Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
22. jan 2010

Dzou, myslim, ze Monika si vybrala meno Rebeka 😀

fazulka1512
22. jan 2010

a paci sa mi aj kristina

dzou
22. jan 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sharmana
22. jan 2010

ahojte babulky, tak som vás prečítala, dnes ste toho vela nepopísali.. vidím že preberáte mená...
ja som chcela tiež Adama ako ty dzou, ale asi bude Sabinka, toto meno mám vybraté už asi 10 rokov 🙂 raz som totiž v telke počula meno Sabina Laurinová, tá česká herečka, blondínka, hrala aj v rozprávkach, a sa mi to meno velmi zapáčilo 🙂

dzou
22. jan 2010

ahoj sharmi no velasa nepopisalo lebo nesiel kon cez den 😠 ...co dnes si kupila nieco nove? 😀

sharmana
22. jan 2010

ahoj dzou, no dnes sme kúpili akurát duvilax na steny a jednu predlžovačku 😀 ale zajtra pôjdem do obchodov, lebo potrebujem niečo na tie šaty, sú totiž letné a teraz nemôžem mať holé plecia.... ale pochybujem, či niečo vôbec nájdem.. 🙂

xena1
22. jan 2010

ahojte,idem vas trocha precitat.... 🙂

dzou
22. jan 2010

ale tak mohla by si ved teraz su moderne take bolerka vselijake 😉

sharmana
22. jan 2010

http://img.fdb.cz/galerie/1/1de7d2b90d554be9f0d... to je tá herečka 😀 hrala také zlé princezné 😀

dzou
22. jan 2010

a ahoj xena 🙂 ako sa mas nieco nove u dr? joj som sa ta aj chcela spytat ze ci tvoj mm uz bol na spermio a ked hej tak s akymi vysledkami

sharmana
22. jan 2010

dzou. ja som si tiež myslela, že tie bolerka s dlhým rukávom sú všade, hej ked som ich nepotrebovala, tak som o ne zakopávala na každom rohu a ked niečo potrebujem, tak nič 🙂

xena1
22. jan 2010

dzou,bola som na folikulometrii aj dnes,mam po clostyle 5 dominantnych folikov,an pondelok mame o pol 12tej IUI...mm mal malo spermii ale to asi bolo stresom a morfologiu mal vcelku tak ze IUI mozu urobit...
a ty co ma snove???kolky DC si???kedy necakas mrchu???a co ostatne babulky???kolko nas tu este ostalo snaziliek???

tea333
22. jan 2010

xeni perfektos, budeme drzat palce na IUI..

a Kai je chalanske 🙂

tea333
22. jan 2010

dnes som inak kukala tehu oblecko na mimibazare a coskoro aj ja budem cosi objednavat, hlavne gate lebo tie budem coskoro potrebovat 😀

dzou
22. jan 2010

xeni tak super drzim palceky 😉 ... no ja som 24dc asi 9-10dpo... mrcha by mala prist az na bud. tyzden v piatok

dzou
22. jan 2010

a teda snaziliek nas tu ostalo velmi malo uz 😉

brisilda
22. jan 2010

tea ja som si na MMA jedna gate vydrazila konkretne rifle next hodim foto do alba 😀 su suprove myslela som, ze mi budu velke a cuduj sa svete oni su mi akurat pohodlne cize do 9 mesiaca idealne 😀
dzou cim menej tym lepsie nie? coskoro tu nebude ziadna a premenujeme temu 😀

xena1
22. jan 2010

tei,dakujem....snad sa z tych piatich folikov niektore stretne s potapacom 😀
dzou kedy budes testit???ak to nahodou nevyjde asi to budete uz riesit s dokinou,vsak???

lucialen
22. jan 2010

Xeni, takze sanca na patorcata, hm? 😉 😀 Ty si riadne zareagovala. Kolko si brala 1 ci 2 za den? Ja ledva jeden a ty rovno pat 😉

tea333
22. jan 2010

dzou tak ja budem cakat s tebou, aj ked ja len na stvrtok, na poradnu..ale tiez som v napati 😕

a specialne pre teba:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

xena1
22. jan 2010

luci,aj nas lekar upozornil an moznost viacpocetneho tehu...ale tak nam max dva stacia... 😉 ja som brala clostyl 1tbl denne,ale vsak vies ze niekedy je menej viac,mne aj tie dva foliky boli nanic... 😀

dzou
22. jan 2010

tei dakujeeeeeeeeeeem
xeni tak moc moc drzim palce a neviem ci budem riesit este s dokym...ja to napisem tak... mne sa nechce moc behat po lekaroch... znizi sa mi tym plat a s nasim uverom nic moc... a ked uz pojdem pojdem po roku a aspon si mozem povedat ze teda NAOZAJ sme to skusili nevyslo tak nic ine sa neda robit...a teda obetujem to .... ale sak napr. janulke sa s dvojiackami poadrilo az na 11.-ty cykllus 😉 proste pockam a potom to budeme riesit...

xena1
22. jan 2010

dzou,dakujem...urob to tak ako to citis...raz nam to tu musi vyjst...

lucialen
22. jan 2010

Ved ano Xeni, aj dva boli nanic 😠 Ale teraz pojdu len zdrave spermijky a rovno na miesto 😉 Tak budem velmi drzat palce, nech sa aspon jedno uchyti 🙂

tea333
22. jan 2010

dzou je to naozaj len o trpezlivosti 😉
xeni no viacpocetne, to by bola zabava doma, nie? take trojky 🙂

miskahryzka8
22. jan 2010

bris nejaku kazetu s cvicenim pre tehulky 🙂 ? A nie si nahodiu ty prva na rade s rodenim 😕 😉 ?

fazulka, ved ked dojde v noci poloviciak, tak ho jemne znasilni 😀

kati prosim ta, kedy si mala prvy den poslednej mrchy? V kt. budes tt, ked pojdes dokimu? Ratala si to uz 🙂 ?

luci, ten hlien mam aj ja, nie az tak trasne, ale tiez som mala par krat mokrejsie a na wecku potom kukala, ci to nie je krv 😠 a po cviceni ho mam viac 🙂 jj to bude na spomienky ten tehu kalendar 🙂 a potom kupim aj pre babatko take od narodenia co su, uz mam vyhliadnute s fotkou anne gedens, jeden je pre chlapcekov a druhy pre dievcatka a ten tehu kalendar bude aj pre mna na porovnanie pri dalsom mimcu, ci mimcach ako sa menim potom 😅 a ten tehu kalendar mam teda z tesca na SNPcku 🙂

dzou
22. jan 2010

ved to ... ja verimze raz to vyjde.... zatial som trpezliva 🙂

xena1
22. jan 2010

tea,tak my sme rozhodnuti max dve.... 😒
luci no snad to vyjde uvidime....

dzou
22. jan 2010

xeni urcite..... ved uz nas nie je vela tak si urcite na rade 😉 aj ked s pomocou 😉
jaj a testit chcem v utorok... to budem 13-14dpo...

xena1
22. jan 2010

dzou,no inak to nejde a mozno ani tak...
drzim palce na utorok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre