Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

gredy
19. apr 2007

Ahoj Indi, a co neuvazujete, ze aj vy by ste dosli do Ba??? Stihas studium popri malej? Do ktoreho rocnika chodis?

indianna
autor
20. apr 2007

ale ano, uvazujem. ak vsetko dobre dopadne, tak sa v juni stahujeme 🙂
bude to pre mna sice narocne, pretoze zatial zijem u rodicov a mamka mi dost pomaha, no aspon budeme vsetci traja spolu ako normalna rodina. pretoze takto je to zatial take nijake. ked je manzel doma, tak kocujeme odusu. raz sme u nich, raz u nas... je to dost unavne pre mna aj pre malu 😝 takto budeme spolu na jednom mieste a budeme mat spolocny domov, zatial sme totiz doma kazdy inde - ja u rodicov a on u mamy.
ci stiham studium? hmm, uvidime. ak zvladnem tento semester (na ktorom mam minimalnu ucast), tak budem moct povedat, ze ano. vyucujuci su nastastie tolerantny a dohodla som sa s nimi, ze nemusim mat ucast ani tych 30%, ktore vyzaduje individualne studium. staci ak urobim nejake prace navyse, za ktore mi budu moct dat zapocty, nuz a potom skusky. som v 4.rocniku, tak verim, ze ho dotiahnem dokonca a buduci rok uspesne zlozim statnice a mam pokoj 😉

gredy
20. apr 2007

To je nahoda, ze sa nam podarilo v rovnaky cas nahlasit... 😉 tak ked sa nastahujete do Ba, urcite sa ozvi, budeme sa "podporovat"... 😎 to poznam, my ked dojdeme do VT, tak to je vlastne len o tom, ze musime aj k nasim, aj k svokrovcom, teda u nich spime, ale je to neustale o tom, kam pojdeme a vsetci chcu aby sme jedli aj tu aj tu a tak. Je to pre nas unavne a si fakt neviem predstavit, ake to musi byt s babom....ty brdo. Ked budete tu spolu, to bude fakt o inom. A mate uz aj nejake byvanicko vyhliadnute????

indianna
autor
20. apr 2007

je to presne tak ako pises... a fakt nas to uz nebavi, je to o drzku 😖
byt mame vyhliadnuty na dlhych dieloch. ty byvas kde? a v BA pracujes, studujes alebo co tam cele dni porabas?

ena
20. apr 2007

gredy: tak to ste aspon zatrubit mohli 🙂)
Inak, na ten kocik maju teraz v eniki beniki akciu, ale len na kombinaciu v cervenom deep red.. inak, origos na kocik nie je madlo, ale mame kupene z golfacov ct 0.4 a pasuje aj na nas kocik, akurat je trocha nizsie, dnes sme ho skusali a Filipovi sa tam budu asi paradne nohy vykladat, aspon podla toho, ako to dnes testoval 🙂 Inak, Gredy sak dojdi hoc aj na BA stretko, ked sme sa uz na vychode nestretli 🙂)buduci utorok by malo byt

gredy
24. apr 2007

Ahojte, konecne som sa sem dostala...mame novu kolegynku, zaucam ju a nechcem jej dat hned zly priklad flakania sa... 😉 Ena, diky za typ checknem to. Joj to stretko ma mrzi, dnes som akurat pozvana na navstevu, ale nabuduce sa rada pridam, konecne by sme sa teda mohli aj osobne stretnut... 😀 tak mi prosim potom len daj echo, ze kedy asi sa planuje a ja sa rada pridam....Indi ja pracujem v Ba v konzultacnej firme a byvame v Petrzke... 😖 nic moc, ale aspon nie sme pod mostom.... 😀 planujeme domcek, mozno raz, ked vyrastiem. Moj drahy sa smeje, ze na dochodok pojdeme do Poruby.... 😀 😀 😀 😀

ena
28. apr 2007

Gredy: jedno stretko je aj dnes poobede, ale to s deckami na ihrisko.. ale inak by malo byt strteko okolo MDD, a mozno aj nieco medzi tym v maji.. nejako sme tera zacali stretkovat aspon raz za mesiac ;)
gredy a nerobila si tuesi v cestovke? kedy si zmenila job? A inak, len teraz som nahodou objavila na MS album tvojej svagrinej 🙂

liska
11. máj 2007

eni, nepojdete v juni na vychod, niekedy medzi 11.-25. cca? ja sa chystam s malym, ked bude vsetko tak, ako ma...

ena
11. máj 2007

liska: hm, no tak to zatial neviem..ale keby ano, tak dam vediet.
Ides sama, ci cela rodinka?

liska
11. máj 2007

sama, teda aj s malym, samozrejme... vies, my to mame tak podelene, ze leto v Italy a zima u nas a to by moj muz nemal tolko dovolenky 😒 som zvedava, ako zvladneme lietanie...

zade
26. máj 2007

dievcata, fakt tu nikto z Vranova nechodieva :(

biccy
26. máj 2007

Ja som tuuu... 😀

biccy
27. máj 2007

Zasa nikto??? ☹

liska
27. máj 2007

biccy, o 2 tyzdne budeme s malym vo VV, ak by si chcela, mozeme dat male stretko, napr.v tom materskom centre, co pisala ena, celkom som zvedava, ako to tam vyzera 😉

biccy
27. máj 2007

Ja teraz byvam u rodicov,10km od VT.A v tom maters.centre som este ani nebola 😅 .Ale ked prides,tak sa ozvi,uvidim,ci mi to vyjde tam prist. 😉

liska
27. máj 2007

ok, ved ja tiez neviem, ci vyjde cas, sme tam vzacni 🙂 ale ak chces, napis mi t.c. do IP, poslem sms, ak by sme sli 😉

gredy
1. jún 2007

Haloo, Vranov, tak co spime???? Ja viem, tiez som tu dlho nebola, ale idem to napravit, tak sem sa, co mate noveho???

ena
15. jún 2007

gredy: uz viete co to bude? UZ si bola asi na uzv 🙂

gredy
15. jún 2007

Ahoj Eni, ano bude to chlapcek a inspirovali sme sa vasim menom.... 😀 aj my budeme mat Filipka. Boli sme uz aj na 3D je to neskutocne, krasne... 🙂

ena
16. jún 2007

gredy: tak to 2nasobne gratulujeme, k chalanovi aj k Filipovi 🙂
Kedy idete na vychod? My sme si este nenaplanovali.

terqa
22. jún 2007

ahojte? je tu momentalne niekto z VT?

biccy
22. jún 2007

Ahoj terqa. 😉

terqa
27. jún 2007

ahoj, neviete mi poradit, kde sa da ist poprechadzat po nejakom tichom mieste? sme v Cemernom... ale moze to byt aj vo VT, dakujem pekne za odpoved...
a este kde sa tu da kupit slnecnik na kocik?

biccy
29. jún 2007

Poprechadzat po tichom mieste?Vo VT asi len niekde na sidliskach. 😅 A slnecnik,skus detske obchody vo VT-oproti poste,potom v Miminku-oproti Rocu.Neviem,ci sa tam vyznas-neviem,ci som ti pomohla s tymi obchodmmi. 😉

terqa
30. jún 2007

biccy, dakujem, uz som obehla, ale nic mudre som navymyslela, ty si priamo z VT?

biccy
30. jún 2007

Ja mam vo VT byt,aj trvaly pobyt,ale teraz byvame u nasich(10 km od VT),ked som na materskej.Lebo moja mama je doma,tak si aspon navzajom robime spolocnost.A ty si vo VT?Ci len prechodne-na dovolenke,alebo navsteve?

terqa
30. jún 2007

ja som momentalne v cemernom u svokrovcov na dovolenke, s malou sme tu 1. krat, tak nech si ju uziju aj oni.... budeme tu cely jul, az na jeden tyzden, ked musim ist do MT...

biccy
8. júl 2007

Terqa,malicka je zlatucka a na krst mala kraaasne satocky. 🙂

biccy
9. júl 2007

Opäť nikto? 😕

ena
12. júl 2007

na asi nas je malo.. tak sem chodime na striedacku 🙂)
terqa, ako dlho budes vo VT, resp. cemernom, my sa chystame koncom mesiaca a na take 2-3 tyzdne..
Inak baby a co tak spravit prazdninove stretko.. ?🙂 Ci to by bolo len take mini mini stretko, ze mozno by nikto ani neprisiel?🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre