Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

mena24
2. júl 2008

ahojte kupila som biginu z miminka taku obycajnu na 2 polohy chrbatika za1800sk ale akosi ju taha do pravej strany to mi robilo aj na velkom kociari mate dakto take skusenosti? ☹ neviem ci mam dat reklamovat alebo co mam robit.... 😖 poradte dakujem 😔 😔

jaduska
2. júl 2008

ja mám tiež pocit, že našu buginu ťahá do strany, ale pre zmenu do ľavej...manžel ma presviedča, že je to krivými chodníkami, tak som to ani reklamovať nešla. Inak vraj demácke kočiare majú tento problém, aj hlboké. 😒

sveva
7. júl 2008

Ahojte baby. Ako sa máte. My sme kúpili minulý týždeň pre Elišku tiež buginu, stála 2500,-- ale Eliška sa jej veľmi vytešuje, ani pes k nej nemôže prísť, hneď na neho kričí a hrozí mu prštekom. Je zlatá. 😀

sofik
7. júl 2008

Ahojte baby. Sveva a ja že to na teba už prišlo, že si sa tak dlho neozvala. Aj my máme buginu od chicca za 5000sk a takisto nám ju tahá na jednu stranu, to je zaujímavé. Tak to máš dobré že sa s nej Eliška vytešuje pretože moja do nej moc nechce, ona radšej po svojich. 🙂

sofik
7. júl 2008

Ozaj a čo je s pampúšikom, neporodila už? 😕

sveva
8. júl 2008

Sofik neviem čo je s pampusikom, dlho tu nebola a tel. číslo na ňu nemám, takže netuším či to už má za sebou.
Ja už mám príznaky, ale kontrakcie ešte žiadne. 😠 Už to chcem mať za sebou. 😅

terqa
8. júl 2008

ahojte vranovcanky,momentalne som tu na dovolenke u svokrovcov... chodite sa niekam kupat? my by sme radi isli, ked sa bude dat, len nevieme kam... alebo, kde by sme sa mohli ist s malou prejst v ramci VT, tak ak mozte poradte 😉
prajeme pekny den

jaduska
8. júl 2008

Eliške gratulujeme k novému kočíku... 😀 ale nebol by vám lepší taký pre súrodencov? Či bude Eliška pešo chodiť okolo bábätka?

sveva
8. júl 2008

Jaduska vonku budeme predsa chodiť štyrka. 😀 A má prísť teraz v auguste sesternicina dcéra na prázdniny tak budeme chodiť pekne na prechádzky.

jaduska
8. júl 2008

Aha, takže kočíkovať bude aj tatino....správne 😀 😀 😀 Ja len,že niekedy možno budeš musieť aj sama ísť von, tak to budeš mať ťažšie, ale možno by vám stačil ten skejtík k hlbokému kočiariku...

ena
9. júl 2008

Aj my sa chystame okncom mesiaca na dlhsie na vychod..
My mame surodenecky kocik, ale uz llen do VT pre nas bude problem doterigat sa, pretoze bus chodieva (alebo aspon pri nasej poslednej navsteve chodieval) taky ten zajazdovy, s uzkou ulickou.. tak vtedy bud golface pod sedadlo, alebo ked sme sli s trojkolkou, tak normalne do kufra, pri 6 km jazde.. no, bola zabava 🙄

Sveva: ale niekedy budes potrebovat ist von s oboma detmi, aj ked budes doma sama, tak mozno by ti aspon skejtik za kocikom bodol.. ci mala uz pekne pobeha?
Ja som prave kvoli takym vselijakym vybavovackam, lekarom, nakupom chcela ten surodenecky a je to fakt super.. Filip by kludne chodil sam, ale takto ho posadim a aj sa rychlejsie presuniem kde potrebujem ( a potom ho vypustim z kocika 🙂 ) aj menej stresov v obchode a pod..

Dnes sme sa tak vybrali k zubarke, samozrejme, prave tento tyzden ma dovolenku, sme si precitali na dverach 🙂)) , tak sme pobehali tesco, carrefour( aj s detskym kutikom 🙂) ), lidl a nakoniec este obchod blizko domu, lebo sak samozrejme ,az tam som si spomenula, ze som zabudla smotanu 🙂) To keby som mala filipa viest celu cestu za ruku, este len teraz cupitame domov 🙂

sveva
10. júl 2008

Ena máš pravdu, že budem musieť ísť k lekárovi, ale ešte existuje auto. 😉 Tak pri najhoršom nasadnem do auta a odveziem sa tam kde budem potrebovať. 😅

sofik
10. júl 2008

Sveva ale časom už Eliška nebude chciet sediet v kočíku tak bude popri nom cupitat. A ešte stále nič?

Ena tak aj vy sa chystáte do Vranova na dlhšie? Ja už idem 20.júla a budem u našich asi az do septembra. teším sa aj ked vo Vranove nie je kam íst. 😒

sveva
10. júl 2008

Sofik ešte stále sme 2 v 1. 😵 Najprv sa malé tlačí a potom sa mu nechce ísť von. 😅 😝

sofik
10. júl 2008

Neboj ono sa mu bude chciet v pravý čas. A čo by ste chceli? Chlapčeka predpokladám. 😅

sveva
10. júl 2008

Ja chlapčeka a manžel dievčatko. 😅

sveva
10. júl 2008

Pozerám, že ste boli pri mori. Bolo super čo? Aj ja by som išla, ale ešte budeme musieť počkať.

sofik
10. júl 2008

Ono je najlepšie mat aj chlapca aj dievča. No boli sme pri mori na Rodose a bolo super a hlavne malej sa velmi páčilo a asi od 8 mesiacov mala na ramienku ekzémik a ten je krásne zmizol asi pomohla ta slaná voda. 🙂

sofik
10. júl 2008

A malá ti tiež ešte spinka? Moja spí až do 9. 🙂

sveva
10. júl 2008

Tak Eliška vstáva už o pol siedmej niekedy o šiestej. Potom spinká poobede od 12 do tej druhej a potom až večer. Samozrejme poobede sa s ňou vyspím aj ja, lebo som hrozne unavená. 😅

sofik
10. júl 2008

Sofinka chodí spinkat o 22 a potom ráno nie a nie sa zobudit. A tiež mi spinká poobede od 12:30 do 15.

ena
10. júl 2008

sofik no , my ideme koncom jula a zatial neviem na ako dlho, ale planujem na dlhsie a potom naspat vlakom a este spravim medzitym manzelovi zoznam robot, co bude treba porobit, kym budeme prec, vsetko, co sa popri detoch neda 😀 .. akoze dat do poriadku balkon a chceme premiestnit dve izby-vymenit detsku a obyvacku..

jaduska
11. júl 2008

Sveva ešte si doma? Dúfam, že dáte vedieť, keď už niečo bude.... 😀

pampusik
13. júl 2008

Ahojte holky, dlho som tu nebola, lebo som bola po nemocniciach a zajtra už idem zase.Maju mi robiť cisársky rez,tak uvidíme, Sveva,este nie si v nemocnici?Dúfam, že sa tam stretneme,aspon s dakým sa tam porozprávam...

sofik
14. júl 2008

Ahojte 🙂 Pampúšik tak to ti vobec nezávidím chodenie po nemocniciach. Ale nech všetko dobre dopadne a ty aj s Viktorkou ste zdravé. 🙂

ena
15. júl 2008

tak to vyzera, ze sveva a sofik budu mat najblizsie stretko v porodnici asi

sofik
15. júl 2008

Ena a ty čo nespíš? A nie ja ale sveva sa s pampúšikom stretnú v porodnici lebo ja zatial nečakám aspon o tom neviem 😀

A možno sú baby v porodnici už 🙂

ena
15. júl 2008

jaj sofik, pampusika som myslela, len som videla tvoj posledny prispevok a poplietla som to.. 🙂

a ved co nebolo, moze byt a mozes aj ty skoncit o par mesiacov v porodnici 😀

sofik
15. júl 2008

Ena ja sa tak skoro na druhé nechystám tak dúfam že nie. Ale už sa teším na nedelu idem k našim do Vranova. Cestujeme takisto vlakom z Lučenca tak som zvedavá. lebo tatino je vo fínsku. Ale lepšie ako autobusom asi. 🙂

sveva
16. júl 2008

Ahojte baby. Tak to vyzerá, že sa tam s pampusikom ani nestretnem, zatiaľ som stále 2v1. 😠 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre