Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

silvia10131
21. nov 2011

@majka_k ale dobre sa natom aj zasmejem

silvia10131
21. nov 2011

@fatmira tipicky,,, 😝

majka_k
21. nov 2011

@silvia10131 😉 ved 😀 dobre odreagovanie pred spankom 😅

silvia10131
21. nov 2011

@majka_k sak to,,, 😀

silvia10131
21. nov 2011

ked nemam chlapa pri sebe tak aspon telku,, 😀

silvia10131
21. nov 2011

tak ja uz idem prec,dobru prajem,,pa

majka_k
21. nov 2011

@silvia10131
@fatmira idem aj ja pomalicky, este dokukam a padam spat, dobru noc 😉

fatmira
21. nov 2011

@majka_k ja som sa zakukala na jednej stranke ze VS a ostala mi sanka dolu ...hmmmm tehu a materska demencia urobili svoje 😝 😠
dobru noc baby... 🙂

fatmira
21. nov 2011

sa rehoceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, jaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀

cerealka
22. nov 2011

@fatmira no pochadzam zo sniny ale byvam vo vranove.

majka_k
22. nov 2011

@fatmira este raz dakujeme za teplaciky 😵 😵 😵 su prekrasne 😉

fatmira
22. nov 2011

@majka_k a ako sa ti tu byva?
@majka_k som rada, ze som urobila radost 😵 a dufam, ze su dobre, lebo ta znacka je mensia ako pise....

majka_k
22. nov 2011

@fatmira dobre su 😉
inac aj vy mate taku kosu v byte? my topíme a aj tak mi je v kuse kosa 🙄 😝 ale to asi ja som taka zmrzlina 😅

fatmira
22. nov 2011

@majka_k radriatory mame skoro vsade na trojke a celkom ok je.. ale cez den mi je tiez niekedy zima 😝

majka_k
22. nov 2011

@fatmira mne je zima skoro stale, a v noci ani nevravim, uz aom mm kazala aby vytiahol periny, len sa obavam ci sa mala nebude budit, lebo oni strasne suchotaju 😅 😝

fatmira
22. nov 2011

@majka_k a teraz pod cim spite? 😅

majka_k
22. nov 2011

@fatmira este mame take tenke paplony - letne 😅 nebol cas este vymenit 😝

fatmira
22. nov 2011

@majka_k ja pod takymi spim cely rok 😀

majka_k
22. nov 2011

@fatmira a nieje ti zima? my mame periny celu zimu a tohto roku sme sa nejak pozabudli a nechali sme ich az kym som z porodnici neprisla...ale to som ako tehu spala rozcapena a takmer hola co mi bolo horuco stale 😀 😀 ale nechapem ako sme mali az do juna periny... 😝

fatmira
22. nov 2011

@majka_k nie je mi zima, ja nemam rada, ked nieco velke a tazke na mne "lezi" 😀 😀 😀 fuuuu, tak to ste ich dlho mali 😀 aspon ste v lete nemrzli 😅

majka_k
22. nov 2011

@fatmira sak ani ja nemam rada ale uz sa klepem od zimy...a este aj mna serei to ze po prvej noci vaetko perie je na nohach a hore mam len plachtu 😅 a potom to strasat 😝

fatmira
22. nov 2011

@majka_k jaaaaaj taku perinu mala kedysi moja babka..bola taka velikaaaanska, a ona taka drobna, vzdy som sa o nu bala, aby ju v noci ta perina nezapucila 😲 😉
ale ja sa pod takym nevyspim.. ked sme pred dvoma rokmi boli u svokry na vianoce, tak nam dala periny, mm kychal, co ani alergik nie je a cele sviatky sme tam "trpeli" 😔 😀

majka_k
22. nov 2011

@fatmira si predstav ze moj mm je alergik a nekycha 😅 neviem...a hej su to take ale su nove dostali sme po svadbe od svokrovcov, podla mna by bolo o 100% lepsie ak by boli tie periny popresivane po celej dlzke a uz by sa to perie neposuvalo a boli by eňo ňuňo 😀 😀 😀 neboli by ani take tazke lebo oni niesu tazke ked su rovnomerne naplnene perim, to az ked sa zosunie doel k noham... 😀 😀 😀 😀 to som mala problem jak som bola tehu ked sme pod nimi spali lebo ked som sa chcela prevratit tak som musela nohami nadvihnut perinu a to ma normalne rano brucho bolelo 😀 😀 😀 som si potom zvykla spavat na jednej strane aby som sa nemusela prevracat 😀 😀 😀 😀

fatmira
22. nov 2011

@majka_k 😀 😀 😀 mate to zaujimave 😀
a neda sa to nejako dodatocne popresivat? 😅
no a ja odchadzam... vyzera to na veeeeelmi "zaujimavu" noc.. uz bol 2x hore s placom a uz si mlady panko spinka na mojej polke, tak idem k nemu... dobru noc...

majka_k
22. nov 2011

@fatmira dobru ja pomaly uz tiez padam...ak este budes na MK tak potom napis ci zaktra kocikujeme 😉 ja mile rada 🙂 dobru noc

fatmira
23. nov 2011

@majka_k jak som ti isla odpisat, tak si akurat sms napisala 🙂
mne tiez bojkotoval spanie, lebo mojkacik sa pral, ale hned ako pracka doprala, vzal si mokreho mojkaca a zaspinkal 😀

majka_k
23. nov 2011

@fatmira my sme mali aj kvalitne vecerne - teda nocne zaspavanie, o jedenastej sa zobudila papat ani za svateho - nic a ha ha uz som vyspata a spat nemienim, tak sme ju dali do spalni do postielky - dali hracku, tak si ju tam zuzlala asi 20 minut a kecala popri tom , sem tam boli chvilky ze bola tichucko tak sme si mysleli ze zaspala ale kdezéééé. Tak sme si ju zobrali do postele a zaspala sama asi po 15 minutach, ale strasne sa prehadzovala a metala zo spanku tak som jej urobila este na skusku mliecko a vypila vsetko na spani a zaspala tvrdo, potom papanie o pol piatej a rano o pol siedmej sa uz kotila tak som ju zase prelozila k nam a spali sme do pol deviatej 😅 😀 😀 😵 😵 😵 😵 moja zklata, a teraz ani za svet spat, 3x som ju hajkala , zaspala polozila som ju do postielky a zobudila sa, tak som to vzdala ze bude spat az vonku... idem k nej caf... 😉

fatmira
23. nov 2011

@majka_k tak ste to mali tiez pestre 😅 no co teraz bude spat, ked sa v noci vyspinkala 😀
my sme mali taku, ze od desiatej uz bol na postely, kazdu chvilu hore, zas si zo mna cumel robil a budicek??? 5:30 !!! 😠 tak o 6tej sme sli do obyvky sa hrat, ja som si lahla na deku a podriemkavala, on sa hral a 2x si prisiel ku mne lazkat, sa pritulit a potom zas odisiel, tak ma odpustene 😵 😵 😵

fatmira
23. nov 2011

keby take pocasie ako bolo dnes, bolo aj celu zimu 😀

majka_k
23. nov 2011

@fatmira ako? nakupili ste? ja som bola nakoniec s kamoskou kocikovat 🙂
zajtra kocikujeme? pytam sa preto ze ak by bolo tak krasne ako dnes tak by som mozno aj do tesca skocila, sak vydatna prechadzka 😀 😀 a po tom nasom Vranove sa neda na normalnu prechadzku, dnes som bola v meste, doma v meste doma 😀 😀 na 2 x...a akurat, cize ak by bol vranov 2x vacsi tak super 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre