Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

mrauco
7. sep 2009

Sveva
si dobre trafila, no ja tiez rozmyslam, ze uz ostanem tu, ako stale pobehovat a mat stresy z novej nemocnice a lekarov. Tak som rada, ze to je take ok 🙂 A ty si preco chodila na rizikove, ak sa mozem spytat? Lebo ja by som tam najradsej enchodila vobec, lebo to s alen furt bojim co mi povie☹

sveva
7. sep 2009

mrauco pri Eliške mi tvrdlo bruško, boleli ma kríže a začala som sa otvárať. Takže som tam najprv chodila, potom som ležala v nemocnici a po prepustení som zase chodila. Malá sa narodila o 18 dní skôr. Takže som nestihla ani príspevok pre prvorodičky. No a so šárkou som tam našťastie neskončila, hoci mi tvrdlo bruško ale neotvárala som sa tak veľmi. Takže som chodila normálne k svojmu.

mrauco
7. sep 2009

sveva dik za info, tak ja sa asi ukludnim a budem verit, ze bude dobre a skrining dopadne tiez dobre. Ked citam, co si si ty presla, tak uz som kludnejsia. 🙂

deina2005
7. sep 2009

sveva 30ks stoja 4,08€velkost od 4do 10maju tam do velkosti do 25kg

deina2005
7. sep 2009

inak zvladam to celkom dobre zatial.este sa z detmi netreba tak ucit.muzicek pride uz na buducu stredu tak sa tesim

sofik
8. sep 2009

deina dobre lacné plienky 😕 ale my už nenosíme 😉

mrauco treba dúfat že je všetko v poriadku a nestresovat 🙂

mrauco
8. sep 2009

sofik , dik posnazim sa ,a le doktor si tie zmohol odpustit tie hnusne dristy na zaciatku o potrate a ci to vobec chcem, ked ot dodrbal nie? sak posnazim sa len keby som nemam furt zapalene dutiny a bez tabliet to je des☹a do roboty chodim ako dezko☹

sveva
9. sep 2009

Mrauco a to si mu nič na to nepovedala? Držím palce nech je všekto ok.

Eliška je znovu chorá a znovu angína. ☹ 😢 ☹ Už som z toho trošku nervózna. od 16.8-26.8 angína, 28.8.-.1.9 soplíky a teraz znovu angína. 😠 😲 No úžasné.

mrauco
9. sep 2009

sveva , ja som vravela, ale taka som bola mimo, ze som niekedy len revala ako nepricetna, pokial ma neupokojila farmakologicka. Drzim palce nech mala rychlo vyzdravie, mas to tazke, tiez asi lekari nenasadili dobre lieky☹drzim placuchy

sveva
9. sep 2009

mrauco pri prvej angíne brala atb, na soplíky som jej dávala iba kvapky do nosa a teraz má tiež atb, ale iné. Dúfam, že ju to skoro prejde.

sofik
11. sep 2009

ahojte 😎

baby dajte mi typ na dobrého zubára 😉

sveva
11. sep 2009

Sofik ja chodík ku Korekáčovi.

mrauco
12. sep 2009

sveva mas to taske s tymi drobcami, nielen radosti, ale aj starosti. Neboj sa ono to prejde.

sveva
12. sep 2009

Mrauco presne tak, starosti a radosti. No viac je radosti. 😵 😵 😵

sofik
12. sep 2009

sveva a ku ktorému? je dobrý? ambulanciu majú pri Babylone? 😕

sveva
12. sep 2009

sofik raz k jednému, raz k druhému. Som spokojná a chodí k nemu celá naša rodina. 😉 Ambulanciu majú skôr za babylonom, taká ružová budova.

sofik
12. sep 2009

díky 🙂 to je otec so synom?

sveva
12. sep 2009

áno otec so synom, ale skôr sa asi dostaneš k synovi. Ja idem tiež k nemu.

sofik
12. sep 2009

oni majú spoločných pacientov? ale budova vyzerá super tak dúfam že aj ich práca taká bude 🙂 ja som vo Vranove už u zubára nebola dlho lebo som bola v zahraničí tak vobec netuším ku komu íst a zas nechcem íst k nejakej babke - dochodkyni 😒

sveva
12. sep 2009

Asi majú spoločných pacientov, lebo raz st. nestíhal, tak ma zobral ml. Ja som spokojná aj s jedným aj s druhým. 😉

sofik
12. sep 2009

ešte dlho budete sami doma bez tatka? 😕 zvládaš to?

sveva
13. sep 2009

sofik tatko prišiel domov teraz v piatok. 😀 😵 Takže to máme super, užívame si každú minútu čo sme spolu. 😵

sofik
14. sep 2009

sveva tak to je super 🙂 a už je doma nastálo alebo sa ešte vracia? 😕

sveva
14. sep 2009

sofik je tu iba do nedele. Potom ide naspäť. Teraz má dovolenku.

sofik
17. sep 2009

sveva tak aspon na chvílu 🙂 aj náš takto chodí a každé 3 mesiace príde na týžden 😉

mentoska
7. okt 2009

baby tak co sa stalo z vami,to uz sem nikto nechodi?

sofik
7. okt 2009

ja chodím ale ked nikto neprispieva? 😒

mentoska
8. okt 2009

jaj tak je blbe, tak sa kazdy rozpisal a nakoniec je take velke ticho.
Ako sa mate? My asi prideme do VT cez vikend aj ked nie velmi uz chcem ale nemam uz nato srdce

sveva
8. okt 2009

ahojte. Ja sem tam nakuknem. Ale teraz mám toho dosť. Šárke sa tlačia zuby, takže je trošku nervózna. Eliška sa hraje a vystrája. No a Šárka ju riadne provokuje a robí zle. Inak sa máme celkom dobre.

sofik
8. okt 2009

mentoska ked bude pekne tak sa možno stretneme na ihrisku 😉

sveva máš to doma veselé s dvoma babami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre