Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
9. jan 2010

Motylek dakujem 🙂
Xeni, no mm bol stastny, ale este sme len tak opatrne stastny 🙂

motylek17
9. jan 2010

luci drzim palecky aby vsetko dobre dopadlo... hlavne oddychuj a davaj na seba velky pozor... (teda uz na vas dvoch) 🙂

lucialen
9. jan 2010

Maji, ja oddychujem aj za dvoch 🙂

dzou
9. jan 2010

luckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja sa pose...m ako som hovorila aj ja vidim // 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak aj ja potichucky ale predsa gratulujem a moc moc drzim palceky aby si to dotiahla do uspesneho konca/zaciatka 😉

janulka04
9. jan 2010

Ahoj, moje zlate babulky...Lucka tebe tiiisko tichuckpo gratulujem a drzim palceky na silnejsie a silnejsie kolajnicky, hrozne moooooc sa tesiiiiiim, to je super....vidis, som vravela, ze zasoba bojovnikov tvojho mm musi zabrat 😉
ja som bola na vysetreni, uz mam 5,5kilecka navyse, vysledky vsetky ok a zatial to vyzera na pisulku 😀 , ale tesim sa...i ked po pipikovi som tuzila asi trosku viac, no holt, tatino bude robut na vlozky 😀 , ale ja vyuzijem viac veciciek.... 😅
sharmi, tebe gratulujem k babulke...zatial 😵

lucialen
9. jan 2010

Dakujem dievcata 🙂
Jani, no konecne si sa ozvala, uz sme sa o teba bali 😠 😉 Kde si sa flakala? 😀

janulka04
9. jan 2010

ja nejako nestiham, Luci...a od buduceho strvtka mne a mm zacina predporodna pripravka, kurz, co je tu povinne, ale zadara, tak sa tesalkujem....ako budeme spolu akoze rodit.... 😀

dzou
9. jan 2010

janiiiiiiiiiiiiiiiii no konecne si sa ozvala 😉 a teda gratulujem zatial k pisulke 😉 jani aj tu je taky kurz povinny 😀 tiez uz sa tesim... a super ze je vsetko ok... a teda aj moj otec robil na vlozky 😀 my sme boli 4 dievky 😀

sharmana
9. jan 2010

ahooooj jani, takže gratulujem k pisulke... to už si mala akože 3D? alebo len klasika sono? lebo ja som mala to klasické, morfologické, a môj mm vôbec neverí, že tam je dievčatko, respektíve berie to na 50 percent, lebo podla neho si lekár nemôže byť istý, či náhodou pipik nebol schovaný 😀
a vy už idete na predpôrodnú prípravu? ja sa chcem práve prihlásit na cvičenie pre tehotné, musím zavolat tej pani.. a potom chcem ísť tiež na tú prípravu..

groka
9. jan 2010

janulka ahoj chybala si mi 😅 gratulujem k dievcatku,ty mi pogratuluj k srdiecku 😀 😀 😀 😀 dobre nie?si to aj sama vypytam

baby ja som trosku smutna,vcera si na mna spomenulo velmi malo ludi,moc malo,a tu tiez nikto, strasne prezivam lutostivo vsetko 😢 uz mi zacina hrabat,prepacte

ja som teraz zjedla chlebik s kacacou pecienkou,som zvedava co to bude vecer,ako sa poznam iste si dam este palacinky,vahu nechcem ani vidiet,len s tym pitim mam problem,uz ani caj mi nechuti
zajtra idem na rajec nejaky ochuteny,zatial mi najviac vyhovuje

lucka velmi sa tesim z tvojich testikov,je to uzasne
ja tipujem este misku,no skor ma tendencie k tomu este xena

baby uz nam to tu plniiiiiiiiiii

ved uz len motylek,siska,fazulka a katka,dzou

dzou
9. jan 2010

groka a co bolo vcera ze sme zabudli 😕

janulka04
9. jan 2010

ja sa tiez tesim baby....akoze tiez nejako ratam s moznostou prekvapka este, lebo moj gyndos si teda nebol vobec stopercentne isty, 3D neviem ci sa podari vybavit 😒
a ta predporodna tu sa zacina od 20tt, je to len raz do mesiaca...ale straaaasne sa tesiiiim 😵
a inac, u mojej mamy som nasla dve krabice detskych veci....ja truba som si nieco odkladala extra, takze si viete predstavit, ze ja nic nebudem kupovat, krom bodyciek a strikujem si take svetriky...plus par novych veci do kociku a hotovka...
a mam aj dve fotecky, ale dam az ako sa podari....inac, mala je riadne betarisko, mam pocit, ze to dieta nikdy nespi 😀

sharmana
9. jan 2010

groka my ale na teba myslime 🙂 ja osobne sa velmi tesim z kazdej babulky, co sa jej tu podari otehu 😵 😵

janulka04
9. jan 2010

jee, ahoj, groka..tak uz srdiecko...bozinku...tak to prijmi obrovsku gratulaciu a nech mrnusik rastie 😵

sharmana
9. jan 2010

jani. tak to ešte vôbec neber v úvahu, ak si nebol lekár istý... ten môj to povedal do presvedčivo "ale ano, je to dievča", ale môj mm aj tak neverí, lebo on tam nevidel nič 😀 že to mu mal lekár ukázať, kde to vidí...
no už velakrát sa stalo, že sa lekári mýlili... ja sa spolieham na 3D, ale samozrejme, ak sa bude dat nahliadnut medzi nôžky a pekne vyfotit.. tak ako má bris úplne jasného pipíka 😀

janulka04
9. jan 2010

no, bris..vidis, to sharmi, mi posielala zarucene virusiky na vajciaka a nepomohlo, zrejme....i ked mozno je tam nejaky mini pipik.... 😀
nase male zase nechcelo ukazat...zive striebro je to...kolkokrat ma zobudi, ako sa mrvi...a cez den skoro tiez stale....kde je este maj? 😀

groka
9. jan 2010

dzou mala som narodniny

pred chvilou som zacala spinit do ruzova ale 😢 😢 😢 😢 😢 😢 takze tu nariekam ako sudny den,mm mi isiel kupit ascorutin,volala som sestricke,nemam nic robit kym sa to neukludni len lezat ked to neustupi na pohotovost
vcera som si robila vyplach rosalginom a voda bola trosku viac tepla ako mala byt ☹ iba ja som na vine ak s anieco stane
chcela som vam aj napisat ze dnes som mala v lavom vajenicku velke pichanie ale nepisala som ze na co tak teraz pisem

lucialen
9. jan 2010

Som sa sprchovala, ospravedlnujem sa 🙂 Moj mm uz je nasraty, lebo cely den vypisujem na konikovi 😀
A zabudli sme na nadenku, ta necaka buduci tyzden 🙂

dzou
9. jan 2010

groka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ale to si sa mala priznattt.............
tak dodatocne happy birthdaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyy to youuuuuuuuuuuuuu, happy birthdayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy to youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu happy birthday dear grokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa happy birthdayyyyyyyyyyyyyyyy to youuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulka04
9. jan 2010

juuj, groka...tak dufam, ze to bude v poriadku, moja....
a inac vsetko naj naj naj k narodeninkam.... 😵

groka
9. jan 2010

dzou vcera som spomenula ze som dostala pekny darcek k narodeninam srdiecko
ja som inak uplne mimo,som hotova,mam dojem ze mi miznu vsetky priznaky

dzou
9. jan 2010

jaj grokaaa tak dufam, ze sa to ukludni ze to je len nejake jednorazove spinenie...

dzou
9. jan 2010

ja som si to nevsimla ze si pisala 😕 tak prepaccc

groka
9. jan 2010

dzou dakujem ti dakujem vsetkym
dzou isla by som na pohotovst hned ci je vsetko ok,ale oni si ma tam budu chciet nechat a akurat ked poviem ze tam neccem ostat daju mi podpisat revers teda ak bude vsetko ok tak by som tam nechcela ostat,lenze ked sa mi nieco stane nahodou a ja som podpisala revers bude problem pri dalsom prijme,ale ja bez maleho nevydrzim a budem sa trapit ze som neni s niim a to babatku nebud epomahat

janulka04
9. jan 2010

groka, nestresuj, neboooj, ja som maval take obdobia...dokonca ked sa male nezvrtalo cely vikend, tak teraz mi to vynahradza....tvoje obavy su samozrejme, neboooj, mrnusik bude je isto v poriadku 😉

groka
9. jan 2010

janulka tak z coho to moze byt?
sestricka povedala ze z tej vody ze bola privelmi tepla ale ja si myslim ze ci som si nevopchala vemi ten nastavec dnu

janulka04
9. jan 2010

groka, tak si chod lahnut...a pockaj do rana...drzim palceky....paaani, ze 8tt 😲

dzou
9. jan 2010

groka notak oddychuj ale slub nam ze ak by sa to zhorsilo ze pojdes na pohotovost 😉

groka
9. jan 2010

dzou ano pojdem na pohotovost,len si nechcem vycitat to ze ak nepojdes teraz tak zajtra to budem lutovat,nevime co spravit

janulka04
9. jan 2010

groka a mas ten vytok stale, alebo to bolo iba take chvilkove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre