Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

lutsine
27. apr 2010

Pri ktorom lekarovi ste rodili? boli ste spokojné?

tixi
2. máj 2010

ahojte, tak ja uz som v utorok porodila Richarda 3180g,49 cm.Od vcera uz sme doma.Rodila som pri Micejovi, uzasny clovek, velmi mi pri porode pomohol.
V piatok som sla na poradnu a uz si ma tam aj rovno nechali, bol problem s prietokami, ale hlavne, ze vsetko dobre dopadlo.

deina2005
2. máj 2010

tixi veeeeeeeeeeeeelka gratulacia a hlavne veeeela zdravia a mliecka 😉

alucia
2. máj 2010

Tixi, gratulujem! a prajem vela zdravia a malicky nech pekne papka a spinka! 🙂

maximo
2. máj 2010

Milá Tixi,zo srdca Vám obom želám len to najlepšie,aby ste boli zdraví a rástli do krásy. 🙂 Ak budeš mať čas pri drobcovi,tak nám napíš ako sa máte a aj keď budeš potrebovať poradiť tak sme tu pre Teba 😉

mrauco
2. máj 2010

Tixi, blahozelaaaam k dalsiemu chalaniskovi do bandy 😀 nech ste obaja zdravia a stastni a najma bez kolik 🙂

tixi
2. máj 2010

dakujeme 😉

deina2005
3. máj 2010

ahojte chcem sa opytat ci mame narok na danovy bonus ak manzel pracuje v zahranici a ma aj zahranicneho zamestnavatela.diky baby

bobooo
3. máj 2010

tixi tak gratulujem malému všetko dobré nech ti rýchlo rastie a tebe hlavne veeeeľa mliečka teraz.... 😀

pampusik
3. máj 2010

aj ja som mala cisarsky pod vedenim Miceja a bola som tiez spokojna, bol strasne zlaty a dokazal aj pozartovat ked som uz umierala od bolesti po cisarskom a jak narocky aj ja som bola v nemocnici od 8 mesiaca, lebo som mala zle prietoky a malinka mi malo priberala, tixi prajem vsetko dobre a nech ste len a len zdravucky.

sofik
8. máj 2010

tixi blahoželám k Riškovi a nech ste len zdravý 🙂

nejako to tu viazne baby 😀 už sa oteplieva tak to asi preto, radšej sme vonku ako zašitý doma 😉

my sme boli 10 dní preč na chate a nebol tam net ale ani mi to nechýbalo 🙂

momoyka
11. máj 2010

ahojte, chcem vas poprosit, nemate kontakt na 3d u vas vo vt? a nejake skusenosti, velmi by som sa potesila, lebo sa uz chcem niekde objednat, dakujem

deina2005
11. máj 2010

normalne kde je rizikove tak tam maju 3 a4 d treba sa objednat 😉

deina2005
11. máj 2010

jaaaaj az teraz vidim ze ty si z humenneho

momoyka
12. máj 2010

hmm, z humenneho, aj cena ma zaujimala, neviete nahodou?

lutsine
12. máj 2010

ahojte, ja som bola na to 4 d vo VT, ale nebola som spokojna s kvalitou zaznamu,cele to bolo snimane zdialky, nebolo vidno ani poriadne tvar babatka, nieto uz jednotlive casti tela....ani s pristupom....boli sme potom na 3D v KE, fotky mam aj v albume. Neda sa to porovnat s VT,.

momoyka
12. máj 2010

ahoj lutsine, a kolko si platila vo vt? a kde si bola v ke? a kolko si platila? v ktorom tyzdni si bola a kolko vopred si sa objednavala? dakujem velmi pekne

momoyka
12. máj 2010

my sme boli s prvym mimi tiez v ke u dankovcika, chceli sme vyskusat nieco blizsie, ale ked hovorite, ze sa nevyplati, tak asi zas pojdeme do ke

sofik
13. máj 2010

mentoska a ty si nám kam zmizla? teba som tu už dávno nevidela prispievat a ani vonku sme sa nestretli už dlho 😕

mentoska
14. máj 2010

sofik nezmizla som len tu nemam nejak o com pisat a o tom vonku nic neviem lebo mi sme stale ale asi sa miname,aj vcera sme boli na preliezkach sami

sofik
14. máj 2010

určite sa míname lebo aj my sme tam boli včera a bolo tam pár detí ale na vás asi nemáme štastie? o kolkej chodíte na ihrisko? 😕

mentoska
14. máj 2010

sofik kedy ako,ale vacsinou tak medzi 14:00-16:00.zalezi od toho ci samlademu panovi uraci spat alebo nie,vzdy ideme na prechadzku niekde do cukrarne alebo do obchode ked treba a cestou spat rovno na ihrisko sa pohrat.

sofik
15. máj 2010

aj my chodíme tak medzi 15-16 hodinou, ale asi sa míname 😉

mrauco
17. máj 2010

ahojte, uuzas VT leraki, najma jedna pani doktorka, cumi na UZV kazdy tyzden a nevidi, z emi tam zostal kusok placenty. Zajtra idem do nemocky a vraj ci som neodpadavala. 9 tyzdnov som krvacala. Ja nepochopim ako po cisarskom neskontroluju co vyberu. Sa ohromne tesim, maleho kojim, tak si mozem zacat odstrekavat mlieko. A este sa na mna Micej vybalcal, co osm neprisla skor ☹ drzte place, nech mit o uz urobia poriadna a nech tam uz ani "nepachnem". ☹

sofik
18. máj 2010

mrauco tak ti držím palce aby to dopadlo dobre 😉 nechápem ako to mohli prehliadnut 😖

mrauco
18. máj 2010

Ahojte , uz som po. Zas som tam ako vzduch bola, snad keby som sa nepripomenula aj umriet mozem 🙂 tri hodky som cakal ana polhodinovy zakrok ani nie tolko. A ked ma prepustali, tak prisla len instrumentarka, lekar ani nestekol. Ta pani doktorka "slepa" sa vola Lompartova a nech nikoho nenapdane k nej ist. 8 tyzdnov kukala na moju maternicu a nevidela, ze tam nieco je.☹ uz sa len modlim, aby vysledky dobre dopadli a ja som konecne dokrvacala.

lutsine
19. máj 2010

to je co za doktorka? ja som take meno este nepocula..kde robi?

sofik
19. máj 2010

mrauco ja som už o nej počula, že je taká zbrklá ale mamina mi ju neodporúčala. Ak je to tá čo myslím 😕 nerobí na starej poliklinike na Sídlisku II?

pampusik
19. máj 2010

ja som tiez pocula len to najhorsie o doktorke Lompartovej, ale osobnu skusenost s nou nemam...

mrauco
20. máj 2010

Bohuzial, ja som o nje nepocula, a dokonca mi ju odporucila znama, tak asi je skodoradostna. Nemam tu svojho lekara, kartu mam este vBB, tak som chodila k nej. DOteraz nerozumiem ako nemohla nic vidiet. a mozno stacilo v porodnici kuknut uzv maternicu a mohal som mat uz davno po kyrete a nie chodit ako vygrcnuta. Esteze nie som chudokrvna🙂 ale chvalabohu, je ot asi ok, lebo uz nekrvaaacam. Normalne mam Vianoce. Konecn enic neboli a a neteciem. 🙂ta koza slepa robi v starej polikl. asi by som sa jej aj tej znamej mala "vrelo podakovat".

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre