Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
21. jan 2010

dzou tak potom uz neviem, juj uz sme tu skoro same tehulky 🙂 a snazilkam drzkam palceky 🙂

brisilda
21. jan 2010

groka mliecne vyrobky sa v tehu mozu no nakolko mne zistili miniumalne hodnoty zeleza v krvi tak by som ich uz mala trosku obmadzit nakolko ich pijem a jem na litre 😀 dnes som nabehla do lekarne a tam mi dali zelezo + kys.listobu a B6 odporuca sa to v tehotenstve aj pred otehotnenim a v tescu som nakupila zeleninu 😀 cize sa napchavam 😀 a to zelezo som hodila aj do maleho nakolko on mi zeleninu jest nechce

dzou
21. jan 2010

ja uz idem paaaaaaaaaaaa

sharmana
21. jan 2010

ja mam tiež nižšie hodnoty železa, lekar mi predpisal tardyferon Fol, musí sa užívať ráno na lačno pre jeldom a tam sa píše, že mliečne výrobky, vajcia, celozrnné cestoviny, čaj a káva znižujú vstrebávanie železa, tak by sa mali jesť a piť minimálne až 2 hodiny po užití prípravku... no bez mliečnych výrobkov by sme zase mali málo vápnika a to mimi potrebuje tiež, ale aj tehulka, aby jej zuby nepovypadali 😀

sisi8881
21. jan 2010

Ahojte......tak ja stale rovnako, mrcha meska 7 dni a test negativny ☹ , a teplota rano stale okolo 36,9 a po oobede po cely den 37,6...tak uz nechapem

sharmana
21. jan 2010

ahoj sisi, no podla teploty a toho že ti tak dlho mešká ms, by som povedala, že si tehu na 100%... ale ked je test negatívny, tak neviem... poobede ta už teplota nemusí zaujímat, vtedy je vždy vyššia...

lucialen
21. jan 2010

Sisi, tak chod k dokimu. Teplota je stale vysoka. Nech sa na to mrkne doki 😉

brisilda
21. jan 2010

sharmi ja pijem aj cierny caj aj bezkofeinovu kavu a aj mlieko cize zelezo vazne nema sancu 😀 inak ja az tak nizke zelezo mne zatial lieky netreba 😉 ale ma upozornili na internom ze by som si nato mala davat pozor a upravit to v stravovani 😉

brisilda
21. jan 2010

sisi88 😕 7 dni meska teplota hore a mrcha ikde test negativny pocuj nemas chybny test 😒 zaujimave

sharmana
21. jan 2010

bris. no mne povedala sestrička, že mám také hraničné hodnoty, takže asi tiež nie sú nízke, ale dr už chce, aby som brala lieky.... no radšej to budem brať, nech nie som chudokrvná, ani mimi 🙂

sisi8881
21. jan 2010

sharmana....je to veru zaujimave...nechapem tomu sama

lucialen.........pojdeme k dokimu, ak mrcha do pondelka, teda cez vikend nedorazi

brisilda....test asi nebol chybny, lebo / mi ukazal, tak neviem

a inak robila som si test Rapiclear 2v 1 zevraj som pocula ze test nic moc tak neviem a este k tomu som si ten test robila dnes poobede

kkatkaa
21. jan 2010

joj baby to su super info tak ja mu zavolam a skusim sa teda objednat a potom budem asi musiet zrusit tu operaciu

sharmi velmi dobre si na to pamatam, ja uz som fakt bola zufala a teraz taka pozitivna sprava juj. mm uz vie povedala som mu to hned vcera a ukazala som mu aj testik a bol hrozne rad ale vraj sa zacne naplno tesit az ked nam to doki potvrdi

luci ty ides kedy k dokimu? a miska?

kkatkaa
21. jan 2010

pa pa dzou

a kyselinu listovu este brat?

sisi inak to je vazne zaujimave, lebo to ze ti meska 7 dni a mas dost vysoke teploty by som brala ako jasny dokaz, ale ten test to je zahada. tak skus mamatest ruzovy 2v1 a rob ho rano z prveho mocu

brisilda
21. jan 2010

katka ten moj sa tak tesil, ze to stihol v praci vytrubit skor ako ja kamoskam 😀

kkatkaa
21. jan 2010

bris 😀 moj sa tiez velmi tesi ale je taky opatrny kym to nemame oficialne potvrdene, ja by som sa uz aj tak radovala ale on ma tak kroti 😉

monikapd1
21. jan 2010

bris aj ten moj to stihol vsetkym povedat, u nas to nevedel este nikto a ked som prisla v sobotu za nim tak to vedela cela dedina 🙂

brisilda
21. jan 2010

no to muzi zvyknu 😀 ale ja badam ze sa tesi aj na tom, ze stale ked nieco kupim sa len pousmeje dnes som si kupila kojenecku pyzamu a tricko 😀 zase nemozem kupovat vecicky iba malemu obcas musim mysliet aj na seba

sharmana
21. jan 2010

sisi. no tak rapiclear ma sklamal, podla mna boli volakedy dobrí, ale teraz... rapiclear mi ukazoval najslabšie čiarky, aj ked iné testy mi ukázali už kolajnice... chod si kúpit mamatest, alebo modrá správa, ak ti tie neukážu, tak chod k lekárovi, nech ten určí či si tehu, alebo ti len mešká ms

kkatkaa
21. jan 2010

sisi ja by som tiez nepouzivala rapiclear

to ti vasi to akoze vytrubili este pred tym nez ste to mali potvrdene od dokiho? 🙂

brisilda
21. jan 2010

inak modra sprava mi tiez ukazala najkrajsie kolajnice 😉 ale inak citlivost 25 je najlepsia 😀

sharmana
21. jan 2010

bris. mna to teraz tiež velmi baví... ale ja mám takú povahu, celkovo neznášam nakupovanie, ale ked raz prídem do obchodu, tak nesiem odtial vrecia... to sú moje nájazdy raz za čas... lenže pri mimi ma to baví nejako viac, chcem aby bola ako bábika a to som len začala, tie ozajstné kompletíky, bundičky, šaty, sukničky ešte len začnem kupovat, ale to už pôjde do penazí, lebo to je drahšie 🙂

sisi8881
21. jan 2010

sharmana..chcela som si kupit mamatest, ale nemali v lekarni, skoda, tak som kupila rapiclear, pockam do pondelka ci mrcha dorazi....

brisilda
21. jan 2010

sisi88 skus pockat nevyhadzuj zbytocne eurace do kosa ak mrcha do pondelka nepride tak si kup test a ked bude negativny sup k dokimu

kkatkaa
21. jan 2010

sisi myslim ze bris ma pravdu

brisilda
21. jan 2010

sisi88 len pre teba
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a nejake zmutovane silnejsie 🙂 /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

sisi8881
21. jan 2010

jeeej brisilda....dakujeeeem velmi, si zlata 😉

brisilda
21. jan 2010

sisi drzim ti palce lebo vyzeras velmi nadejne no nechcem ti davat nadej aby si potom nebola sklamana ak nahodou predsalen mrcha pride 😒 ale drzim place 😉

kkatkaa
21. jan 2010

bris je nieco teraz na zaciatku tehu comu by som sa v strave mala vyhybat?

a mam este uzivat kyselinu listovu?

brisilda
21. jan 2010

katka kyselinu listovu mozes uzivat ja som uzivala femibion 800 potom som presla na maternu vitaminy a uzivam ich dodnes + teraz to zelezo navyse 😀 prve tri mesiace su najhorsie nakolko sa vyvijaju vsetke organy dietata rovnako ako aj srdiecko cize vyhybaj sa zle tepelne opracovanym surovinam inak v pohode vsetko z mierou 😀 ja som sa prve tri mesiace stravovala v restikach a boli sme aj na dovolenke kde poriadne jedeniee ani nebolo 😝 no hlavne pozor na zle spracovane masko a nepasterelizovane suroviny

brisilda
21. jan 2010

katka a lieky v ziadnom pripade !!! iba ak by si mrela 😀 od teploty mozes paralen

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre