Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
11. jan 2010

No tak asi sa to s Jersey neda porovnavat, tam je to len pre turistov, nie? V Dubline su vraj drahe najmy, ale asi tak ako v Blave, a vraj tam stoji draho pivo, tak len co som pocula... este som tam vobec nebola, ale vzdy som tam chcela ist, hlavne kvoli pobreziu a prirode... ved uvidime.

lucialen
11. jan 2010

To je taky silny dusik ako aj moj 😀

petafr
11. jan 2010

Miska, teraz som kukla na foto, ja tam tu ciarku vidim, tak ako u Lucky, jooooj, tak sa s vami tesim baby!!! Budu z vas cochvila maminky!

tea333
11. jan 2010

miska ty vidis ducha, ja vidim ciarku 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😵 😵 😵 😵

miskahryzka8
11. jan 2010

jemine baby ja sa picnem, mne to az teraz dochadza 😀 , juj v noci zase nebudem spat a rano testnem, takze neva, ze sa objavil az po cca 15 min. ten dusik 😕

teiiii mas lepsie oci asi 😀

jemine, ale musim vydrzat do stredy a az potom povedat mm, teda dufam, ze bude silniet dušík - ciarocka 😀

tea333
11. jan 2010

miska je lepsie ked tie dva dni pockas, budes si ista ked mu to budes hovorit 🙂 aj ja som radsej dva dni pockala, a urobila test na stedry den a boli pekne ciarky

motylek17
11. jan 2010

miska vydrzis to??? 😀
tea gratulujem ku skuske 🙂 a ta ruka ma mrzi ☹

miskahryzka8
11. jan 2010

luci kukam este aj tvoje, jj tusim mame rovnaku intenzitu ciarocky 😅 , dufam, ze da xena vecer dobru spravu a este nadenka encaka tento mesiac 🙂 a inak aj v dec. sme mali troch charlieho anjelov, tak snad aj teraz, resp. pocet bude narastat v ramci jedneho mesiaca 😵

janulka04
11. jan 2010

ahoj, petka, som rada, ze ta tu vidim.... 😉
inac, ako vravi, lucka...ja som skapinala na bradavky...mne chranice pomohli a velmi, takze jednoznacne aj teraz a tie zachytavace tiez, lebo to striekanie mlieka z druheho prsnika, ked sa z prveho taha je hruza 😝

janulka04
11. jan 2010

jeeee, miska, je tam!! ja ju vidim.... 😉
a ja som vam sem supla ten moj airbag dnesny 😀

sisa2
11. jan 2010

tea - gratulujem k A-cku! si sikulka, ked to zvladas na A-cka 😉 ta ruka ma mrzi, tiez to obcas mavam. staci mi blby pohyb a bolest ako sv..a. hlavne nech ti to rychlo prejde.

sisa2
11. jan 2010

miskaaaa aj ja ju vidiiiim 😵

miskahryzka8
11. jan 2010

tei to envydrzim, testnem zajtra aj v stredu, streda bude ten druhy den a potom mu to poviem 😵

motylek jaaj to je tazke 😀

janulka dik 🙂

sisa2
11. jan 2010

wow jani, krasne brusko! 😵

janulka04
11. jan 2010

bris, mne teda kalciovka nezaberala a mastila som stale a aj repikom som umyvala a nic..potom mi detska lekarka predpisala speci masticku z vcelej materskej kasicky a to zabralo asi po mesiaci kremovania.... 🙄 pri kazdom kojeni som zatinala zuby a slzy mi tiekli...ale nedaj babu jest...a bolelo to len prvych par tahov, ale akoby ma ziletkou do nich rezali, tak som kojila, mm ma objimal a mne tiekli slzy od bolesti, nechcem zazit...hruza, vazne 😔

tea333
11. jan 2010

sme tri no ale rhodos sa nejak malo ukazuje treba povedat, ked ju uz spominame, mam na ramene ten zabal a zacalo to sialene boliet, bolest sa rozlieva do krku a do celej ruky ako jed 😕
myslite ze to preto,ze to ucinkuje?

sisa2
11. jan 2010

jani - aj to motylikove tricko je super 😵
fu, ked pises o tom kojeni, tak som si presne spomenula, ako som aj ja plakala, co to tak bolelo. ale potom si uz nastastie bradavky zvykli, ale bol to des. tiez mi nic nepomahalo a maly s klobucikmi nechcel jest, tak som musela kojit normalne ... fu, som mala vtedy take pluzgiere na bradavkach ☹ ale co by clovek nespravil pre tych svojich drobcov, ze ano 😉 verim, ze teraz to uz bude lepsie!

sisa2
11. jan 2010

tea - jemine, to sa mi vobec nepaci. nechces s tym radsej zbehnut k lekarovi?

tea333
11. jan 2010

siska 😲 😲 mna bolia bradavky uz teraz, auuu

sisa2
11. jan 2010

tea - neboj, u teba to vobec nemusi byt. niektore kamosky boli v pohode. ja som stale nechapala, ked som videla fotky, kde mamina koji a usmieva sa pritom, lebo ja som vzdy plakala, ked som kojila ... ale po ca. mesiaci a pol uz bolo vsetko ok a kojila som 14 mesiacov 😉

motylek17
11. jan 2010

idem na obed, potom sa ozvem...papa

janulka04
11. jan 2010

dakujem, siska 🙂
tea, nejdes k lekarovi?

lucialen
11. jan 2010

Jani, no pekne brusko uz mas 😕 😉

janulka04
11. jan 2010

no, sudok, lucka.... 😀
ale mm sa zda stale male a ze: kedy uz budes mat velke brusko? A to mam teraz co robit, ked cizmy zipsujem 😝 😀

miskahryzka8
11. jan 2010

no bola som dat prat, bola ocumiet testik 😀 , umyla hlavu, kukala testik 😀 a som spat 😀

janulka, ty mas uz krasne brusko 😵 😵 😵 aj nova fotecka ako pozeram 🙂 a s tymi bradavkami auuuu 😨 😨 aj siska 😨

tea skus aj konsku mast, to ej tiez dobre, ale ked sa ti to rozsiruje, radsej skoc k dokine 😕

kamoska co ma malu koji v pohode 🙂

luci nepisala si, ze ff ti dal datum porodu 22.9.2010?

majuska7979
11. jan 2010

jej co to citam mame nove tehulky, to drzkam palceky 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 cize ta ovulka nie a nie dojst 😠

petafr
11. jan 2010

jani - nadherne brusko! ako z katalogu 😉
Miska, ja by som to tiez dva dni nevydrzala, ibaze by nebol pri mne... a mas ho teraz doma?
Tea, ako ti hovoria, ak sa ti neulavi, chod k lekarovi, zapal nervu moze riadne potrapit... a mozno je to nieco ine... no take trapenie teraz, on fakt niekedy si to to telo nevie nacasovat...
akurat som sa vratila z obeda a jedla som taaake dobre bryndzove pirohy, ze az...

sisa2
11. jan 2010

jej jani, nova fotka 🙂

peti - si doma? idem na 14:15 k smolikovi, nechce sa ti potom zbehnut na kavu? ak mas teda cas 😀

lucialen
11. jan 2010

Miska, uz som nemala vip, tak som si to vypocitala sama 😒 Tebe vychadza 23.9.? 😀

janulka04
11. jan 2010

dakujem, Petka..mnam, bryndza... 😝 ....zavidim 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre