Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
14. jan 2010

dzou moja vyska je len 164 cm a pohlad s predu som ako tucko no nevadi mi to ja uz pred tehu ked som pribrala 10 kg som sa citila lepsie neviem ako to je mozne no bol to moj pocit 😀

dzou
14. jan 2010

teda to by som nikdy netipovala sak aj na fotkach co ste boli v spanielsku vobec nevyzeras na taku vahu aku pises ze si mala pred ved to si bola len na zaciatku tehu takze skoro ako pred tehu...ty musis mat pokazenu vahu 😀

brisilda
14. jan 2010

dzou na foto zo spanielska mam vahu 73 kg mozno 74kg 😀 ono nedostatky su skrite vies? 😀 😀 😀 a vyberam len foto na ktorom ako tak vyzeram k svetu 😀 zajtra mame s kockami tehulkami stretko tu s PB tak sa hadam aj pofotime

dzou
14. jan 2010

no sak prave ze by som to nepovedala ze mas tolko teda fotit sa musis vediet dobre ale aj tak si myslim ze mas pokazenu vahu 😀 😀 😀 zas az tak sa zamaskovat nemozes 😅 😀

sharmana
14. jan 2010

bris. dzou má pravdu, fakt vyzeráš omnoho chudšia než opisuješ váhu... asi záleží aj na kostiach, niektorí ludia majú tažké kosti..

brisilda
14. jan 2010

inak hodila som uz aj foto bruska z roznych uhlov 😉

brisilda
14. jan 2010

shami moja vaha je ok mam digi 😉 inak mne vaha nevadi ako som povedala cim viac som pribrala tym sa lepsie citim ale teraz v tehu mi to vadi hlavne preto aby mi to neuskodilo pri podode a aj na srdce to je velka zataz 😒 cize pohyb pohyb a este raz pohyb musim zaradit medzi svoje denne aktivity

sharmana
14. jan 2010

bris. to aj ja, tiež som pribrala už asi 8 kg, ale ja to cítim aj na stehnách a bokoch... no ale ked chodíme do práce, mm príde až okolo 5, musím rýchlo urobit večer a už je 7, ked si spomeniem, že aj obed treba chystat... a okrem toho sem tam vybehnem na nákupy... vôbec neviem, kedy mám íst na prechádzky.. to by som doma už nič nestihla urobit... a sama chodit von po tme nechcem, predsa len, istota je gulomet teraz ked som tehu..

dzou
14. jan 2010

sharmi sak to ze je ta tma hnusna skareda... a tu uz ja peso vobec nikam lebo ked mm chodil tu do skoly tak mu este aj ucka hovorila ze tu je pre zenu velmi nebezpecne chodit po tme peso.....

sharmana
14. jan 2010

ved to dzou, ked dnes je tolko magorov v mestách, že už je za nami dávno doba, kedy bolo ešte bezpečné chodit po vonku aj v noci... mne vadí už aj ked idem z centra večer električkou, aj dnes, Ružinov je síce krásna štvrt, ale pred nou je Trnavské a Miletička, kde vystupuje vela živlov, fetákov, opilcov a bezdomovcov.. takže sa nami kúsok vždy vezú v električke.. a to je hrôza, ja sa ich bojím, niektorí sú už magori, schizofrenici, sami so sebou sa rozprávajú, sú agresívni... človek nevie, či nevytiahnu nejakú zbran... volakedy som sa nebála, ale teraz sa bojím o mimi...

dzou
14. jan 2010

sharmi viem o com hovoris sak som byvala v BA 😒 ... teraz aspon ze chodim autom a mam pokoj.... no zase su magori na cestach... nikdy nemas istotu

brisilda
14. jan 2010

shami u nas kriminalita neni az taka a tiez radsej zajtra idem na stretko autom a to mam len par metrou od domu no kedze bude uz tma tak sa sama bojiiiiim 😉

brisilda
14. jan 2010

metrov 😀

dzou
14. jan 2010

jej bris brusino super a pekne ze si to odfotila aj ako to vidis ty 😉

brisilda
14. jan 2010

ty dzou no a vies si predstavit ake kreacie robim den pred poradnou v sprche ? 😀 hotova pohroma 😀 😀 😀

dzou
14. jan 2010

a mm ti nepomaha??? 😀 😀 😀 😀 😀 mm sa urcite bude hrnut do toho na toto ho je 😅 😀

brisilda
14. jan 2010

no on by aj pomahal ale ked on to nevie tak dokonale ako ja 😀 😀 😀 esteze mame zrkadielka 😀 no ved budes tehu tak si tiez uzijes svoje 😀

dzou
14. jan 2010

sak viem uz som to tu citala od jednej babenky z kona ze ako si tiez musela pomahat zrkadielkom 😀 😀 😀

dzou
14. jan 2010

no a teda ako poznam toho mojho tak budem este lepsie oholena ako ked sa sama 😀 😀 😀 on je v tomtom perfekcionista 😀

brisilda
14. jan 2010

dzou to je nasa povinna vybava pri uprave tam dole 😀 😀 😀 ved hadam nepojdem k dokimu ako opica 😀 😀 😀 ja by som sa od hanby preadla no niektore kocky si tam ani nohy neholia 😖

xena1
14. jan 2010

ahooojte

dzou
14. jan 2010

fuuuuuuuuuuuj no to ani nehovor... vidis teraz ma napadlo ze tiez som vam chcela napisat ze neviem ci to je od tych vitaminov co beriem ale normalne mi ovela pomalsie rastu chlpy na nohach... predtym som po tyzdni uz mala dost dlhe a teraz skoro nic niektore akokeby ani nerastli a je to asi tak odvtedy co beriem tie vitaminy co ste sa s tym niektora nestretli 😕 ale ako ja sa nestazujem 😀

dzou
14. jan 2010

ahoooooooooooooj xena 🙂 co nove?

xena1
14. jan 2010

ja by som nemohla nebyt nahladko vsade 🙂

dzou
14. jan 2010

sak ani ja.... nechapem take zeny hrozne.... sak ja si nohy holim asi uz od 13 😅

dzou
14. jan 2010

a teda aj pod pazuchou ... teda hned ako sa to zacalo zhorsovat pri puberte

brisilda
14. jan 2010

dzou tie nohy poznam mne v zime nerastu tak rychlo ako v lete 😉 nebude to aj u teba tym rocnym obdobim? ja si nohy depilujem cize to tak teraz nevnimam 😀

brisilda
14. jan 2010

ahoj xena co mas nove?

xena1
14. jan 2010

ahoj dzou....ja sa holim vsade.... 🙂
nove nemam nic,mam vela prace,nove produkty tak makam

kkatkaa
14. jan 2010

dzou doki mi to tak povedal asi to on tak robieva no uvidim co a ako bude, necham sa teraz odsledovat ja a potom ho ked tak budem stale otravovat

sharmi tak nam drz palce posielaj nam moc pozitivnej energie a tehu virusikov a mysli na nas nech sa uz aj my dockame

nadenka pisala ze tusim bude 2 dni vkuse v robote tak nema cas dat nam vediet ci uz je tehu - naposledy vyzerala velmi nadejne ze?

bris to by aspon v tehu moje melony neboli take napadne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre