Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
12. jan 2010

ja viem jani... sak ja uz len na to cakam... ja aj preto dufam ze budeme mat chlapca ze bude mat viac moznosti s nim blbnut 😀 ale ak bude dievca to neva... no hlavne nech uz daco je 😠

kkatkaa
12. jan 2010

ved to dzou nech uz daco je nech je to hocico 😒

brisilda
12. jan 2010

jani o tom nurofene som uz citala 😀 hned kontrolovala 😀
dzou na kazdeho raz pride 😉 neboj uz coskoro budes sklanat hlavu nad WC 😀 nezeby som ti to priala skodoradostne ale uzi si to aj ty 😀

malalady
12. jan 2010

bris.. 🙂 jj sestričku bude mat.. a ty ako? je to na isto chlap? 😉

brisilda
12. jan 2010

ahoj katka samozrejme aj ty si to grckanie uzi ked to pride je to neopisatelny zazitok 😎

brisilda
12. jan 2010

malalady kukni moj album a skus zapochybovat o mojom Sebastiankovi 😀

dzou
12. jan 2010

no bris sak uz by mohlo prist aj na mna sak toto je uz 8.kolo 😠

malalady
12. jan 2010

bris 😀 heheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

brisilda
12. jan 2010

inak preco nehodis aj ty viac foto s malej na net ???ved ich musis mat minimalne 100

dzou
12. jan 2010

tedaaaaaaa ale ste toho popisali... 😅 no uz som jak tak docitala...

jeeeeeeeej miska tak super ze ciarka silnie 😉 jeeee a kukla som albumik no krasne su // 😵

siska tak super ze vysledky su ok... a dufam, ze dr s tym marcom bude mat pravdu 😀

motylek kraaaaaaaaaasny grafik joj moc drzim palceky urcite si uz na rade 😉

veronika tak citkam ze si pekne uz tehulkujes a ides kupovat aj gate no super 😵 a teda dufam ze az tak nesmrdiss 😀

bris tak drzim palceky na zajtrajsie vysledky... drzim palce aby boli ok

majuska no ovu moze byt kazdym dnom uz len treba trpezlivost 😉

fazulka tak super ze si zacala merat 😉 ja uz nemeriam.... merala som plne 4 cykly raz som mala ovu na 14dc a inak 15dc podla ff tak uz nemeriam proste mam ju pekne v strede cyklu tak naco 😀

no citkam ze aj auta ste rozoberali 😉 tak my mame dve 😅 teda ja mam svoje... fiat stilo 2003 a mm ma pickupa opel combo... a ja s mojim autom som veeeeeeeeeeeeeeeelmi spokojna i ked niektory nadavaju na fiaty ale tak vzdy sa najde nejaka chyba na nejakom aute ziadna znacka nie je dokonala no a ja zatial problemy nemam... a dnes uz mam nove gumyyyyyyyyyyyy 😀 joj tesim uz sa my bude lepsie jazdit na tom sprostom snehu akurat ze som mala nizkoprofilovky a mm furt nadaval ze cele auto je moc nizko a ked siel on na mojom cez spomalovace vzdy buchol spodkom(ja nie 😀 )... tak mi dal klasicke gumy 😠 tak teraz nevyzera tak peken sportovo ale tak neva zevraj je super rozdiel na snehu tak som zvedava ked zajtra pojdem do roboty...

maji sak som ti pisala ze ovutesty su dost drahe tu ale lacno sa zveraj daju kupit na ebay 😉

lucka neboj urcite to bude len tou vodou a ze si netestila rano 😉 😉 zajtra urcite budu kolajnice.... a ako pises urcite to bol len shit test 😀

jej nadi moc drzim vsetko co sa da aby mrcha nedosla a na teste sa ukazali coskoro // 😉
a ked to bude nakazlive v tej vasej robote tak potom posli aj nejake vyrusiky sem 😀

malalady 😵 tak dievcatkooooooooooo no super 😉 a to si si aj priala?

tak docitane 😝

brisilda
12. jan 2010

jaaaj a ja ze co sa to tu na nas vali 😀 a to dzou postupne citala a odpisovala 😀 😀 😀 ja obcas ptrecitam no kym sa dostanem na koniec aj zabudnem niekomu reagovat na prispevok takze kocky sorry

dzou
12. jan 2010

bris 😀 ja som maa 3 stranky kona otvorene na jednej som uz s vami pisala... na druhej citala a na tretej pisala ten roman 😀 😀 😀 😀 😀 a ze potom preco ide pomaly 😀 😀 😀 😀 ale uz mam otvorene len jednu 😅

brisilda
12. jan 2010

no si sikulka mna by to nenapadlo 😀 😀 😀

dzou
12. jan 2010

a inac tehulky..... spytam sa vas trosku taku otazku na telo 😅 ... ked ste mali sexik cca v case ked ste otehu pouzili ste sliny na zvlhcenie ak trebalo? noooo ja mam totiz problem s tym plodnym hlienikom a mm si ''ho'' vzdy naslini tak trochu 😅 a viem ze to moze branit spermoskam v pred... tak ze ci az tak moc alebo nie... no a zatial mm nechcem nic hovorit lebo zase bude tvrdit ze vysilujem 😖

brisilda
12. jan 2010

dzou ja osobne som take problemi nemavala cize neviem poradit 😒 no skuste namiesto toho mat sex v sprche 😀 tam je mokro az az 😀

dzou
12. jan 2010

noo to tiez nic moc sme skusali a sice v sprche je mokro ale tam dole este viac sucho 😖 😅

brisilda
12. jan 2010

😀 a coze ta mm nevie rozdrazdit 😀 skuste lubrigacny gel ci to skodi spermiam?

brisilda
12. jan 2010

inak pocula som ze niekto pouziva detsky olej 😕 tak neviem

dzou
12. jan 2010

hej hej to skodi spermoskam...
no vieeeeee ale tak dakedy davame taku rychlovku 😀 a vtedy je to lepsie ked uz je dnu... ale vzdy na zaciatku ho naslini... no sorry za take vysvetlovanie ale tak sak sme dospele zeny 😀

brisilda
12. jan 2010

dzou no jasne sme dospele 😉 ja to chapem no skoda ze neviem poradit skus sa poradit s doktorom ale kukni niekde v teme na MK

dzou
12. jan 2010

proste v podstate len chcem vediet ze ci to fakt tak moze spomalit spermijky ako vsade pisu

dzou
12. jan 2010

hmmm 😒kam ste zase odisli ☹

brisilda
12. jan 2010

ja som tu len drazim na MMB 😀 😀 😀 inak ja neviem ci to skodi ale podla mna ovu hlien je predsalen nejistejsia cesta k oplodneniu 😉 inak nicit spermie moze aj zenska PH v posve takze s tym by som si hlavu nelamala

dzou
12. jan 2010

a co draziz?

dzou
12. jan 2010

hej ianc sliny skodia uz neraz som to citala 😉

brisilda
12. jan 2010

no uz nic vydrazila som spaci vak novy od kocky s ktorou pisem na MK v teme PB 😀 😀 😀 vraj je podla nej skor na dievcatko ale mne sa pacil tak kaslat na to ved neni ruzovy 😀

dzou
12. jan 2010

a co je tema PB?sak posli foto...

brisilda
12. jan 2010

povazska bystrica 😉

dzou
12. jan 2010

jaaaaaaaj uz chnapem 😉
no pekny je ten vak... je sice mozno trosku viac dievcensky ale sak to neva 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre