Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
18. jan 2010

motylek ale jane su drahe kociky kdezto ABC je lacny a dizajnovo zaujimavy kociarik mne sa najviac pacia rucky 😀 no niekto mu dava nevyhodu , ze sa neda polohovat do uplneho lahu myslim do vodorovnej polohy ako postel 😀 ale mne to nevadi lebo aj quinny ma take polohovanie a vela maminiek si ho chvali

motylek17
18. jan 2010

luci a budes chcet casualplay???

cheerlady
18. jan 2010

bris to hovorim aj ja,ze sak aj tak sa budu pytat na meno mna 😀
motylek no jane je v cenovej kategorii,ktoru nezvazujem-myslim,ze sa da kupit rovnako funkcny kocik aj za menej penazi-teda nie,ze by som bola skrob,ale zda sa mi to zbytocne dat tolko penazi za kocik,ked su dizajnovo aj funkcne porovnatelne ine a za nizsiu cenu.

brisilda
18. jan 2010

lucka ten casualplay ma autosedacku ktora sluzi aj ako vanicka cize ti staci kupit sportak a tu autosedackovu vanicku 😀 mna ta vanicka dostala 😉

motylek17
18. jan 2010

ja viem, ze patri do vyssej kategorie ale co som si o nom citala, tak patri k tym bezpecnejsim kocikom na nasom trhu a kedze budem prvorodicka, tak by som si ho nechala aj pre druhe a tym padom ma to vyjde lacnejsie... 😉

lucialen
18. jan 2010

Maji asi hej s4, vcera som ho uz chcela drazit, ale mm ma zrusil 😀 Tak aspon sledujem, ako skonci drazba 😀
Dufam, ze nasi nan prispeju, moja mama zapotila, ze ona si kupi kocik pre vnucatko, ale to este nevie, aky sa mi paci 😀

brisilda
18. jan 2010

ale co s tpoho ked doma uz 2 kocicky mam 😀 mm povedal ze si ho mozem kupit ked predam jeden s tych co mam doma 😀 ale mne sa tie co ma m pacia 😀 😀 😀 a loolu uz nepredam lebo ma usasne malu konstrukciu

brisilda
18. jan 2010

lucka daj stranku kde sa drazi aby som mrkla aj ja 😀 mozno ho vydrazim 😀 😀 😀

motylek17
18. jan 2010

bris ty si riadna maniacka 🙂
babulky nemate tu ziadna rovnaku krvnu skupinu s mm??? ja aj mm mame 0RH+ a ja sa strasne bojim, aj ked som pocula, ze to je len blud...

sisa2
18. jan 2010

ahojte babule, v BA je kalamita 😀 😀 😀

citam, ze kecate o kocikoch ... tu maju zaujimavu akciu na casual 😉 http://eshop.richkids.eu/content/11-akcie-2010-...

motylek17
18. jan 2010

sisus ahoj, ako vikend???

brisilda
18. jan 2010

motylek mat rovnaku krvnu skupinu s mm neni ktovcie co informuj sa o tom u lekara co ti povie

lucialen
18. jan 2010

Bris, ten mimibazar, niekde som si to ulozila, len neviem kde 😒 Bris pekna je ta sedacka, ale pre jarne babatko, ja tam budem musiet napchat fusak, takze urcite budem potrebovat vanicku

lucialen
18. jan 2010

mimiaukcie.sk

brisilda
18. jan 2010

lucka ano nasla som ale ten za 99€ ma nieco s kolieskom preseknuty plast 😠 inak by som si ho uz vydrazila 😀

motylek17
18. jan 2010

bris ja som sa pytala uz aj gyndy aj obvodnej a vsetky mi tvrdia ze su to hluposti a navyse aj gynda ma s mm rovnaku skupinu a maju zdrave babo, ze sa nemam coho obavat... tak neviem... proste sa bojim

fazulka1512
18. jan 2010

ahojte, strajkuje mi kon
posielam vam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558, vcera vecer som sa poistila,lebo mam asi ovu, ak sa mylim tak ma opravte, je to moj prvy graf tak ocakavam od vas dobre rady a skusenosti
dnes ste sa rozbehli uz zavcas rana, super

lucialen
18. jan 2010

Co je s tym konom 😠
Ja som nasla casualplay v polskom za 302e, sportovu cast, + 14e dovoz, stale usetrim 😉 Inak v cechach su stale dost drahe 😒

brisilda
18. jan 2010

kocky aj mne strajkuje kon ! inak podla mna lucka ked to je vase prve babo kup novu sportovu cvast a vanicku si dokup z druhej ruky tak ci tak ju dlho nebudes potrebovat tak zbytocne budes vyhadzovat peniaze za vanicku ked sa da kupit o viac ako polovicu lacnejsie 😉

lucialen
18. jan 2010

Fazulka, no padla si poriadne, takze ovu nebola, snazte sa dalej 😉
Bris, no za 99e je dobre? 😀 Koliesko by som vymenila, keby treba 😉
Majka, to len mamicky, ktore maju rh-, tak tam je nejaky problem. Nadenka to vie, sa mi zda, ze to tu uz raz pisala, ale nepochopila som 😀

lucialen
18. jan 2010

Bris, ved tak som to aj vymyslela 😉

brisilda
18. jan 2010

lucka ale stale je otazne kolko to kolisko stoji a ci sa vobec da zohnat 😒 a podla mna 99 € je super cena nakolko v obchode nove stoja od 400 € hore 😀

lucialen
18. jan 2010

Tak som rozmyslala, ze keby to objednam z polska, tak tam sa plati 14e za dopravu do 30kg, takze kocik ma okolo 10kg a este by som poobjednavala plienky a nejake blbosti do 20kg, lebo tam je to lacne 😉

fazulka1512
18. jan 2010

lucialen este nebola, a ja ze uz prebieha, nerozumiem tomu

sisa2
18. jan 2010

vrr, mne to tu stale pada, napisem prispevok, neodosle mi ho, nemam na to nervy 😠

sisa2
18. jan 2010

majka - krasny grafik 😵

luci - gratulujem k diplomovke, si sikulka! 🙂

fazulka - ovu este ani podla mna nebola, teploty mas stale nizko. bude az ked teplota vyskoci aspon o 0,2C a bude sa uz potom drzat hore

brisilda
18. jan 2010

sisa nesi sama ja mam na konika uz tiez nervy !!! asi je tu vela ludi 😀 😀 😀
fazulka tvoj graf je divny dnes som myslela ze teplota vyskoci hore

motylek17
18. jan 2010

sisus dakujem... 🙂
fazulka ani mne sa nezda, ze by bola ovu... mozno zajtra rano... este mozete skusat 😉

fazulka1512
18. jan 2010

mozno je este skoro, lebo som len 14 dc

sisa2
18. jan 2010

bris - myslis, ze su vsetci doma, lebo snezi? 😀 😀 😀
ake kociky mas doma?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre