Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
9. jan 2010

xeni, noooo tak drzim palce 😵 😵 , ste sa smm hrali na doktora 😀 ?

luci mama test, tie su dobre 😒 , ani duch tam nebol...

sharmi, mimcu sa nastastie nic nestalo 😉

lucka, xena a miska charlieho tehu anjeli jou,jou 😀

lucialen
9. jan 2010

Miska 😀 😀
Xeni, vybavim to 😉 Moje dieta bude spolovice aj tvoje 😀

xena1
9. jan 2010

miska...noo donutila som ho len am vysetrit nic viac 😀 chudacik...

ze charlieho tehu anjeli...krasneeee..he he ......bodaj by si mala pravdu...ty tiez nemas PMS,som jedina co ma vcera bolelo brucho???

baby co mohlo sposobit ze som mala vcera tmavsi hlien???len jednorazovo..

xena1
9. jan 2010

luci ako sa vola tvoja rodna dedinka???

sharmana
9. jan 2010

luci a ktoré mestečko tam je medzi? Handlová?
ale je tam naozaj krásne, som mala velmi príjemný pocit z tej cesty medzi Ziarom a Prievidzou, fakt super 😉

lucialen
9. jan 2010

Ano Handlova 🙂 Xena to pozna 😉 No medzi Ziarom a Ha je to pekne a potom smerom do PD to slabne. Cestou je este Remata, tam je tiez velmi pekne, len taka rekreacna oblast, zastavte sa ked tadial este pojdete.

majuska7979
9. jan 2010

baby dobre ranko,
ale krasne hadickujete 😵 😵 😵 😵 😵 😵 drzkam paluchy 😵 😵 😵 😵
ja dnes takto zas teplotka padla http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 nech si pekne pocka na pondelok ked budem mat volno 😀

sharmana
9. jan 2010

práve pozerám mapu, nedá mi to 🙂 no na mape vyzerá byť predposledná dedina Lipnik ak sa nemýlim 🙂
ináč tam v niektorej tej dedinke vtedy stekala voda z hôr a na ceste to zamrzlo, tak nás brzdili oprotiidúci vodiči, ešte dobre že sme spomalili, lebo tam jedno auto dostalo dole kopcom šmyk a vyšlo do jarku, aj policajti tam stáli..

sharmana
9. jan 2010

ahoj majuska, tak ovu sa ti asi blíži, ak sa nemýlim, držím palce 😉

groka
9. jan 2010

Ahojte babulky

od 9:00 som hore,vajickovu zaprazenu polievocku som spravila a teraz robim palacinky,zajtra bude kacka a pecienka kacacia na chlebik ale len troska neni jej vela a kacacia polievocku,kapusticka a knedla,zajtra mi bude fajnovo zle,dnes som schopna varit aspon obed,rano som si dala kolacik tvarohovovisnovy s kakaom,da sa povedat ze zapasovalo,ale v noci som nemohl spat a o pol noci som isla na chlebicky ale len na jeden,nemozem spavat ☹
inak na tom sone mam asi ze som 6+4tt a TP 30.aug.2010

xena1
9. jan 2010

luci aj raz za mesiac som tadial chodila,hoci mi zmenili region,koncim v mt... ☹

miskahryzka8
9. jan 2010

xeni ja mam pms uz par dni 😕 ,

luci remtau poznam, tams me chodievali do tych koncin, ked som bola deco 🙂

majuska, no mohla by to byt ovu a teraz teplotka stupat 🙂

majuska7979
9. jan 2010

jej groka ale ze by to bol iba 6tt, to sa mi nejako nezda 😎

sharmana
9. jan 2010

ahoj groka, ty si ale aká kuchárka 🙂
my sa vytešujeme z bratovej svadby, konečne si užijem ja aj niekoho iného svadbu, aj ked nebudem môcť velmi tancovat a pit už vôbec nie, ale teším sa aj tak... konečne vezmem malého synovca tancovat, on ma má velmi rád a ako nevesta som sa mu velmi nemohla venovat, stále sme mali niečo na programe a chodili ma vykrúcat všetci dospelí 🙂
a zajtra vraj príde k našim kuchár, čo bude varit, toho som mala aj ja na svojej svadbe, bol super, je to otcov kamoš 🙂

majuska7979
9. jan 2010

baby dufam ze som neovulovala z obydvoch vajec, lebo ja nechcem dvojicky 😠
tak uvidime zajtra aka bude teplotka 😀

groka
9. jan 2010

majuska je to 7tt 6+4 to znamena ze som skoncila 6 tyzden a cerpam no dnes uz 5 den zo 7 tt
no ale moje babatko je mensie o tyzden,aj maly moj bol maly a narodil sa dokonca o 2 tt skor,ale ono to celkom sedi,ale tak TP sa bude pocitat este presnejsie ale podla mojho cyklu meskam 4 dni lebo cyklus som mala 33 dnovy

dzou
9. jan 2010

ahojte kocky ...... no kraaaaaaaaaaaaasne grafiky ..........moc moc drzim palce Charlieho anjelom 😀
lucka som moc zvedava sa pose....m ak budes tehu kedze doky tvrdil ze ovula nebude 😀
no ja sa uz pomaly blizim k ovu tiez my sme s majkou len o jeden den posunute ... ja som tusim 11dc 😅 ani neviem ked nemeram ale tusim ze hej 😀 no a ovu by mala byt na 14-15dc.... ale ja uz neverim .... uz cakam na jun 🙂

dzou
9. jan 2010

jaj a xena si sa ma pytala ze ci my bude chybat meranie.... zatial my nechyba...tak uvidime ako dalej

groka
9. jan 2010

dzou preco na jun 😕 ved to je este daleko

majuska7979
9. jan 2010

aha groka, no hlavne len pekne var a papaj nech pekne rastie 😉
no dzou sme skoro rovnako na tom 😀

dzou
9. jan 2010

no vtedy bude rok co sa snazime tak skocim k dokymu... nechcem skor ako som pisala kvoli mm 😔 on my raz aj povedal ze my zeny ked ide o tehu sme ako nedockave decko na vianoce 😠 on to nechnape ake to je.... ale tak ja chudnem teraz tak v poho pockam aby som aj vahu pred tehu mala nizsiu

xena1
9. jan 2010

miska a co konkretne???s aneozves,nechas ma samu v PMS,hoci dnes ziadny-poklopem 😀

dzou
9. jan 2010

xeni jaj no a fran.buldocky .......... mas pravdu su tak skarede ze su az kraaaaaaaaaaasne 😀

lucialen
9. jan 2010

Idem sa pripravit a pojdeme. Oblieva ma horucava, asi z toho adrenalinu 😀

groka
9. jan 2010

idem si dat parene buchty 😀

sisa2
9. jan 2010

luci, xeni, miska ... babule super! tak velmi verim, ze vam to vyslo!!! 😵

miska - na testovanie bolo podla mna este skoro. vydrz este 4 dni a sup s dalsim testom. verim tomu, ze tam uz bude!
luci - no nedivim sa ti, je to riadny adrenalin. daj potom hned vediet 😵
xeni - ty sa kedy chystas testovat?
groka - mnam, si mi tu narobila chutky ... teda myslim tou kacicou, buchty (sladke jedla) ja nemusim
dzou - drzim palce s chudnutim. aj mas nejaku dietu, ci si len obmedzila nieco? dari sa?

xena1
9. jan 2010

dzou ona je skaredo-nadherna...voal sa Beky a je cela cierna a jednu labku ma bielu ako omocenu do farby 😀
luci....cakame...

motylek17
9. jan 2010

jaaaaaaaaaaaaaaj luci zeby???? moc moc moc ti to prajem... tfuj tfuj tfuj nech to vyde... 😉

groka
9. jan 2010

motylek dnes to treba poistit

dzou kolko sa vy snazite?od juna je to je 7 mesiacov nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre