Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
14. jan 2010

Bris, nebojim sa, lebo som citala na nete vyjadrenie doktora a ockovat proti tetanu sa moze v ktoromkolvek stadiu tehu, ale nemoze sa ockovat proti zaskrtu a este pol roka potom by si nemala otehu. Uvidim, co povie moj doktor 😒

motylek17
14. jan 2010

aj ja si myslim sisi... pokial nedorazila ta potvora, stale treba dufam... 🙂

sisa2
14. jan 2010

maji - ahoj, nejako dnes nestiham ani dychat ☹ ale inak v pohode. uz sa tesim domov 😀

sisi - teplota je vysoka, tak nadej podla mna stale je. nie je ani tienik, ani dlhsie po zaschnuti? podla mna sa este stale moze ukazat neskor. hlavne, ze mrcha nie je 😉

groka - mascarpone je nepasterizovane, nie?

motylek17
14. jan 2010

.... sisus u mna podobne...
aj vy ste tak strasne unavene??? ja nevladzem nic robit... ☹ ☹ ☹ a pridem domov a tolko energie, ze ani zaspat nemozem...
.. to sa pocas tehu ani mlieko nemoze??? ...

lucialen
14. jan 2010

Ja nejdem ani citat, co vsetko sa nemoze jest a pit, lebo by som zomrela od hladu. Ja teraz pijem liter mlieka za den, to mi najviac chuti

motylek17
14. jan 2010

ved to, za ja co sa tyka mliecnych vyrobkom milujem vsetko.... a keby som nemohla asi umrem 😀

sisa2
14. jan 2010

mlieko sa moze. len nepasterizovane vyrobky by sa nemali kvoli salmonele.
zasa ono je fakt, ako pisala predtym groka, ze to netreba prehanat, s mierou sa podla mna moze vsetko. len na niektore veci by som si dala pozor, napr. plesnove syry.
to je v podstate ako s kavou a cajom, tiez pokial sa to neprehana, tak sa moze 😉

motylek17
14. jan 2010

a plesnove syry sa nemozu kvoli comu?

sisa2
14. jan 2010

su nepasterizovane = salmonela. a myslim, ze este nieco tam bolo.

motylek17
14. jan 2010

dobre a tepelne upravovane???,

sisa2
14. jan 2010

netusim maji, ja som to nikdy nejako extra nestudovala

brisilda
14. jan 2010

kocky mlicko mozete v pohode ja ho pijem na litre + jogurty a kupovane podinceky 😀ples. syr sa nesmie aj koly listerii cize bacha na to toto je hadam jedine na co by som si davala pozor + na udeniny ktore nepresli varom !predaslen udene maso neni dobre tepelne opracovane. inak vsetko z mierou 😉

brisilda
14. jan 2010

juuuj moju gramatiku si nevsimajte 😔

motylek17
14. jan 2010

... a to plesnove syry ani tepelne upravene???

sisa2
14. jan 2010

bris - dik, tu listeriozu som myslela 🙂

maji - ja by som to radsej nejedla. vsak tych 8 mesiacov to vydrzis ... ked budes kojit, budes mat ovela horsie obmedzenia 😀

motylek17
14. jan 2010

to vazne??? ty kokso, no co uz... ☹ ale tak pre babo vsetko... je to pravda ze sa nemozu aj jahody???

brisilda
14. jan 2010

motylek to uz neviem ja vseobecne nejedavam jedenie kde je slovo plesen proste sa mi to hnusi 😀 podla mna tepelne opracovane mozes to mas ako s brindzou teraz sa da kupit uz pasterilizovana cize bryndzaky si uz v pohode mozu dovolit aj tehulky

brisilda
14. jan 2010

jahody? to mas skade? ja sa jahodami napchavam aj dzus jahodovy pijem 😀 jedine od pomarancov sa vyhadzem a orechy nesmiem ☹ male ich asi nemusi kedze ma po nich svrbi cele telo predtym som take problemi nemala

sisa2
14. jan 2010

maji - jahody su alergen, takze pri kojeni by sa nemali. rovnako ako napr. cokolada 😀

brisilda
14. jan 2010

nooo tak pri kojeni vazne neodporucam jahody mam s nimi vazne zle skusenosti maly mal nehorazne koliky a ja ze co mu je 😀 a to som si dala len jednu jahodu 😉

sisa2
14. jan 2010

bris - orechy vseobecne? lebo vraj klasicke vlasske nie su pre nas alergen, nemali by ich len deti mladsie ako 3 roky. a pomarance - klasika citrusy, takze to je bezne 😖

brisilda
14. jan 2010

sisa ano praveze vlazske orechy nesmiem ☹ mala som vyrazky na citlivej jemnej pokozke a priserne to svrbelo boli cervene a ked som neskrabala vybledli cize najskor to pripisujem rechom nakolko som jedla vraj kakovnik no boli v nom zamiesane orechy 😒 na druhy den mi uz nic nebolo a nak banany mi nechutia no pomarance ma lakaju 😀

tea333
14. jan 2010

Baby tak len na skok Vas pozdravujem, mala som dnes pracu a ucenie a psikov som okupala, este skocim mrknut kamosku a pokecat nech mi nehrabne..a zajtra do trencina vybavovat

kkatkaa
14. jan 2010

ahojky idem precitat

motylek neblazni este nemozes nic vediet 😉

inak luci mna to tiez uz prestava bavit tak bodaj by si mala pravdu ze potom to pride xixi

kkatkaa
14. jan 2010

bris diky moc len sa modli bolo by super keby si mala pravdu a mne by pomohli 🙂 hned by som ich rada posunula dalsej snazilke

brisilda
14. jan 2010

kati budem sa snazit 😉 velmi velmi velmi ti to prajem lebo byt tehulka je uzasny pocit 😉

dzou
14. jan 2010

caute zienky tak aj ja uz doma 🙂 jooooooooooj cely clovek ma boli z toho vcerajseho taeba ale uz som schudla za 2 tyzdne 1,5kila 😀 joj tesim ale tak teraz som na predvianocnej vahe kedze cez vianoce som kilo pribrala 😅
no normalne ani neuverite co napisem a ze teda vobec mi nebude vadit ak teraz neotehu a budem moct pokracovat dalej v chudnuti 😉 (no kebyze ano tak sa urcite nepohnevam 😀 ) ale myslim ze asi to uz isti ten dr ze nieco nie je ok.....
no idem precitat co ste popisali 🙂

majuska7979
14. jan 2010

ahojte babule nejake nove tehulky??
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

dzou
14. jan 2010

ahoj maji akurat docitvam no tehule nove zatial neviem ci su 🙂 a teda ovu uz prebehla? ako velky narat nebol...co ti povedali v grafoch?

dzou
14. jan 2010

no teda dnes ste too moc nepopisali 😒
motylek krasny grafik ... to ze kopiruje min.mesiac nic neznamena.... mrchu tento mesiac mozes poslat aj mne ako som vyssie pisala az tak mi to vadit nebude 😉

groka drzim palce pri hladani roboty... keby sa ti postatsilo tak ako mm 😉

a ja viem ze som asi blba ale co je to to mascarpone? 😕

sisa88... drzim palce aby si to mrcha rozmyslela a neprisla 😉 teplotka je pekna 🙂

jej tea a ty mas aj peskov? to som nevedela a aku rasu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre