Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

deina2005
16. júl 2009

sofik porodnica je o 100% lepsia jak ta stara.na izbe TV aj ked si myslim ze 50sk na den je dost vela.sprchy ok a j wc pokial je kazda zena cistotna.

sveva
16. júl 2009

sofik ja som bola na platenej izbe a bola som veľmi spokojná. 😉

deina2005
17. júl 2009

sofik a co sa chystat azda rodit do nasej porodnice?? 😉

sofik
17. júl 2009

deina zatial nie, ja len aký je tam prístup 🙂

sveva
18. júl 2009

No tak dnes Šárku uštipla na lakeť osa. Strašne plakala, chúďatko moje. Ale už je dobre, má tam červený fľak, trošičku to má opuchnuté, ale už ju to vôbec nebolí. Strašne som sa zľakla, ale aspoň viem že nie je alergická.

bobooo
21. júl 2009

ahojte no konečne mám kusok času tu zavítať a tu nikto no nič...no aj ja som počula že ta nová pôrodnica je super, no neviem ja som rodila v Humennom a tam som bola tiež spokojná aj keď to tam nie je najnovšie len vynovené, ale personál je super od sestričiek až po lekárov 😎

sveva
21. júl 2009

deina ako? Nepôsobí na teba zmena počasia?

sofik
21. júl 2009

ahojte 🙂

bobooo a detičky sa ti narodili v ktorom týždni? pretože dvojčatká sa rodia skor 😕

Sveva pozerám že Sárka mala narodeniny - všetko len to naj, naj, naj prajeme 🙂

bobooo
21. júl 2009

ahoj sofik asi som výnimka ale detičky boli riadne donosené... rodila som v 40tt - presne týždeň pred termínom 😉 no ale som ich aspoň za ten čas vyhodovala na dobrú váhu 😀 😀 😀

deina2005
21. júl 2009

sveva take pocasie mi prave teraz vyhovuje.tie horucavy su neznesitelne a zmena nejak namna neposoby ja sa blbo citim tak ci tak 😀

deina2005
21. júl 2009

no chlapci maju anginu a infekciu oci a mna uz tiez boli hrdlo 😖 😖 😖

sofik
22. júl 2009

bobooo tak to si asi fakt výnimka 😉 ale čím dlhšie v brušku tým lepšie 🙂

deina len pozor na infekcie 😢

bobooo
22. júl 2009

jasné chválabohu žiadne problémy som nemala a aj moje tehotenstvo bolo ukážkové až nad mieru som bola spokojná 😀
deina2005 tak skoré uzdravenie 😎

sveva
22. júl 2009

deina tak to mi je ľúto, že sú chlapci chorí, prajem skoré uzdravenie a nech ťa nebolí hrdlo.

sofik ďakujeme.

deina2005
22. júl 2009

no tak ta hnisava angina sa prilepila aj namna 😠 asi uz ma porazi vonku horuco prievan si urobit nemozem......ach jaj

sveva
23. júl 2009

deina prajem skoré uzdravenie.

bobooo
24. júl 2009

no baby vidím že tu nie je akosi rušno...no čo už aj ja som väčšinou s deťmi vonku keď je tak pekne...

ena
25. júl 2009

bobooo: no pekne ako pekne, napr dnes 😠

ena
25. júl 2009

deina2005: dufam, ze kym pojdes do porodnice, budes fit.

deina2005
27. júl 2009

no lieky mi hned zabrali v ten den tak sa tesim.dobre ze som sla k DR hned.no rodit idem vo stvrtok alebo piatok uvidim jak sa k tomu vyjadri primar.mam strach ale uz sa tesim jak to budem mat za sebou

sveva
28. júl 2009

deina ideš na cisársky? Držím palce a potom sa hneď ozvy. 😵

bobooo
28. júl 2009

ahojte deina2005 ideš rodiť troška skôr? inak držím prsty ja po cisárskom som bola v pohode už od začiatku 😀 😀

sofik
28. júl 2009

deina držime prsty aby ta malá velmi netrápila 😉

sofik
28. júl 2009

baby a chodíte s detmi na kúpalisko? My sme boli 2krát a malá sa tam vybláznila 🙂

ena
28. júl 2009

deina, pozeram fotky, co za letny zostrih skusala dominika? ;)

zade
29. júl 2009

ahojte, my chodime na tie nove detske ihriska na sidl. II aj sidl.I.
Je tam parada, skoda len, ze tam chodia aj velke decka a vobec neberu na drobcov ohlad 😢

deina2005
29. júl 2009

ahojte.nie neidem na cisarsky idem normalne akurat ze mi to vyvolaju.dnes mi to schvalil primar vraj sa moze stat ze to do rana ani nevydrzim tak uvidim.ena no ja nechapem co ju to napadlo vysvetlila to tak ze jej blbo stali vlasy 😀 😀 😀

sveva
2. aug 2009

deina a určite sa tvárila veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi vážne. 😵

sveva
5. aug 2009

ahojte. Ako sa máte? My celkom dobre. Dievčatá sú zlaté a mám tu výpomoc, tak je to lepšie.

Deina už ste doma?

deina2005
5. aug 2009

tak konecne sa hlasim.mala sa narodila 30.7 11.05hod mala 3230g a 49cm.v pondelok sme uz boli doma.porodnica doslova natrieskana.porod super.kuknite foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre