Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
21. jan 2010

neboj dojde 😉

fazulka1512
21. jan 2010
dzou
21. jan 2010

baby a na ako dlho vydrzi ta flasticka? ze ci jej nemam povedat aby rovno kupila 2 😀

fazulka1512
21. jan 2010

lucialen nevedela som ze sa daju kupit v lekarni, dobre vediet do buducna keby nahodou 😉

fazulka1512
21. jan 2010

dzou tu pisu ze na 7-8 tyzdnou jedna flasticka

dzou
21. jan 2010

hmmmm.... tak to neviem ci mi bude stacit jedna.... co myslite?

fazulka1512
21. jan 2010

no dzou neviem ja si myslim ze ano, ale kym oni dojdu k tebe na navstevu tak uz davno budes tehu 😉

dzou
21. jan 2010

no to nie oni dojdu 27.2 😀 takze to moc nestiham.... ale nevadi pisu ze je to dobre aj na mykozi a ja mam raz za cas s tym problemi...

fazulka1512
21. jan 2010

ako chces ved ked bude mat 2, a otehotnies co urcite ano tak 1 predas nejakej kamoske

dzou
21. jan 2010

nie stacit mi bude jedna ... v lete by zase mala prist segra tak ak nahodou tak mi ona zase prinesie 😉
uz akurat pisem tej kamoske ze co ma doniest ... sa potesi 😀

dzou
21. jan 2010

ale prve co som jej napisala aby doniesla bola slivovica 😀 😀 😀 😀
boze ked sme boli naposledy doma v maji tak sme nic ine nepili 😀 😀 😀 😀 a na devine taka fajna bola 😅 😀

majuska7979
21. jan 2010

baby overovala som krcok, je tak v strede a tvrdi??? 😖 co to znamena ???

majuska7979
21. jan 2010

neviem, neviem, ale som si ista ze teplotka padne 😠
ja uz citim mrchu za dverami, mam zravu nemoc, proste jem ako lokomotiva, a to je vzdy pred mrchou 😕 😒

dzou
21. jan 2010

maji teraz ti to az tak vela nepovie... po ovule je vzdy tvrdy... no preskumaj ho tak 2 dni pred ocak. ms a ak bude dole a tvrdy tak dobre to bude 😉
jaj a inac ak pride katka... tak oznam pre katusu... tie femi kvapky posli nejakej inej babule... ja budem uz mat donese(takto to bude jednoduchsie) a teda snad pomozu niekomu inemu 😉

fazulka1512
21. jan 2010

dzou chcela by som vediet ci si bola uz na nejaku prehlaidku pri gynekologovi, ze si mu povedala ze chces otehotniet
majuska s tym ti neporadim,keby tu bola tea ta by ti vedela pomoct

dzou
21. jan 2010

majus aj ja viem ze pride ... uz dnes na mna take chute sli ze nasu fajnu slovensku salamu a paradjky a papriku.. ale tu nasu bledozelenu 😵 mnaaaaaaaaaam .... a potom este na daco som dostala taku chut ale uz nepametam na co 😅 jaaaaaaaaj cibulku osmahnutu 😵 jad do burgra ... takze to uz sa hlasi mrcha... 😀

majuska7979
21. jan 2010

no necham to este tak, par dni a budem vediet co uz viem 😒
papap babule idem ja koncit, lebo mm dojde domov z prace, to sa mu idem venovat 😵

dzou
21. jan 2010

nie fazulka este nie a pojdem az v juni ked budeme snazit rok...... mm to zle preziva a momentalne sa o tom nerozpravame takze ho nebudem nutit do toho ked aj tak povie ze som nedockava jak male decko ze co stresujem 🙄 a teda tu v uk ide par spolu... nejde cisto len zena k dr

dzou
21. jan 2010

papa maji 😉

dzou
21. jan 2010

jaj luci a k tej alchemilke... hej ona je dobra ale aj tu som citala ze viackrat nejaky liecitelia a tak hovorili babam ze je lepsie pit zensky caj ako len cistu achemilku ... tak chcem vyskusat 😉

fazulka1512
21. jan 2010

aha, lebo som pozerala tvoje grafy a dost sa snazite a nic, ja len preto
no keby aj moj tak chcel ist k lekarovi, ale ked sa nebude darit aj nadalej tak bude musiet 😉

dzou
21. jan 2010

no hej sak ja viem sak uz vcera som tu aj pisala ze u nas to vidim ze to pojde len cez dr. 😒 ale sak neva ja verim ze raz mamina budem... no ja som premeskala moznost lebo mm sa mi ponukol ze pojde na spermio ked sme sanzilkovali asi 4.-ty mesiac... no ja som mu hovorila ze je este skoro... a teraz je uz ina situacia u nas doma tak chcem este pockat...

lucialen
21. jan 2010

Dzou 1 flasticka ti vystaci 2 cykly. Ja som brala aj po ovulke

fazulka1512
21. jan 2010

lucialen to sa berie cely cyklus, myslim tie kvapky

monikapd1
21. jan 2010

ahojte babule no co mame tu nove tehulky??

lucialen
21. jan 2010

Moni, roztrhlo sa vrece s tehulkami 🙂
Fazulka, ano, cely cyklus

monikapd1
21. jan 2010

noo tak to je potom super 😀 mame druhy cyklus s tehulkami asi 😉

mna malinka kopka o 106 🙂 uz sa asi do postielky pyta alebo sa uz tesi, ze zajtra pride ocinko 😵

dzou
21. jan 2010

a luci ale ked uz si tehula tak uz sa neberu?

lucialen
21. jan 2010

Uz nie dzou, ked som nasla //, tak som ich vysadila. 🙂
Moni, tak kopka? Ocinko este chodi do prace na dlhsie?

dzou
21. jan 2010

baby a kedy ste si nasli prve //? myslim ktory dpo? ... lebo ja chcem skusit test v utorok... to by som mala byt tak 13-14dpo... ze ci sa tam nieco ukaze ak tam nieco ma byt....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre