Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
23. sep 2011

@fatmira aha...ja absolutne nemam sajn aky by bol najlepsi 😅 a nechcem ani vela investovat 😨

majka_k
23. sep 2011

@fatmira he he som to napisala ako hotentot 😀 ze tvarickou k sebe aj od seba 😀 😀 samozrejme tvarickou ku mne aj odo mna 😅

mentoska
23. sep 2011

@fatmira
@majka_k JJJEEEJJ baby, dlho som tu nebola a teraz kuk,ze ked nie vy dve tak to tu uz je zapadnute prachom, mate ti uz ako sukromnu skupinu 🙂

majka_k
23. sep 2011

@mentoska jj akurat sme spominali ze sme tu uz len my dve 😀

mentoska
23. sep 2011

@majka_k ja chodim kazdy den na konika no nikdy tu nik nebol tak som sem nechodila a teraz ma napadlo urobit kuk 😕 a pozeram,ze len vy to tu drzite nad vodou 🙂

fatmira
23. sep 2011

@mentoska uz sme si pomaly zacinali mysliet, ze sme len my dve vranovcanky konikujuce 😀 😀

majka_k
23. sep 2011

@mentoska 😅 snazime sa 😉 radi tu medzi nami privitame staro nove tvare na popisanie 🙂

mentoska
23. sep 2011

@fatmira tak to urcite nie,ale vela nas tu naozaj nieje

mentoska
23. sep 2011

@majka_k no uked viem,ze je tu s kym popisat tak urcite tu rada zajdem castejsie

fatmira
23. sep 2011

@majka_k sme planovali tento http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod... no nakoniec sme z toho upustili 😅 😒
ale tebe taky vyhovovat nebude, lebo neda sa nosit aj "tvarickou k sebe aj od seba" 😀 😀

majka_k
23. sep 2011

@fatmira no ved ze ja potrebujem hlavne tvarou od seba, ona na mna kukat nechce 😅 😀 😀

fatmira
23. sep 2011

@majka_k hmm...asi aj preto v kociku place.... musis si otocit vanicku 😀 ale nie, to myslim so srandy 😉
z tych dvoch mi je prva klokanka viac sympaticka 🙂

majka_k
23. sep 2011

@mentoska
@fatmira hmmm...dievcence blizi sa hodina jedenasta, musim koncit a ist chystat spanie, lebo moja laska sa o chvilu zobudi a to uz musim mat vsetko prichystane 😅
moja druha laska este nedorazila, asi ho dorazim ja ked pride 😠

fatmira
23. sep 2011

@mentoska urcite sem pridi castejsie, sa potesime 😉

fatmira
23. sep 2011

@majka_k a kde je tak dlho?? no ja by som tiez penila 😅 dobru noc

majka_k
23. sep 2011

@fatmira no ja uz penim 🤐 isieo o pol osmej jednemu kamaratovi nieco previest, mame tazne na aute tak to je same tu mi treba toto a tam mi treba tamto previest, uz mam nervy na to a je skoro jedenast a jeho nikde, sak ión si to zlizne ... ideme do MI na nakupy a to sa tam pekne vyburim za toto 😅 😀 😀

fatmira
23. sep 2011

@majka_k len nepen..on za to nemoze, ale kamarat 😅 teda tazne 😀 😀
my ideme len do family 😀 😀 ale uz sa tesim, ked pride drahy, optima to isti 😀

majka_k
23. sep 2011

@fatmira 😉 dobru noc

majka_k
24. sep 2011

@fatmira no - moja princezna 😵 , no co s nou spravim? 😀 😀 priviazat? ona snad teraz uz ani inac nevie spat 😅

fatmira
24. sep 2011

@majka_k aka je chutnucka..a nova deka vsak? 🙂
skus jej dat ten vankusik prec, ci potom sa tiez bude tak pelesit, ked ho mat nebude...

majka_k
24. sep 2011

@fatmira no v spalni nemame vankusik, to ma len plienku namiesto vankusa a aj tak na bruchu ( foto ) spi sice nie celu noc ale par krat ked sa zobudim a kuknem tak je na bruchu, v noci ju mozem opravit - to spi tvrdo ale cez den ju nerusam lebo to by bola ihned hore
hej nova deka, testujeme, vonku uz asi ju teraz nosit nebudeme tak aspon na dona trosku kym nieje velka zima to potom vytiahnam deku.

majka_k
24. sep 2011

@fatmira no mala uz hore, padam spat s nou, dobru noc 😉

fatmira
24. sep 2011

@majka_k no mna z nej trafi... 😀 ale tak kazdemu vyhovuje ina poloha pri spinkani 😅

fatmira
24. sep 2011

@majka_k ta je presna jak hodinky... 🙂 dobru noc..

majka_k
25. sep 2011

@fatmira no to ti poviem ze je jak hodinky 😀 sme sa aj s muzom smiali ze si mozme nastavit podla nej 😅 ...
no a prave ze jej sa asi tak lepsie spi na brusku to cez den pospi skoro hodinku , inak ked spavala na chrbte tak spala pol hodku...ona nie vzdy sa prevali, niekedy ostane 😀 ale teraz uz vacsinu ide na brusko 😕
a inac objednavame ten fusak 😉 este pokukam farby a sa rozhodnem aky a mozme 🙂

majka_k
25. sep 2011

@fatmira inac niec take mas? ja si to idem objednat, super vecicka 😉
http://www.sashe.sk/ornament/detail/rukavnik-na...

mentoska
25. sep 2011

@majka_k
@fatmira som rada,ze sa mozem k Vam pridat, mate rozkosnych drobcekov, byvate priamo vo Vranove?

fatmira
25. sep 2011

@majka_k fusak idem urcite objednat, len este rozmyslam nad farbou.... 😀 a ten rukavnik dobre ze si pripomenula, toto som chcela minulu zimu, ale som sa nedokopala 😅 tak aj ten hned objedname? 🙂 maju na tej stranke??
a inak bola si dnes vonku vecer? ci si ma nehladala, lebo mama ma vytiahla do tesca, tak som nebola. si musime cislo vymenit asi 😅
@mentoska budeme len a len rady 🙂 my sme obe z juhu 😉

majka_k
25. sep 2011

@fatmira ty rozmyslas nad farbou? 😀 sak si chcela ten kivi nie? 😉 ja sa rozhodujem medzi cervenym a baklazan 😕 a ten rukavnik este musime pokukat kde maju v normalnej cene...na tej stranke ako som ti poslala link tak je zatial najlacnejsi a vie ti usit aku farebnu kombinaciu chces 🙂
inac ja som vecer nebola vonku, prisli sme sice o pol siestej ale eurace som nezmenila lebo ze z technickych pricin dnes zatvorene 😅 😠 tak ze aky zakon schvalnosti 😒 raz za uhorsky rok potrebujem zmenit koruny a aj to maju zatvorene 🙄 zajtra cez obed muz skoci zmenit a mi donesie, tak mozme poobede ist alebo ak mas ine plany tak ja nemusim ist... 😕
a mas IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre