Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

majka_k
30. aug 2011

@fatmira 😀 sak pohodááá... 😀 😀 v tom obchode som este nebola ... musim sa asi zastaviť, tiez chcem pre malu ciapky na jesen a aj by som chcela baranicu peknu dievcensku na zimu, uvidim ci vo VT nieco budu mat, ak nie tak kuknem na nete 😉

fatmira
30. aug 2011

@majka_k ja sa tam sem tam zastavim, pokukam ciapky ci maju nejake a furt sa len rozculujem, ze ci nevedia normalne objednat...take napr. jednofarebne, sivu, bezovu a nie ocackane s obrazkami a neviem cim 😠
a baranicu som ja pre miska kupila v tescu, ale to som len na fotenie pouzila 😉

majka_k
30. aug 2011

@fatmira mne sa strasne pacia deticky s baranicami, len neviem ci moja mala tuto zimu bude potrebovat lebo móna ete bude v kociku lezat 😅 tak neviem ci je to vhodne, ci to nieje lepsie ked dieta sedi uz 😕

fatmira
30. aug 2011

tu je misko v baranici, ked mal 3 mes. 😉 ale to bola skor taka nenostitelna, neviem...mozno keby som tam nasila nejake snurky, tak aj hej 😅
nooo ja si myslim, ze taky december januar ti isto nevydrzi lezat, ale bude chciet byt vyvysena, aby mala vyhlad 😉

majka_k
30. aug 2011

@fatmira krááááásny 😵 😵 😵 na zjedenie 😵 😵
to si ta fotila? parada 😵
a ja si tiez myslim ze na buduci rok tedy januar uz mi lezat nebude chciet, ona uz teraz sa mi taha hore ked sedi opreta o vankus alebo v tom kresle, to sedi tak pololah tak sa nadrapuje co by rada sedela ...to je ale vymyselnicka 😀

fatmira
30. aug 2011

@majka_k to boli len take pokusy 😉 a dakujem 🙂
ale sa pri tom dvihani natrapi co? no co narobis, vsetko chce vidiet 😀

majka_k
30. aug 2011

@fatmira tak tak, to zo dna na den si zacala krasne drzat hlavicku a odvtedy sa taha hore stale, a ked je na rukach "v smere jazdy" 😀 to je najlepsie co moze byt pre nu 😵 😀 to kuka kade tade ... a sranda ked sa kuka na seba do zrkadla tak to je rehot za 100 bodov 😀 😀 😀 😀 asi sa sama sebe paci 😀 to aj misko take srandicky robil? on je uz teraz velky chlap to teraz uz ine vymysla ze 😵 ? juuuuj ale su super tie nase deticky 😵

fatmira
30. aug 2011

@majka_k jaj vsetko nove pre nu, doteraz videla tak biely strop a sem tam nikoho nad sebou 😀 no misko strasne lubi zrkadlo aj teraz.. najskor, len kukal, ze co to, potom prislo obdobie, kedy sa zacal natahovat za "tym chlapcekom" tam, teraz je najstastnejsi, ked pred nim stoji, to bucha jedna radost do toho, alebo zacne pusinky davat... a najsuper je, ked sa zobudi a sa tam zbada, tak to usmev od ucha k uchu, alebo ked sa hrajeme na skryvky, ja sa mu schovam za postel a kricim nanho, ze kde je misko, kde je mamka, a on sa skeri do zrkadla, lebo ma tam vidi 😀 😀
fakt ze su super, ja stale vravim, ze som "donho" 😉

majka_k
30. aug 2011

@fatmira zlatusik 😵 😵 sikovny ze sa sam nasiel ked ste hrali skryvky 😀
ja tiez zboznujem moju malu lebo ona kazdy den ma teraz niecim prekvapí 😵 😵 , nieco nove sa nauci a potom sa vyskiera ze co to uz vie, to bolo krasne ked si nasla rucky a nozky 😵 ...teraz uz vsetko chyta - hlavne moje vlasy 😀 😀 😀
mimochodom misko tiez tak skoro vsetko ochutnaval? a hlavne rucky svoje, to je strasne sa jej normalne zaludok zdviha co si ich pcha stale do pusy ?

fatmira
30. aug 2011

ked mal 3m. to mal stale rucky v puse... a tiez si cmulal palcek miesto cumlika, to bolo straaaaasne rozkosne 😉 potom ked si vedel hracku udrzat, tak tu ochutnaval a ochutnava doteraz...proste vsetko co ide do ruky ide do pusy 😅
tiez som sa strasne tesila, jak si objavil rucky, si ich prezeral najprv, potom nozky, potom jak si chytil nozky, dal do pusinky....booooze, taka nostalgia ma chytila..ze ten cas strasne uteka a deturence strasne rychlo rastu... ach jaj....
teraz posledny tyzden sa naucil tancovat, len mu zaspievam, alebo psutim radio tak to hned tancuje sa kolise zo strany na stranu, no za zozratie je vtedy 😀

majka_k
30. aug 2011

@fatmira juuuuuj zlaty 😵 to mas pravdu ze strasne rychlo leti cas, sa mi zda ze este vcera som behala s bruskom a teraz uz ma sofi 3 mesiace 😕 😵 no nic, si urobime potom druhe aby sme si pripomenuli to kráááásne obdobie 😵 ale az o par rockov 😀 😀 teraz na to ani pomyslenie 😀 😀

majka_k
30. aug 2011

@fatmira idem spat, som mrtva 😅 dobru noc, vonku fajne fuka sa ochladilo 🙂 bude sa dobre spat 😉

fatmira
30. aug 2011

@majka_k veru tak...ak druhe tak to az o par rokov, tak o 5 😀 idem aj ja, ved uz mam oci jak pomlcky..dobru noc 😉

sunnygirl26
31. aug 2011

@majka_k som vas tu dlho nenavstivila 🤐 jeeej ty chodievas do cemerneho? ja tu byvam 🙂 daj vediet ako to v tom tescu so zlavamy...

majka_k
31. aug 2011

@sunnygirl26 ahojky, uz vcera skoncili zlavy v Tescu ☹ som z toho smutna bola ale snad budu este 😉
a do cemerneho chodime casto, moj muz je z cemerneho tak chodime do svokrovcov 🙂

fatmira
31. aug 2011

@majka_k kamoska pisala, ze este dnes nakupila v tescu so zlavami..ale v ziline. no neviem neviem, ked sa mi bude zajtra chciet, tak mozno skocim do tesca...

majka_k
31. aug 2011

@fatmira ja som tiez postrehla taketo spravicky..tiez to nebol VT, tak ak pojdes tak daj vediet aby som bezala aj ja 😀 ja som dnes hucala do mm ze nech ideme... ale jemu sa samozrejme nechcelo 😒 tak snad zajtra skocime...

majka_k
31. aug 2011

@fatmira ale ja by som skor chcela skocit do presova, tam je velke tesco 😉 uvidim, zajtra mm doma tak snad ho zmanipulujem 😀

fatmira
31. aug 2011

@majka_k hmmm zeby chlap??? 😀 😀 no uvidim zajtra..momentalne sa mi nikam nechce..jooj ta dialka.. 😅

majka_k
31. aug 2011

@fatmira to ti verim, ja som mala v plane dnes sa prejst smer tesco, ze kuknem aj do kiku ale od vcera vecera som mala traviace problémy 😖 😅 to som behala celu noc aj dnes cely den, tak som nemala odvahu sa vzdialit z domu, tak sme dnes kysli doma...uz som sa bala ze som niekde chytila crevnu chripku 😠 ale uz mi podalo 😀

fatmira
31. aug 2011

@majka_k tam je ovela vacsi vyber.. tu mame len take mini pidi..keby som mala chlapa doma tak tiez by som ho spracovala.. 😀

fatmira
31. aug 2011

@majka_k no co si pojedla? sa priznaj 😀 ja som dnes dvakrat otocila do mesta.. zas ma bolia nohy aj za teba 😅 a vecer sme uz boli len za bytovkou jak su lavicky na deke...

majka_k
31. aug 2011

@fatmira no neviem neviem ci mi nesadlo to hrozno a som este vecer natlacila aj melon 😅 tak mozno soom si to aj sama privodila... 😔 ale mne sa zda ze mi bolo zle uz skor 😕
waw ze na deke parada 🙂

fatmira
31. aug 2011

@majka_k hlavna vec, ze ti je uz lepsie 😉
ale som mala nervy, lebo stale sa doplazil na travu a ked nie, tak ju trhal...a bola taka hnusna neviem, isto tam chodia psiky aj cikat..fuj 😠

majka_k
31. aug 2011

@fatmira no to hej,ale ako sa smejeme my s muzom : ano nevieme z coho nam mala pekne priberá 😀 😀 😀 olizuje co jej pride pod ruky a to este nerackuje a nechodi, to potom ju uz neustrazime, takze pohodaaaa, ale samozrejme travicku nepapat 😀 😀

majka_k
31. aug 2011

@fatmira si ma normalne navnadila s tou dekou na travicke 😵 😵 😵 daj vediet ked sa este budete chystat ... sa zastavim 😉 😀

fatmira
31. aug 2011

@majka_k ja uz si z toho nejak velku hlavu nerobim, co vsetko ochutna, lebo nemas sancu ustrazit 😅 😀 dnes aj travu ochutnal, bol sikovny ked som sa nepozerala 😠 😀
no ale musim vziat uz vacsiu deku, lebo teraz sme mali len taku malu z kocika a z nej mi raz dva zdrhol 😅 najlepsie bolo, ako sa okoloiduci na nas kukali tam, bola este jedna kamoska s polrocnym synom... fakt nam tam chybal este nejaky kosik s jedlom a hotovy piknik 😀 😀 😎

majka_k
31. aug 2011

@fatmira super 😵 😵 muselo byt fajn ,mna by vobec netankovalo ze sa niekto kuka ... to je ich problem ... 😝

fatmira
31. aug 2011

@majka_k no niekedy nemam naladu na take, ze pomaly sli oci vypadnut.... 😠
idem spat..zase som tu stvrdla a to kazde rano si poviem ze max do desiadej tu budem 😅 dobru noc 😉

majka_k
31. aug 2011

@fatmira idem ja asi do hajan, zajtra rano mame u svokrovcov čipsiádu 😀 😀 😀 ( kopeme zemiaky 😖 )
tak aby som sa trosku vyspala 😉 dobrú noc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre