Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

mentoska
29. apr 2009

ahojte baby, sorry ale nemala som net, my byvame na "mravenisku". Este plati tema stretka? je to aktualne ci uz sme dost mimo?

mentoska
29. apr 2009

my sme uz konecne zdravy tak mozme

ena
2. máj 2009

my uz zajtra odchadzame, tak mozno nabuduce 😉

mentoska
2. máj 2009

ena skoda ze uz idete prec no ked este pridete tak sa ozvy a nejak to uz dokopeme do stretka

deina2005
12. máj 2009

sveva uz 4x sme okolo seba presli no nejak sme sa neodhodlali k sebe ozvat 😀 jak sa volas menom?

mentoska
13. máj 2009

baby no tak co sa neozyvate, ostalo tu nejake ticho

ena
13. máj 2009

hej, pravda, ticho tu je, ticho :(
Mena24 a ty si kde zmizla?!!!

zade
13. máj 2009

ahoj ena, chodis aj do MC v Komunale?

ena
13. máj 2009

zade: ahojky, nie nechodim, boli sme tam 2 krat mrknut, ked sme boli u nasich. Teda, prvykrat este davno predavno, ked este bolo v centre volneho casu pri poliklinike a druhy krat asi vo februari, isli sme okolo , tak sme sa tam zastavili, sme to obkukali, deti sa pohrali, isiel sa akurat aerobic cvicit 🙂

sveva
14. máj 2009

deina Eva 😉

zade
18. máj 2009

Babule buducu stredu bude v Materskom centre Slniecko (27.5.) o 10.00 ukazkova hodina Hudobnej skoly Yamaha Class, ktorej vyucba by tu mala byt spustena od septembra. Hodina je bezplatna, bude trvat pribl.
20-25 min. Je potrebne priniest si jednu latkovu plienku a este dobru naladu a samozrejme dietatko 🙂
Vsetky ste srdecne pozvane 😉

sofik
18. máj 2009

Ahojte 🙂

Zade škoda ale my nebudeme doma vtedy 😒 ale určite by sme tam šli 😉

mentoska
24. máj 2009

ahoj zade aj my by sme sa sli pozriet no moj maly v tom case chodi este spinkat

mena24
27. máj 2009

ena; sevas tu som ale len sem tam urobim kuk a idem dalej.........co mate nove???chlapci sa drzia??/ 😉

mentoska
2. jún 2009

ahojte baby, vydeli ste co spravili pre deti v Cemernom na mravenisku? Je to fajn aspon trosku miesta na hranie prenich

sofik
2. jún 2009

Ahojte 🙂

mentoska počula som a som aj zvedavá ale ešte som to ihrisko nevidela 😉 ale z rečí som počula že to prevažne zaberajú 13 až 15 výrastkovia a malé deti ignorujú 😠 ale keby som tam bola ja s malou a nepustili by ju tak by som ich všetkých povyhadzovala odtial 😒 ved to nerobili na ich fajčiarske stretká ale pre mamičky s detmi 😠 😉

mentoska
3. jún 2009

sofik to ani nieje pravda, moj maly tam ma uz prechodny pobyt 🙂 vcera tam bol 3 x lebo vzdy ked prechadzame okolo musi me zajst. Sem-tam su tam starsi ale ked uvidia dospeleho tak odidu prec a je tam cisto aspon zatial.

sofik
3. jún 2009

mentoska to som rada, lebo ihrisko je prevažne pre malé deti 🙂 ale určite tento týžden nan zbehneme ak nebude mokro a pršat 😒

sofik
3. jún 2009

tak dnes doobedu som bola na ihrisku a boli sme tam sami - je supeeeeerrrrrr 🙂 😉

mentoska
4. jún 2009

sofik my sme boli poobede, skoda,ze som nevedela,ze ate tam zabehli by sme mame to ani nie 5 minut, daj vediet ked este pojdete

sofik
5. jún 2009

mentoska my to máme na skok ale chodíme tam aj poobede ak je pekne, aj včera sme boli 🙂

mentoska
5. jún 2009

tak sa uz dufam niekedy tam aj stretneme, my sme tam tiez kazdy den niekedy aj viac krat na den

sofik
13. jún 2009

baby bol z vás niekto v cirkuse teraz? aký je? oplatí sa íst? 😕

mentoska
13. jún 2009

ahoj sofik, my sme chceli s malym ist, uz sme mali aj listky ale ked som sa dozvedela,ze nemaju ziadne zvierata tak sme ich predali. Vraj je to nejaky moderny cirkus bez zvierat

sofik
14. jún 2009

diky tak to ani mna nezaujíma ked je to bez zvierat. My sme boli minulý rok aj s malou na Humberto a boli dobrý. 😉

Dnes je Den Cemerného idete sa pozriet na Kukučínovu na program? 😕 My možno zbehneme na pár minút. 🙂

mentoska
14. jún 2009

Ja este neviem ci pojdeme lebo my sme robili vcera svadbu a dnes sme este dost nenastartovany no ale uvidime.

mentoska
14. jún 2009

boli ste niekto na tom dni Cemerneho? Ako bolo?

ena
14. jún 2009

mentoska: my sme boli vcera na Dni Petrzalky 🙂 Odkedy je ten den Cemerneho?

sofik
15. jún 2009

Ena bolo to len včera od 15 do 19 - taký menší program 🙂

Mentoska my sme sa boli pozriet ale ludí tam bolo dost a aj celkom na slušnej úrovni - samí dochodca a cigán ale aspon niečo 🙂

A koho ste vydávali alebo ženili? Bola v Cemernom? 😕

mentoska
15. jún 2009

sofik zenil sa manzelov brat a sobas bol v Soli a hostina bola v Oáze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre