Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

mena24
24. apr 2008

ahoj sofik dik idem sa pozriet

pampusik
24. apr 2008

Ahojte kočky, konečne som tu...

Sveva, ja som hneď vedela, že si to ty vtedy na Okulke, ale nejak to nevyšlo, tak nabudúce.My ideme tiež kupovať auto, povedali sme si, že auto budeme teraz potrebovať viac, lebo keď príde malé, a byt tak zatiaľ ideme bývať na sídl.II. tam má 2 izbový byt otcova sestra, ktorá tam nebýva lebo robí na čechách, tak je byt prázny, tak tam máme isť my, aspon sa budeme onho starat,ona tu aj tak neplánuje príst minimálne 5 rokov, tak dovtedy si nasporíme aj na vlastný lebo ona od nás nechce ani korunu.A nájomné si platí tiež sama, lebo tak chce, mi si zaplatíme akurát to, čo spotrebujeme, voda atď...

ka4
24. apr 2008

Ahoj!Je tu ešte niekto?O tom cirkuse.dajú sa tam pozrieť len zvieratá?

ka4
24. apr 2008

sveva
24. apr 2008

ka4 zdá sa mi, že áno.

mena24
25. apr 2008

ena Marekovi vsetko najlepsie. 🙂 🙂

ena
25. apr 2008

Mena24: aj my prajeme Tvojim Marekom vsetko naj 🙂

ena
25. apr 2008

inak, k tomu cirkusu, tie deti do 2 rokov vam tam asi vela nevydrzia, priapdne sa zlaknu nejakeho klauna alebo hlasnej hudby a zbytocne zaplatite vstupne, lebo budete musiet ist von .. tak si to odloxte este o nejaky rok - dva.
Alebo chodte radsej na nejake kolotoce 🙂 My mame tu nedaleko akurat, vcera sme boli , tak najprv 2 krat na tych malych detskych a potom som s Filipom bola na autodrome, tie auticka s plynovym pedalom.. nastastie poobede tam bolo malo ludi, takze my sme boli na celej ploche sami a Filip krutil volantom jak Schumacher 🙂)

Ale ten cirkus sme este ani my neskusali..

sveva
26. apr 2008

Ena my sa ani nechastáme na ten cirkus, lebo viem že Eliška tam tak dlho nevydrží, chceme ísť tak max pozrieť na zvieratká. Tie má hrozne rada. 😀 😉

mena24
26. apr 2008

ahojte kocky odrazadlo som si uz zohnala za 200sk je to super.dakujem vam vsetkym za radu.

patricek
27. apr 2008

ahojky mozem sa k Vam pridat?Nie som sice priamo z Vranova ale z Caklova ale to snad nevadi co?No presnejsie v Caklove som sa narodila a teraz byvam na Morave. 🙂

mena24
27. apr 2008

patricek; vitaj

sofik
27. apr 2008

ahojte. Dnes som bola s malou v cirkuse a vydržala to

Patriček to nevadí, my budeme len radi

sveva
28. apr 2008

Sofik tak to klobúk dole, že to malá vydržala. My sme boli v sobotu na svadbe a poviem ti malá lietala po celej sále. Vôbec neposedela, ešte aj keď jedla tak s ňou narábalo. 😀

jaduska
28. apr 2008

Sveva ahoj, prečo už nechodíš ku manželkám vojakov? 😉 (A dodatočne gratulujem k novému bytíku, drahý spomínal, že ste sa sťahovali)

sveva
28. apr 2008

Jaduska ďakujeme. Keď už bude všetko urobené prídete na návštevu. 😉 Sem tam vás čítam, ale už sa polepším. 😅 😅

jaduska
28. apr 2008

No jasné Evi, dôjdeme, ja mám kolaudácie rada, lebo strašne rada pozerám, ako ma kto urobený bytík, keby že mám možnosť, tak by som išla študovať bytovú architektúru. 😉

sveva
30. apr 2008

Baby kde ste? 😕

sveva
3. máj 2008

Ahojte. Tak máme za sebou ďalšiu ťažkú noc. Elinka nám od štvrtka teplotuje a teplota nie a nie klesnúť. Vždy máme zvýšenú, ale už je to lepšie, len neviem na ako dlho. Máme tú šiestu chorobu. ☹ 🙄

jaduska
3. máj 2008

Evi čo je to šiesta choroba?

Inak naša Sandra máva vysokánske teploty, ale nikdy nie dlhšie ako dva dni. Keď máva takú vysokú teplotu, tak ju častejšie kúpeme a keď bola menšia, tak sme jej na zápästie a členky dávali očistený surový zemiak. Nakrájala som ho na kolieska a previazala obväzom. Niekto dáva aj citrón, alebo cibuľu. Ale nám zabrali zemiaky.

sveva
8. máj 2008

Ahojte. TAk Eliška je už zdravá, ale ja na tom nie som najlepšie. Asi som sa preťažila, keď bola chorá. Zajtra idem k lekárovi a som zvedavá čo mi povie. Vyzerá to tak, že budem asi na rizikovom. ☹ Dúfam, že nie, tak mi držte palce.

sveva
9. máj 2008

Tak hlásim rizikové tehu. Mám prísny zákaz chodiť maximálne na WC. Takže to bude dosť ťažké okolo Elišky, ale manžel je teraz doma tak to nejako zvládneme.

ena
9. máj 2008

ahojte baby, ako tak dnes guuglim a guglim, zistial som, ze Vranovske MC ma stranku, akoze dlho stranka nebola, tak som ju uz potom ani nehaldala a teraz som sa k nej doklikala 🙂
A nasla som aj to, ze hoci MC sidli na 3. posch. v Dome sluzieb, ze sa tam da pouzit vytah:

"10.9.2007

Materské centrum Slniečko je od dnešného dňa otvorené pre verejnosť v nových priestoroch v budove Domu služieb (Komunál) na Nám. Slobody 2.

Keďže priestory sa nachádzajú na 3. poschodí, na prízemí je zriadený priestor na odkladanie kočíkov. Mamičky môžu používať výťah, ktorý sa nachádza v budove. Na vstupných dverách do Domu služieb a na “kočikárni” je oznam s kontaktom na MC. Výťah obsluhujú aktivačné pracovníčky, ktoré vám pomôžu odložiť kočík aj vyviezť sa výťahom do MC. Zo strany mesta máme prísľub na zavedenie zvončeka a úpravy výťahu.

Materské centrum bude otvorené každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 hod., herňa bude pre verejnosť otvorená každý pracovný deň v čase od 9:00 do 14:00 hod."
(zdroj: http://www.pencakfamily.com/jona/sluzby/mc/ozna...)

takze my sa tam urcite pojdeme mrknut, ked budeme najblizsie na vychode...

ena
9. máj 2008

sveva, teba caka UZ len 10 tyzdnov, takze sa snaz setrit 😉

sveva
16. máj 2008

Ahojte.
ena budem sa snažiť šetriť. Manžel je s malou, tak oddychujem, ale začínam sa nudiť. 😅 Stále ležať nie je zábava, malá vystrája a ja ju len sledujem a nemôžem sa pridať. ☹

jaduska
18. máj 2008

No, sveva, nie je ti čo závidieť. Ale pre drobca všetko, nie? 😉 šetri sa, o pár týždňov si už neoddýchneš vôbec...

pampusik
19. máj 2008

Ahojte kočky, konečne som došla domov, tak hneď som na internete...Ale už aj u manžela bude onedlho internet, tak s veľmi teším, lebo mi to písanie veľmi chýba.Ako sa máte, ja sa mám celkom dobre, malinka už kopká, je zdravučká už len aby bola na svete.A vy ako??

sveva
21. máj 2008

Ahoj pampusik, tak to je super, že sa máte obidve dobre. Ja som na rizikovm, mám kľudový režim, Musím ležať, ale nie vždy sa to dá, lebo ma potom bolí celé telo. 😝 Inak sa máme celkom dobre.

sofik
24. máj 2008

Ahojte Vranovčanky. Ja som tu tiež už dlho nebola a vidím že každá je asi zaneprázdnená. Pampúšik a sveva ale sa vám to už kráti čo? Len nech je všetko v poriadku. Pa paa 🙂

sveva
25. máj 2008

Ahoj Sofik. Ja ani tak zaneprázdnená nie som, ale čo budem písať sama so sebou. 😅 Krátiť sa nám to už kráti a rada by som bola už aspoň v 36 tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre