Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
21. jan 2010

sisa cykly mavam 30 dnove

majuska7979
21. jan 2010

motylek, neboj som tu este s tebou a je nas tu viac, viem ze je to tazke ale proste nic inne nam neostava

fazulka1512
21. jan 2010

objednala som si tie femi kvapky

fazulka1512
21. jan 2010

dievcata neviem co mam robit, duphaston som brala stale na 17 dc,cakam kym pride ovu a zacnem ho brat a co ked ovu nepride preto lebo neberiem duphaston

miskahryzka8
21. jan 2010

groak drzim palce 🙂

siska, bris, ahaaaaaaa 😀

bris skusim vygoolit 🙂

vrrrrrrrrrrr, uz roky sa chystam an lord of the dance a kukam akurat ticket poratl a uz zase su vypredane listky ☹ ☹

fazulka v tomto neviem poradit 😒

motylek17
21. jan 2010

dakujem babubulky... ste zlate...
rozmyslam, ci merat alebo nemerat BT... poradte..

majuska7979
21. jan 2010

miska zaujimavy grafik, ale co som si pretrpela, neviem ci nemam ist k dokimu, teraz ma ties tak slabulilinko pobolieva lavy vajecnik, 22dc ma bolelo podbrusko, ale tak ze som sa v noci zobudila na bolest, ako pred kramamy alebo povedane ako pred hnackou, taka tupa bolest podbruska,(samozrejme hnacku som nemala) a predtym 3 dni zasebou,16.17.18dc, podbrusko, ale brutalne, neviem ci tak ovulka boli, ale tento mesiac uz mam dost bolesti a nechcem ju uz ani citit 😠

majuska7979
21. jan 2010

miska a este ti drzkam palceky u dokiho 😉
ahoj motylek, netrap sa ono raz motyka vystreli, ja so to stale hovorim, ale viem co prezivas teraz 😖
ja to tak prezivam kazdy mesiac 😒

miskahryzka8
21. jan 2010

motylek, ja by som merala, mne by to nedalo 😉 , ale nie hned, cca taky desiaty den cyklu, mavas ovulu tak na 16ty den cca? No a mozno po ovule by som nemerala, ale ja osobne asi by som nezniesla tu neistotu, takze ja by som merala aj potom, ale ty vies, co by ti bolo lepsie na psychicku pohodu 🙂 A este nieco, ja som si vsimla, ze nase tehulky, ked otehu mali vsetky albumy, taks om si v dec. zalozila aj aj taky, ze si prosime babatko a fotecky deti, vid. album 😉 , ja som piala alchemiku a poloviciak vitamin E 400 bral, tak som si ista, ze aj to dokopy pomohlo a nie som veriaca, ale nejaka ta viera, ze su vianoce a dedko mrazik nosi darceky 🙂 , no a to vysetrenie u dokiny a tiez som uz chcela posielat mm k lekarovi, tak sa mozno aj jeho bojovnickovia zlakli a a zabojovali 😀 , plus, ak by som nemerala, by som envedela, ze ovu bola az na 18 den, on vtedy dosiel z tych tatier zniceny a to sa este teda jeho bojovnickovia mozno aj tesilii, ze su zivi, zdravi a v teple a vystrelili s radostou k vajku, takze podla mna nieco z toho, alebo vsetko dokopy zabralo 😅

majuska, no mala som ukazkovu hadicu a som bola tak vnutorne pocitovo, ze som tehu, plus boli tie vianoce, a ked som ocikala testik na 11DPO a on biely, juj vies ake to boli pocity, hrozne ☹ a potom sa ciarka ukazala az za 15 min. a to som myslela, ze to duch a az kocky z fotky, ze to nie dušík, ze to ciarocka 😵 😵

a tie bolesti mozes mat z toho, ze viac folikov prasklo si myslim 🙂, ale tusim taketo bolesti mali niektore kocky aj pri otehotnovani ak sa nemylim 😕

dakujem, aj mam chut ist k dokimu skor, ale vydrzim do tej stredy, ved to uz neutecie a ench nieco vidi a nie som zbitocne nervozna 🙂

Inak vlastne kto ma najskorsi termin porodu? Janulka, bris, ci cheer, ci kto 🙂?

A dala som si teda tu kavu s mlieckom, od pondelka som nemala, ale to len preto, ze mam dnes tie dve zumby, inak aj ked budem mat neviem aky nizky tlak a nebudem cvicit si nedam a teraz mi to hned pomohlo 🙂

lucialen
21. jan 2010

Takze vstala som o 8.30 a o 11h som si uz musela ist lahnut zase aspon na pol hodinku. Dnes budem unavena non stop 🙄
Miska, ja idem k dokimu uz buduci piatok 😉
Inak ten tehu pas v lete nebudem potrebovat, ved sa v tom uvarim, nemam rada v lete take obtiahnute veci. A na jar este nebudem mat take velke brucho 😒

majuska7979
21. jan 2010

myska to hned zakladam album 😀
ale ako ho zalozit?? 😖

lucialen
21. jan 2010

Miska, mojej mame v tehu odporucil doki na nizky tlak 2dc cerveneho vina kazdy den + kavu pila normalne 😀

majuska7979
21. jan 2010

baby na akej stranke maju fotky babatiek?

lucialen
21. jan 2010

Maji, to neviem 😒 Ja nemam ziadne fotky babtiek

majuska7979
21. jan 2010

baby stale ma boli to lave jajko??? 😒 mozno mi mm poskodil nieco pri sexovani?? nemyslite?? 😕

petafr
21. jan 2010

Sisa, uz som naspat, plus som od pondelka bola v Rakusku a potom v Nemecku, mala som ist aj do Polska, ale vykaslala som sa na to, firma mi neposlala peniaze a prekrocila som rozpocet, predsa nebudem platit z vlastneho... Ale som rada, ze som aspon doma s mm, stale je tu, zatial sa prec nechysta, mal mat predvolanku na ten urad prace, ale telefonovali mu, tak to ma asi namiesto stretnutia, tak mozno bude dalsie az vo februari, takze zatial sme kludni, som rada, ze na to nemusime mysliet. No a ja idem na buduci tyzden do FR na firmu, mam mat pohovor so sefom mojho sefa, a vyzera to tak, ze mojho sefa asi coskoro uz vyhodia, lebo samemu sa mu nechce, tak mi kazdy hovori, ze mam dovtedy vydrzat, no neviem, lebo zalezi aj od toho, co mi ponuknu, chcem konecne riadnu zmluvu a potom sa uvidi... Inac mam este jeden pohovor, tak som zvedava, ale asi z toho nic nebude, nevyzeralo to az tak lakavo... a pohorsit si financne nechcem, uz teraz je to bieda...
Takze tak... trosku zdlhavo... a ty ako? Ako v praci? Predtym si mala stale frmol, mate tam aj niekoho noveho, lebo si tam tusim bola uz sama, nie? A mm, ako na tom ste, aj keksikujete normalne, len sa chranite, ci ako?
Ja som bola rada, ze sme s mm vlastne ten postny mesiac neboli spolu, aspon sme sa nemuseli zabavat s ochranou... inac MS by mala dojst v utorok, ale uz dva dni spinim, tak neviem... aj ma pobolieva podbrusko, ak som nahodou otehu, tak mam pocit, ze to bude presne to iste, ach jaj, ved uvidime... inac ziadne priznaky ine nemam, vtedy som mala prsia a bolo mi dost zle a podbrusko ma bolelo ovela viac... tak neviem, snazim sa na to vobec nemysliet, ale vlastne sa vzdy prichytim pri tom, ze sa nadejam... uz aby bol buduci tyzden...

petafr
21. jan 2010

maji, to sa mi vidi nepravdepodobne, mne sa to tiez obcas stava, ze to pobolieva, najma ked sme viac roztoto, ale poskodit urcite nie, no aspon som o tom nepocula... mne raz doki povedal, lebo sa mi stavalo, ze som trochu po kekse krvacala, ze mam citlivy krcok a ze len treba ist na to miernejsie... ale ze to vraj nie je nebezbecne ani nic ine...

majuska7979
21. jan 2010

peta, ale ja nemam ziadne krvacanie, ale lave vajko boli?? 😒

petafr
21. jan 2010

hej, ja som len chcela povedat, ze to asi nebude vazne... az tak velmi ta boli? to zo vcerajsieho keksu alebo este dlhsie? Ono to ta moze boliet z hocicoho...

fazulka1512
21. jan 2010

precitala som si o tom mojom duphastnone, odporucaju ho brat az od ovu 10 dni, ani skor ani neskor, som o nieco mudrejsia
idem hldat nejaky darcek na valentina pre mm

majuska7979
21. jan 2010

peta, inak diki za radu a drzkam ti palceky 😉

lucialen
21. jan 2010

Maji, nemyslim ze vajko ta boli zo sexu 😒
Ahoj Peta, ako dopadol pohovor v irsku?

petafr
21. jan 2010

no maji, neviem, ci som ti naozaj poradila 😅 drz sa!

majuska7979
21. jan 2010

peta, tento mesiac to mam 16,17,18dc to bola bolest podbruska, proste 3dni zasebou, to som myslala zo zaciatku ze to bude s keksikovania, lebo sme troska zasaleli, ale ak po pokracovalo, no nic potom to preslo, 22dc som sa v noci zobudila na bolest podbruska, taku tupu a vtedy sme nekeksikovali vobec, a dnes ma boli lave jajko, nie moc moc, ale jasne je ze ho citim, a teraz neviem ci to je jajko alebo podbrusko?? 😕
proste tento mesiac uz mam dost a zacinam sa bat, ci nemam nejaky problem?? 😕

majuska7979
21. jan 2010

peti, ty si bola na pohovore v irsku?? 😉 drzkam palceky 😉

miskahryzka8
21. jan 2010

pomoooooooooooooooc sa mi vymazal dlhy komenar 😠 , ide pisam postupne 😠 😠

fazulka1512
21. jan 2010

majuska mozno sa zadarilo a dava vediet ze je tam 😉 , musis vydrzat ze co z toho bude

miskahryzka8
21. jan 2010

luci,tak to dopiatku nevydrzim, ta predbehnem a dam vediet ja tebe 😀 a ty si objednana?

majuska7979
21. jan 2010

fazulka no nic ine mi neostava 😒 ak to nebude tehu to pojdem po mrche k dokimu 😖

miskahryzka8
21. jan 2010

majuska, ja so si dala fotky najprv s poloviciakom a pribeh, trosku mi ulitla fantazia, lebo v tomto compe som mala malo spolocnych fotiek 😀 a potom fotky babatiek som si dala od anne gedens, tych je vela na nete, plus urcite vygooglis vela foto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre