Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kararinkabrnka
8. jan 2010

lucialen...mi mame gulasik kokrspanielky a ta je az mox presibana pred xvilou som robila priatelovi caj a na tanierik som mu k nemu dala piskotku ani sa po mu nestihol naciahnut a uz ju zuvala ona :D

xena1
8. jan 2010

ahojte,tak ja znova tu....bol to zatial len taky jednorazovy hlienik...odvtedy nic.. 😉
tie nase hafany obcas vedia vychcavat... 🙂 my mame franc.buldocku,miluje vodu a kupelnu,ked sme s mm isli na romantiku do vane a ju nechali von,od zlosti sa nam vycurala rovno pred kupelnu a my sme do toho stupili..

kararinkabrnka
8. jan 2010

xena1...nasa zasa ma panicky strach z vody ked je poviem ze sa ide kupat zaleze pod stolicku a nevylezie... ona zasa lubi sneh a nurat sa v nom s nostekom....

lucialen
8. jan 2010

Kararinka, nasa si nastastie nedovoli zobrat jedlo zo stola, celkom poslucha, ale ona je velka tak musi 😉 My zamykame branu nie preto aby nahodou niekomu neublizila, ale preto, aby sa nad nou niekto nezlutoval ked ju vidi taku smutnu a nevypustil ju z dvora 😀
Xeni, moj kocur ma rad vodu, vzdy ked sa osprchujem, tak sa pozera pokial nevytecie voda zo sprch. kuta a namaca si tam labky a niekedy sa napije 😀

kararinkabrnka
8. jan 2010

nasa je poriadna betarka....raz na vianoce sledovala kapra a zrazu len strasna rana o na pri kaprovi vo vani....

lucialen
8. jan 2010

kararinka 😀 😀 😀

kararinkabrnka
8. jan 2010

lucialen moc vtipne to nebolo hlavne xuda kapor a xuda kupelka... resp bazen...

xena1
8. jan 2010

nuz zvlastne su tie hafany....len nech nie je skor v tom ako ja... 😀

miskahryzka8
8. jan 2010

no povysavane a jedna choroska merengue na zumbu skoro vymyslena 😀 , esteze my zeny vieme robit sto veci naraz 🙂 , poloviciak pozera nejaky kung fu film 😠 , tak este idem poutierat prach, potom chcem pozerat ten bod zlomu s jolie, este som ho nevidela 🙂

no my sme mali 11 rokov lhasa apso, zlaticko 😵, kati aj ans lubil piskotky a vzdy sa o ne "hadali" s anduliakom 😀 , ten vedela aj rozpravat a bol na hafca drzi, lebo bol uz udomacneny, ked sme doniesli hafca 🙂

hehe chcela sa kupat s kaprom 😀

ja som raz nasho ucila este v medickej zahrade preskocit pol metrovy plotik zivy, ze hop dam ti piskotku a on sa nam mna kukol, akoze moooja, odbehol 15 metrov, kde bol prechod pribehol ku mne a kuk na mna, ze tak daj piskotu, uz som na tvojej strane plota 😀 😀 😀

lucialen
8. jan 2010

😀 😀 No psy maju dobre finticky 😀 😀
Kararinka, to keby urobi nasa, tak sa pobavim 😀 Ja sa na nu neviem ani hnevat

kararinkabrnka
8. jan 2010

lucialen..ved ani ja je to moja laska stale ked ma nieco trapi alebo som sama tak pride ku mne a kuka na mna tymi hnedymi ockami...juuuj moc ju lubim potvorku moju :D

dzou
8. jan 2010

kocky ja som zmizla prisla ma kamoska kuk ....
no ja stym mojim hafanom tiez zavizamm..takako xena aj my ked sa kupeme chce byt furt pri nas v kupelke 😀 tak obcas ho berieme sak je jak nase decko 😀 a on sa nerad kupe ale ked sa spliecha voda vzdy je taky na nu nasraty ze raz ked sa mm mydlil a potom zo seba oplachoval mydlo tak nam skocil do vane 😀
katka ale to s tym karom je tiez dobre 😀 😀 😀
miska my mame dost spolocne aj my sme mali akvarko a aj teraz chceme uz je na nho vyhradeny flek a speci zastrcku sme si tam urobili ale este treba kozub a potom kupime aby bolo na mieru a teda asi tak 200l chceme 😉

miskahryzka8
8. jan 2010

prach v jednej izne utrety 😎 , no namiesala som si smotanu s grankom a do toho picla ribezlovy a marhulovy dzem 😅 , mnam 🙂 . vyzera to, ze ten film s jolie bude kruty 😒

dzou
8. jan 2010

no to mal byt kaprom samozrejme nie karom 😀
jaj no a xena fran.buldocky su kraaaaaaasne psi 😵
no jak tak citam skoro kazda mame doma nejake to stvornohe deculko 😉

sharmana
8. jan 2010

miska. ja to pozerám tiež a je mi z toho smutno, to je strašné, kolko ludí trpí základnými potrebami ako jedlo, voda... ☹

miskahryzka8
8. jan 2010

ja mam teraz doma len kocura - poloviciaka, to sa tak vzilo, ze ja miska on kocur 😀 a najlepsie ked som este pracovala medzi italy a ba a mala som tu firemny byt, tak som nemala svoje meno na zvoncekoch, tie mena boli tlacene a zhodou okolnosti tam bolo jedno priezvisko napisane kocurova a kamosi ked prisli prvy krat, tak zvonili automaticky na ten zvoncek a ze co reku nedvyham 😀 😀 😀 😀 , nastastie ta kocurova nebola doma 😀

veru sharmi ☹ , ja som tento film este nevidela aj ked ako som pozerala ma uz 6 rokov, bol zrejme usity angeline na mieru, ona ma toho madoxa z kambodze ak sa nemylim...

sharmana
8. jan 2010

miska ani ja som nevidela ten film a je to docela zaujímavé... áno madox je z kambodže..

sharmana
9. jan 2010

dobré ránko babulky, ešte spinkáte alebo lietate niekde po obchodoch? 🙂
začíname vypratávat spálnu, musím ju umyt a znovu natiahneme igelit, aby mohol mm vymalovat... budúci týžden mi prídu vymerat vstavanú skrinu... fuh, už nech máme aspon spálnu hotovú 🙂

sisa2
9. jan 2010

ahojte babule, teda vy pisete, ako by vas za to platili 😀

GROKA - blahozelam k srdiecku!!!! 😵 a dakujem za virusiky, snad sa na mna o par mesiacov nalepia.
MISKA - som zvedava na dnesny grafik a drzim, co sa da!!!
SHARMI - tak ste sa zasa pohli o kus dalej, super! pozeram, ze uz si za polovickou a idete z kopca, tak asi aj najvyssi cas 🙂

lucialen
9. jan 2010

Baby 😵 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181 😵 😵 Ale nemam doma test 😠

sharmana
9. jan 2010

ahoj sisuš, ano už sme za polovicou 😵 veru, najťažie pri prerábke sú tie začiatky, teraz ked sme vypratali izbu od stavebného materiálu a vymaluje sa, už to bude zas o kus lepšie, a ked budem mat rolldorku, tak tam všetky tie veci v krabiciac pekne naukladám a uvolní sa mi krásne byt..

luciiiiiiiii 🙂 😵 🙂 no šup do lekárne, sme veeeelmi zvedavééééééé.... tfuj tfuj tfuj jak ti držím palčeky veeeeelmi 😉

sharmana
9. jan 2010

luci. inač po vianociach sme išli okolo Prievidze do Topolčian k mojim rodičom, máte tam velmi peknú prírodu na okolí 😵

lucialen
9. jan 2010

Ahoj Sharmi. 🙂 Slubila som mojmu, ze ho o 11h zobudim a pojdeme spolu na nakup. Mame na blizku jednu lekaren a ta je zavreta 😠

sharmana
9. jan 2010

upresním, zo Sliača, cez Žiar, a okolo Prievidze... aby si si nemyslela, že sme si obchádzku z Bratislavy robili 😀

miskahryzka8
9. jan 2010

ahojte, tak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, hmmm stale hadica, ale jasne, ze som nevydrzala a testla som a test biely ako hollywoodsky usmev 😅 , dnes budem spat v meste, kde je teplejsie, tak asi bude vyssia teplota, ale nemyslim, ze teda neco bude, som tak divne pokojna, ze ideme do osmeho kola, pozriem tie femi kvpaky a maccu a zaroven objednam poloviciak na spermio, ja sa uz nejdem jedovat, ja som bola u lekvosky uz dva krat a co vidi, tak je OK, ved ked je spermio OK, je OK a ked nie, aspon sa niekam pohneme 😠

sharmi super bol ten film, len som akurat kusok nevidela som bola dlhsie na wecku 😕 😅 , ale akurat ho opakuju, tak aspon pozriem tu cast 🙂 , akurat dali tomu babatku do ruk ten granat ☹

siska nasa, ahooj 😵 a dakujem 🙂 , no len ako pisem hore...

luci noooooo 😵 😵 😵 😵, dufam, ze si uz utekala do obchodu 😉

xena1
9. jan 2010

bree ranko....babule...
luci...tak ty ma ides opustit??? 😀 v pohodke.....a sup sup po testik......tesim sa
dzou franc buldocky su take skarede az su krasne...
ja vam nemozem poslat graf,ale podam info...bolesti presli,mrcha nikde.mm skusal krcok podla neho ako nos a hmatatelny...chcela som to mat objektivne 😀

lucialen
9. jan 2010

Ano Sharmi? Tak to mestecko medzi Ziarom a Prievidzou je moje rodne mestecko 😵 A predposledna dedina pred PD tam byvam 😵
Jaj taka som dnes stastna 😵
Miska, tvoj grafik je tiez velmi pekny 😵 A test si mala aky? Lebo ja 25ku a dnes kupim nejaky citlivejsi

sharmana
9. jan 2010

ahoj miska, akurát to aj ja dopozerávam, včera som už zaspala, a na ten granát v rukách dietata som to prepla, včera som to videla a skoro ma šlahlo ☹

lucialen
9. jan 2010

Xeni, ale ja nechcem ist sama, takze pod so mnou a kasli na mrchu a berieme aj Misku do trojky 😀

xena1
9. jan 2010

luci ja by som rada ale sa musis dohodnut s mojou mrchou nech nechodi... 😀 uz ked som ti poslala ten folik 😀myslim ze misku mas jasnu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre