli ihned do dalsieho tak to by bola ina sranda 😝
mala mi tu buntosi vedla mna uz asi od osmej, sme ju okupkali a napapala sa ale nejak sa jej nedari zaspat 😕 zaspinka a za chvilu je horte, uz asi 10 x spalamtakymto sposobom 😅 dufam ze sa teraz vytrapi a v noci bude klud 😀

fatmira
23. júl 2011

@majka_k ake obdobie? trapilo vas brusko? 😕
este nespinka?? Misko ked bol malinky, tiez chodil spavat dost neskoro, o desiatej, pol jedenastej..a teraz ked je uz "velky chlap" tak pekne do osmej je v postielke a odfukuje 😀

majka_k
23. júl 2011

@fatmira nas trapilo kakanie ( zapekalo ju moju chudinku malicku ) kedze nekojim a davam UM tak sme mali na zaciatku balamutu ale uz je to OK 😵
Moja mala este nema nejak rytmus v spinkani dufam ze sa to v dohladnej dobe zmeni...niekedy spi uz o osmej inokedy buntosi ako dnes 😉

fatmira
23. júl 2011

@majka_k no som pocula, ze s UM je balamuta, kym najdes take ktore babatku vyhovuje...
a rytmus si casom vytvorite, my mame ako taky..ale do nicoho som drobca netlacila, on si ho vytvoril sam, akurat vecerne kupanie mava stale v ten isty cas..no a samozrejme ranne vstavanie, v tom je presny jak hodinky 😀 o pol siestej.... 😝 niekedy sa aj o pol siedmej podari, vtedy som stastna jak blcha... 😀 no idem ja do perin 😎 a uz Sofinke posepkaj, nech ide spinakt, ze aj maminka je unavena 😉

majka_k
23. júl 2011

@fatmira 😀 mozem ja jej sepkat, uz si zmyslela ze je hladna 😀 takze ideme papkat
dobru noc zelam 😉

jachin
24. júl 2011

Ja som mala komplikácie počas celého tehotenstva 😝 ráno som išla do nemocnice na programovaný ale normálny pôrod, vyšetrovala ma Zeliznáková ale poobede už ked nebolo dobre, Spišák rozhodol o cisárskom aj ho urobil...a nejak ma páli jazva,ale to je asi normálne 😕 a kedže ja v tej oblasti mám aj pruh, tak bolesť o to väčšia 🙄

jachin
24. júl 2011

ja tu mám našťastie maminu pri sebe na dva týždne, tak si dovolím chodiť aspon trochu na net 😅

jachin
24. júl 2011

@fatmira a to už dieťa v tom veku prespí celú noc? 😕

fatmira
24. júl 2011

@jachin a kvoli comu vlastne sa rozhodol pre ten cisarsky? pretoze mna nechali poriade vytrapit 😕 vobec mi to nepostupovalo tak ako malo..bolesti neskutocne silne a neotvarala som sa vobec 😒 s jazvou neporadim, ale asi to potrva kym sa to zahoji.. a pruh si kedy stihla dostat?? 😕
a my nespime celu noc..kdeze... kojim, takze sa budi na papanie aj 2-3x.. napr tuto noc sa budil s neskutocnym placom co on nezvykne..neviem co to 😲

majka_k
24. júl 2011

@jachin ahojky, aj ja som mala cisarsky a jazva ma pálila este asi tyzden po prepusteni domou, a prve dni doma som pomaly revala od bolesti ale to bolo viacej indícii k tomu, ja som mala totizto dost silne poporodne blues (depky ako hovado) a koli tomu som to zle znasala ale po par dnoch som jazvu uz nevnimala vobec, to bola u mna mala na prvom mieste tak som si to uz nepripustala a ani nedovolila mat nejake bolesti, ja som bola od zaciatku sama na nu, lebo muz musel do roboty chodit.
inac my sme boli spolu na izbe? v nemocnici? aj s Luciou???

jachin
24. júl 2011

@majka_k boli sme spolu na izbe, aj s Luciou 😅
@fatmira tiež som sa vytrápila, tak podobne ako ty, neotvárala som sa, ozvy neboli dobré, ani ctg...nakoniec som ževraj mala aj plodovú zelenú vodu 😒 pruh som mala aj pred tehotenstvom, len počas neho to zistili, ale kde som ho chytila, neviem...

majka_k
24. júl 2011

@jachin jeeeeej tak ahoj moja, ja som si nepamatala tvoje meno 😅
a co s tym pruhom , si mi spominala este v nemocnici ze nieco s nim mas, a nieco o operacii tak ako to pokracovalo? a este si bola dlho v nemocnici? joooj moja ja som na teba myslela ze ci ta tam nedrzia az do porodu... ale hlavne ze vsetko dobre dopadlo 😉 dufam 😕

fatmira
24. júl 2011

@jachin ach keby chlapi vedeli co je to za trapenie, by nas hned na rukach nosili 😀
@majka_k super ze sa poznate 😉 baby a vy ste obe priamo z vt?

majka_k
24. júl 2011

@fatmira ja ano, ja som z Juhu 😉

fatmira
24. júl 2011

@majka_k coze?? aj ja som z juhu 😀

majka_k
24. júl 2011

@fatmira to fakt ??? 😀 pred alebo az za bernolackou?

fatmira
24. júl 2011

@majka_k hned za 😀

majka_k
24. júl 2011

@fatmira ja byvam od mesta , este pred bernolakovou skolou 😎 😉

majka_k
24. júl 2011

@fatmira ja chodim tadial kazdy den ( ak neprsi ) na prechadzku s malou 😀 😀

fatmira
24. júl 2011

@majka_k ja som tiez vonku kazdy den.. ale teda nestretla som ta este ani raz.. podla kocika by som ta spoznala urcite 😉

majka_k
24. júl 2011

@fatmira ja chodim vacsinou rano ked este nieje horuco okolo deviatej 😅

fatmira
24. júl 2011

@majka_k 😅 😵 tak uz viem preco som ta este nevidela 😀

majka_k
24. júl 2011

@fatmira ty asi chodis v ine casy ze? ja mam poobede povinny spanok s malou - to dospavam noc 😀 ale sem tam vyjdem aj okolo piatej - siestej ale to som bola malo

fatmira
24. júl 2011

@majka_k no ked nebolo az tak horuco, tak som chodila okolo jednej von...v horucavach az vecer..rano som nikdy nestihala 😀

majka_k
24. júl 2011

@fatmira tak ja zase rano, lebo moj muz chodi do roboty na osmu-pol deviatu tak to sa aj my s nim vychystame a ideme ... ale ked nebude tak horuco tak budem chodit urcite aj poobede lebo niekedy neviem co s malou doma 😀 no moja mala zase taha 😅 este stale nespi 😕 uz ma vystriedal muz bo uz mi dosli napady ako ju zabavit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre