Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
14. jan 2010

ahojte

kde ste kto?prisla som na chvilku pokecat a tu niekto od 11 stej nebol

my sme boli do obeda v meste,povybavovat a najhlavnejsiu vec som nevybavila 😠 som nahnevana poriadne,ale za to som si kupila kolacik cucoriedkovy s mascarpone,mnam baby by ste si pochutnali ,hlavne tehulky,kysle so sladkym mnam,potom jedla osuch ale len cisty,potom som zjedla tvarahovy kolacik tiez mnamky,a som takaaaaa najedena,ze obed si dam asi az pobede 😅

dnes idem na aute do mesta s mm navecer,no bojim trosku

groka
14. jan 2010

dnes som si kupila v lekarni zazvorovy cajik s medom,neviem co mi to pomoze,aj som bola sa pytat o jednu robotu,ale este stale som neni schopna ist do prace,som si fandila

brisilda
14. jan 2010

groka ty si hladas pracu ked si tehotna? ved ta nikto nezamestna 😒
inak ahojte baby priznam sa ze som vas necitala no idem sa na vas mrknut co mate nove 😉 inak neviete ako je s mrchou nadenka? dufam ze ju poslala siske 🙂

fazulka1512
14. jan 2010

ahojte 🙂
motylek musime byt silne zeny a ist si pevne za svojim cielom, ani mna to uz nebavi ale tuzba je velka
luci drzim palce ale ty to urcite zvaldnes 😉
groka a bris ahojte
baby chcela by som si kupit spalnu nepoznate nejaku dobru znacku a za dobru cenu, ocakavam typy

motylek17
14. jan 2010

fazulka my sme celu spalnu vybavili cez ikeu a som nadmieru spokojna... 🙂

brisilda
14. jan 2010

motylek to co mas za graf? hadam mi nechces povedat ze pride mrcha !!! mala si ju predsa poslat siske no dufam, ze buduce kolo to uz vyjde 😉
katka budem sa modlit aby tie kvapky od lucky boli uspesne 🙂 potom by obehli celu nasu temu 😀
lucka obdivujem tvoju trpezlivost 😉 ja by som 2 tyzdne nevydrzala cakat 😀

motylek17
14. jan 2010

ahojte ostatne tehulky... 🙂

brisilda
14. jan 2010

fazulka kasli na znacku spalne ja uprednostnujem dizajn 😀 potom cenu a az nakoniec praktickost 😀 😀 😀 samozrejme madrac odporucaju dormeo 🙂 kupa sa vazne oplati 😉

groka
14. jan 2010

bris musim ist do roboty ak mi to bude dovolavat stav,a nie som jedina ktora nepovie sefovi ze som tehotna,a proste to je vsetko vo hviezdach,aj tak sa nespolieham na to ze si najdem

brisilda
14. jan 2010

groka ale ved vsade musis mat pri nastupe do zamestnania lekarku prehliadku .No drzim palce aby si si pracu nasla cim skor 😉 aj mne by dajaka pracicka bodla no mna uz nikto nezamestna 😖

motylek17
14. jan 2010

bris, groka co vymyslate... pekne budte doma a odpocivajte.... 🙂

fazulka1512
14. jan 2010

bris ja by som len chcela mrknut na nete nejaku kombinaciu
nad ikeou som rozmyslala idem kuk

lucialen
14. jan 2010

Bris, ved ani nemam cas na to mysliet a ist k dokimu 😒 Inak je ok, ze mi vobec nechuti jest? 😕 Nie je mi zle, ani mi nic nesmrdi, ale vobec nie som hladna. Teraz som sa isla donutit jest obed a zvladla som 3 kusky a som prejedena😒

groka
14. jan 2010

motylek vsetko zaivisi od uricitych situacii ci pojdem do roboty alebo nie

motylek17
14. jan 2010

groka ja chapem... bola by som rada, keby sa ti daco podarilo a v hentej si uz skoncila???

groka
14. jan 2010

motylke hej,uz skoncila

fazulka1512
14. jan 2010

motylek ma to jeden hacik ikea je v bratislave to je veeeelmi daleko kedze ja byvam na vychode, ale pozerala som katalog na inspiraciu

motylek17
14. jan 2010

a na vychode nie je??? kosice???

fazulka1512
14. jan 2010

nie ju je len kika ☹

motylek17
14. jan 2010

☹ tak to ma mrzi

brisilda
14. jan 2010

fazulka kukni asko tam maju tiez pekne spalne

sisa2
14. jan 2010

ahojte, konecne som sa sem dnes dostala 🙂

majka - prosim ta, co vymyslas? vsak mas teplotu hore! este je skoro riesit, ci pride alebo nepride. a okrem toho si ju predsa poslala mne 😀 ja stale verim tomu, ze vam to vyslo a drzim, co sa da.

brisilda
14. jan 2010

inak lucka ty sa nebojis ked si bola ockovana proti tetanovke ze to moze mat negativne vysledky na babo? mne doktorka povedala ze ak planueme mat druhe tak aby som sa dala pol rok predtym zaockovat

sisa2
14. jan 2010

groka - drzim palce pri hladani prace. ale obavam sa, ze ako tehulku ta nevezmu, vsak to uz bude na tebe vidiet. brigadu si neskusala hladat?
btw, mascarpone sa v tehu moze??? 😕 viem, ze si zastancom "vsetko s mierou", ale niektore veci by som asi nejedla.

fazulka - a v kike nemaju nic pekne??? uz som tam dlho nebola, tak netusim, co teraz maju.
a neboj, aj na nas pride rad. skratka musi. ako dnes tvoja teplota?

motylek17
14. jan 2010

ahoooooooooooooj sisus... ako???

sisi8881
14. jan 2010

ahojte.....tak mne sa stale teplota pohybuje okolo 37, dnes den pred hnusnu mrchu som si aj robila test ale vysiel negativne, tak uz len cakam kedy teplotka klesne a hnusna mrcha dorazi. ☹

motylek17
14. jan 2010

sisi ☹ kolky DPO si ???

groka
14. jan 2010

sisa preco sa nemoze pascarpone?
a jeden kopacik ktory bol mriezkovany a pol na pol cucroriedka a mascarpone

sisi8881
14. jan 2010

motylek17....som 14 DPO

brisilda
14. jan 2010

jaaaj sisi88 tak potom nezufaj, ze test bol biely 😉 tienik sa este objavit moze 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre