Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
20. jan 2010

par dom tehu som 😀

kkatkaa
20. jan 2010

mama test

aha tak uz tomu rozumiem diky moc

lucialen
20. jan 2010

Katka mysli si len tolko, ze si tehu 😉 A mm vie? Ja som dnes 40dc, tak si len par dni za mnou 😵 A uz sme Charlieho anjeli 😀

dzou
20. jan 2010

baby ja sa asi z toho pose....m dalsia tehula 😀 😀 😀 😀 inak sa to tu rozbehlo 😵

kkatkaa
20. jan 2010

bris 😀

luciiiiiiiii ja si to budem mysliet s velkou radostou. to fakt som tak tesne pri tebe? to je super 😀 charlieho anjeli 😀

mm vie ja som to nevydrzala aj testik videl a hrozne sa tesi este sice potichucky ale tesi saaaaaaaaaaaa

jasne dzou tak snad som pripravila miesto pre dalsiu snazilku a bude to tu dalej odsypat

dzou
20. jan 2010

no kati uvidime....
kto je teraz na rade s mrchou? asi uz az ja nie?
kati no potichucky gratulujem ale podla mna i tutovka 😉

sharmana
20. jan 2010

katka. to je super, ale máš naozaj silné tie paličky 😉 to je dobre... tak držkám palčeky a vela zdravia prajem 😵

lucialen
20. jan 2010

Kati a nemas nijake priznaky?

sharmana
20. jan 2010

dzou. majuska. kočenky tu otehotneli babule, ktoré tu už písali, že sa im ms rozbieha, že majú poklesy v grafoch a podobne... a zrazu booom, nam tu posielajú v albumoch pozitivne testíky... aj u vás to tak bude, určite 😀

dzou
20. jan 2010

baby ja viem ze ma chcete podporit a rozveselit ale .... ja uz to citim v kostiach ze u nas to bez dr nepojde... 😒

lucialen
20. jan 2010

Dzou, je to mozne 😒 Tak chces este cakat do leta?

kkatkaa
20. jan 2010

neboj dzou aj ty sa coskoro dockas urcite urcite urcite 😉

inak potichucky dakujem 😉

sharmi diky

luci som akurat rozmyslala ze ake priznaky by som uz mohla mat ale asi len prsia - dost ma bolia cele prsia len tak aj na dotyk, bradavky na dotyk prsia aj pri chodzi

a ty luci mas tiez tusim bolave prsia alebo este nieco ine?

kkatkaa
20. jan 2010

dzou mozno bude nakoniec stacit len ist za tym doktorom s tym nech sa na teba pozrie a hned zostanes tehu 😉

dzou
20. jan 2010

luci hej kvoli mm... 😒

lucialen
20. jan 2010

Kati, mna bolia tiez aj na dotyk, aj pri chodzi. No par dni som unavena 😒
Idem si uz lahnut, uz to prebudenie nejako prestava. Tak dobru noc 🙂

brisilda
20. jan 2010

dzou to co pises ako keby som seba pocula 😀 😀 😀 ale mas pravdu naco si nahovarat a byt sklamana ako sa pozriet realite do oci a potom byt nesmierne stastna ako napriklad katka uz by posielala mm na spermio 😀

dzou
20. jan 2010

no kati ja som zvedava ako to bude lebo tu pojdem k dr a ten nas hned posle do niecoho takeho ako CAR tak to tu funguje...tak uvidime...

sharmana
20. jan 2010

babulky, teším sa velmi, toto sú super správičky... a idem hajat, lebo som hrooozne unavená... zajtra vám prajem všetkým krásny dník a teraz dobrúúúú 🙂
p.s. dúfam že sa nám janulka čo najskôr ozve, už tu velmi dlho nebola..

brisilda
20. jan 2010

kocky ale ja padnem zajtra na zadok ked nas motylek prekvapi kolajnicami 😀

kkatkaa
20. jan 2010

dobru luci, ja som unavena asi len od pondelka a to hlavne vecer

bris no ja som fakt chcela mm hned poslat na spermio on uz bol zo mna chuda taky zmagoreny ze sa tam totizto pytal sam 😀

dzou jasne budem drzat palce, viem ze to mas teraz tazsie aj kvoli m ze sa musis teraz trochu krotit tak ti hlavne zelam pevne nervy 😉

sharmi dobru noc, mas pravdu janulka tu dlho nebola, aj nadenkaaa a ine kocky tak snad sa coskoro ozvu

bris to by bolo super no ved uvidime

ja testnem aj zajtra rano tak mi drzte palce, lebo ja sa este tak bojim tesit 🤐

brisilda
20. jan 2010

katka podla mna strach je na dennom poriadku a hlavne po tom co sa tu uz na MK v nasej teme prihodilo. 🙄 ale verim ze u teba je vsetko OK musis si verit a tesit sa rovnako ako lucka s tej mam radost 😀 obdivujem jej trpezlivost 🙂

brisilda
20. jan 2010

ok idem aj ja konecne do postele 😀 no ale kym dam kuchynu do poriadku a povesam saty s pracky tak bude znova polnoc 😠

kkatkaa
20. jan 2010

diky moc bris, budem si brat priklad z lucky.

a uz neupratuj a chod spinkat

a nevies kedy sa lucka chysta k dokimu? uz je objednana? spytala by som sa jej ale uz tu nie je

kkatkaa
20. jan 2010

baby ja dnes asi ani nezaspiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

miskahryzka8
20. jan 2010

Kati co to citam, ze nezaspis, ze by 😵 ? Musim precitat cele 🙂

Ja som dnes bola za kamoskou, co ma malu, tak som dostala so sebou knizku o tehu az do troch rokov mimina na citanie a casopisy mamina a maminka, mozem studovat 😅 a som dnes isla v tej zime hodinu z auparku k polovicviakovi do firmy, lebo som zvolila zlu skratku po zamrznutych chodnikoch, som sa skoro par krat vysipala, som v duchu nadavala ako pohan, tusim obcas aj nahlas, ked nebol nikto okolo 😀 😀 a dnes uz uplne pocitujem tu tehulkovsku unavu, asi odzvonilo ponocovaniu po dvanastej 😕

zrusila som tiez nedelnu hodinu, teraz budem mat posledny krat aj v pondelok a stredu, nechala som si len 4 hodiny, ale hlavne za astrou v nedele mi bude smutno, bola tam skvela atmoska ☹ , ale zumba nie je moc tehu cvicenie, tak sa chcem setrit na malinovske hodiny...

inak motylek ked pises o snoch, tak ked sa ti bude snivat o rybach a mrche, tak vtedy budes tehu, ako som zanalizovala 😉

groka 😨 ????? Juj dufam, ze vsetko je ok!!!!!!!!!!!!!!!!!§

tei, stale sa ta chcem opyta na tie krvne testy na pohlavie, v kt. tt sa to robi a to je zrejme nejaky nadstandart, tak kde? Tesim sa na fotky zo svadby 😵

Luci a ty mas uz ako dlho tu unavu?

jeeej katka tak predsa, super gratulujem potichucky 😵 , tak predsa sme aj v januari charlieho anjeli - traja ako v dec. groka, tea a rhodos 🙂 , luci citam, ze aj teba hned napadli charlieho anjeli 😀

no docitala som s vypatim sil, super spravicka, to potesi 🙂, ani neviem, ci zvladnem v posteli citat 😀

xena1
20. jan 2010

ahojte..... 🙂

xena1
20. jan 2010

kkatkaa gratulujem mooc...

brisilda
21. jan 2010

ahojte kocky 🙂
lucka pisala si ze nevies naco su tehu pasy 😉 tak tie co mam ja v albume sluzia na predlzenie tricka aby ti pupek nevykukal 😀 tym padom sa nemusis vzdavat svojho klasickeho oblecenia cize ja som s nimi maximalne spokojna len ta dodavka bola katastrofa prisli mi v den ked sme sli na dovolenku aj to som musela volat do firmi kedy sa zdohadaju ☹

brisilda
21. jan 2010

miska ja trpim unavou dodnes 😀 ale to len preto ze o polnoci neviem zaspat a poobede o 15:00 ma chytaju driemoty 😀

willi
21. jan 2010

ahojte kocky, citam, ze ste sa bavili o tehu pasoch...tiez si ich chcem zaobstarat...bris, mozno sa uz na mna nepamatas z inej temicky, ale chcem sa Ta ako skusenej tehulky opytat, aku velkost si si objednavala. Nasla som dve moznosti: bud S-M alebo L-XL 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre