Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

pampusik
15. feb 2008

to je také oničom, hlavne ak už máš malú a on nemôže vidieť ako rastie, určite je sklamaný, mne manžel píše každý deň a stále sa pýta na malú, či už citim pohyby a tak...Bývaš u svokrovcov, ako sa ti to pozdáva?

pampusik
15. feb 2008

Sofík, idem papať, lebo malá je asi hladná, už od obeda som nejedla, tak zatiaľ ahoj...

sofik
15. feb 2008

bývame zatial tam ale plánujeme čoskoro kupit niečo, ako si už ty spomínala vadí mi len to že nemáme sukromie. 😒

sofik
15. feb 2008

zatial pa

sveva
15. feb 2008

Pampusik budete mať dievčatko?

sofik
16. feb 2008

Sveva a ty si kde včera bola, že si došla tak neskoro?

pampusik
16. feb 2008

Sveva, este nevieme co budeme mat, ale velmi by sme si zelali dievcatko tak uvidime.sicepisem vzenskom rode ale fakt neviem co to bude len nech bude zdrave...

sveva
16. feb 2008

Sofik ja som sa venovala malej, lebo je nervózna (idú nám dalšie zúbky) a potom nám príšla návšteva.

sveva
16. feb 2008

Pampusik ja som vzdy hovorila o malom a je to Eliška 😉

pampusik
19. feb 2008

Ahojte kočky, začala som chodiť do práce na absolventskú prax tak nejak nestíham ani doma na internet, skôr sa mi už nechce, nevládzem...Pred asi týždňom som po prvý krát pocítila, ako ma malinke asi tak 3 krát po sebe koplo, najprv som si nebola istá, či je to kopnutie, ale nakoniec som sa porozprávala s mamkou a predsa to bolo kopnutie, som šťastná, škoda len že manžel je tak ďaleko...A vy sa máte ako???

pampusik
19. feb 2008

Svevi, mala som sa ťa pýtať už dávnejšie ale stále zabudnem, vy chcete kúpiť nejaký väčší byt, teraz máte 2 izbový?Keď si nájdete niečo väčšie, plánujete tento dvojizbový predať? Ak áno, asi za akú cenu?

sveva
19. feb 2008

pampusik my máme dvojku, ale je to mestský byt, takže ho nemôžeme predať. 😉

pampusik
21. feb 2008

A keď sa môžem opýtať, koľko ste platili mesačne za ten dvojizbový byt už so všetkým a ako sa vvám ho podarilo zohnať, pretože bola som na neurologií a tam mi povedala sestrička, aby som išla na mestský úrad a dala žiadosť o mestský byt a keď sa na nás usmeje šťastie, tak by sme ho aj mohli získať na Lúčnej....

sveva
21. feb 2008

Pampusik. My sme mali žiadosť o byt a náhodne sme prišli k bytu. Boli sme na dražbe a nepodarilo sa nám to a jedna pani, ktorá robila na tom oddelení nás poznala a povedala nám, že sa uvolnil byt či ho nechceme. Teraz platíme aj s elektrinou a plynom 6200 SK aj nejaké drobné.

sveva
21. feb 2008

Ozaj to kopnutie vôbec nebolí. Je to len také ťuknutie z vnútra.

sofik
21. feb 2008

Ahojte! Ako sa máte?

A Ako dlho treba čakat na mestský byt? Tie nové bytovky na Lúčnej su nádherné. 🙂

sveva
21. feb 2008

Sofik iba z vonku sú pekné. Mali sme strašné problémy, pleseň na stenách, padali obkladačky, okná sú zlé. A platíš strašne vysoký nájom. Niekto čaká na mestský byt aj 6-10 rokov.

sveva
21. feb 2008

A my sme na opravu čakali 2 roky kým sa rozhýbali, samozrejme plesni sme sa museli zbaviť sami, lebo by som sa asi zbláznila. Zistila som, že mám alergiu na pleseň, v kuse mi tieklo z nosa a neprestajne som kýchala.

sveva
21. feb 2008

Aj kvôli tomu zháňame vlastný byt a radšej väčší. Keď už budeme 4

sofik
21. feb 2008

tak to som netúšila že je to tam tak odfláknute. Z vonka sú fakt krásne. 🙂

sveva
21. feb 2008

Sofik mi bývame v tej staršej. Tie vady na bytoch majú iba 2-izbové byty. Nikto iný nemal také problémy. Okrem okien.

sofik
21. feb 2008

ale nájom je tam hrozitánsky 😠

sofik
21. feb 2008

tam súlen mestské byty? Nedajú sa kúpit?

sveva
21. feb 2008

To je. Veď aj kvôli tomu chceme kúpiť byt. Budeme platiť približne to isté ale za 3-izbový (možno aj menej)

sveva
21. feb 2008

Sofik dajú sa kúpiť až o 28 rokov.
Malá už spinká?

sofik
21. feb 2008

tak kto vie či tu budem za 28 rokov. 😀

nespinká, aste tu pobehuje okolo postele.

sveva
21. feb 2008

Trvalo jej trochu dlhšie kým zaspala, ale už sladko spinká. 😉

sofik
21. feb 2008

tak to neviem kedy sa ja toho dožijem aby mi spala uz okolo 20 😀

sofik
21. feb 2008

a už máte vyhliadnuté nejaké bytíky?

sveva
21. feb 2008

Sofik vôbec teraz nie sú žiadne na predaj a keď sa nejaký zoženie, tak pýtajú veľmi veľa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre