Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
30. jan 2010

viem viem.....a velmi dobre....nic lepsie si neviem pre svoje babo predstavit...

majuska7979
30. jan 2010

xena a muzik nieco berie?? vidim ze vy uz mate 2 deticky takze problem nemate

majuska7979
30. jan 2010

xena myslim ze mi ta baba poradila dobre teraz kukam na nete, a vypada to dobre tak uvidim vyskusam to 😉

majuska7979
30. jan 2010

Vitex agnus castus, more frequently referred to as chasteberry, is a natural supplement often taken by women who want to improve their fertility. The herb is made from ripe berries of the chasteberry shrub, which originated in Europe. Chasteberry can regulate the hormone prolactin, the hormone that leads to milk production. If a women who is trying to become pregnant has too much prolactin in her system, her fertility may be compromised. The use of vitex agnus castus may also be effective in reducing uncomfortable symptoms of pre-menstrual symdrome (PMS).

dzou
30. jan 2010

tea sexika bolo dost ale od 10dc-14dc kazdy den.... len 15-16dc sme vynechali ...
maji sa teraz neviem rozhdonut ci si nekupim ten femibion(uz sa to da kupit aj tu ).... a mm neviem uz co budem davat.... mozno skusim tiez teraz ten l-carnitin... ten sa bude rehotat ze kazdy mesiac nieco ine do nho pcham 😀
ja uz poupratovame joj peken to tam vyzera 😵

janulka04
30. jan 2010

ahojte kocky...ako vikendujete? 😵
Som supla par novych fotiek mojich malych...

sharmana
30. jan 2010

ahojte kočky...
janulka hned som si všimla tvoj albumik, dievčatká su zlaté 😉 ja mám v utorok 2.2. 3D, tak sa teším, kedy už uvidim znova to moje miminko.... a sa picnem, ak tam pipíka uvidíme nakoniec 😀 a v sobotu 6.2. sme na svadbe, bráško sa mi žení... no a už máme pozvanie aj na ďalšiu svadbu, koncom marca v Banskej Bystrici, to už budem v 8. mesiaci... nejak sa s tými svadbami a deťičkami vrece roztrhlo....

majuska7979
30. jan 2010

dzou samizda ze som ten femibion videla v tescu??? dneska, aspon myslim 😉
dzou co si myslis o tom agnus castus?? mam to skusit?? dzou a myslis ze ten Icarnitin je dobry??

majuska7979
30. jan 2010

janulka, tie tvoje male to su uz riadne slecny 😉

janulka04
30. jan 2010

sharmi...tak ti prajem krasny zazitok...ja nakoniec nepojdem ☹ ...akoze 200€ je proste moc..je mi to luto 😔 , ale radsej investujem do niecoho ineho..ja mam 4.2. poradnu

sharmana
30. jan 2010

babulky nestresujte s tými vitamínami... ked si dáte hocijaké na prípravu na tehu, plus budete jesť vela listovej zeleniny, tak vám to stačí... žiadne zázraky nečakajte od nijakých prípravkov, všetky obsahujú takmer to isté... ja som to striedala, každý mesiac niečo iné... ale hlavne som jedla vela listovej zeleniny...

majuska7979
30. jan 2010

ok sharmana ideme ta pocuvat 😀
vela listovej zeleniny 😀 stane sa zomna krava 😀

sharmana
30. jan 2010

majuska 😀 😀 to snád nieeeee 😀

majuska7979
30. jan 2010

no to snad anoooo 😀

janulka04
30. jan 2010

majus...ani neviem, ako to rastie....a ako papuluju.... 🙄
vcera si vypytali nutelovu vianocku, no nemala som klasicku nutelu, len taku coko naterku a Laura, ze jej to nechuti...na co som to kupovala...Tak ma ale vytacali, stale dokola sa pytali...a uz som bola na nervy, tak som vystartovala po nej a zahresila, co nezvyknem, ze: Tak si nas..! .hned mi to tak luto prislo 😔 , ja som teraz nejaka podrazdena stale 😒 ...ale ten maly cert na mna, ze: A potom to uz bude lepsie chutit? 😀 😀 😀
ach jaj..esteze ja nezvyknem hresit....ale strasne ma to rozosmialo vcera...len som sa musela ist rehnit do spalne... 😔 😅

dzou
30. jan 2010

neviem ci v tescu u nas v tescu to nie ale ale v loyds pharamcy je...aj v boots... a ten l-carnitin neviem no tusim ze je to aj v tom wellman tak musim kuknut ak to tam je kupim mu zase to... ten agnus castus neviem... sak treba vyskusat mozno pomoze uvidim mozno vyskusam 😉
jani kukala som fotky krasne su tovje male 😵

sharmana
30. jan 2010

chcela som týmto len povedal, že ja som napr. brala calibrum baby plan a som tehotná, bris brala femigion a je tehotná... t.j. nezáleží na tom, ktoré budete brať... hlavne treba mať vyváženú stravu, ale to je vlastne dôležité stále pre zdravie 😉

majuska7979
30. jan 2010

tak ty to teraz tam mas hotove divadlo, si ma rozosmiala 😀
a predstav si ze pride puberta 😀

sharmana
30. jan 2010

.. chcela som napísať femibion 😀

majuska7979
30. jan 2010

no dzou, neviem ci to mam skusit??? troska sa bojim 😒

sharmana
30. jan 2010

janka, tie tvoje malé majú ale hlášky 🙂 ale to aj môj synovec 4 ročný, učitelky v škôlke zneho padajú zo stoličiek, bol v škôlke najmenší, ale vždy najväčšia papula a aj velkí chlapci ho počúvajú 😀

janulka04
30. jan 2010

majus, nestras...este nech len nechodi.... 😀
sharmi, aj ja som brala dva mesiace femibion a zadarilo sa 😵

janulka04
30. jan 2010

sharmi, to tak byva...aj u nas....Laura je ta mensia, mala vela komplikacii po porode, kedze isla KP...a teraz je z nej exot cislo 1! 😀

janulka04
30. jan 2010

ja suhlasim so sharmanou...proste zdrava strava, odstranit skarede zlozvyky....ako fajcenie a co ja viem, plus pridat nejaky vitamin pre obdobie planovania tehu a MUSI to vyjst, majus 😉

dzou
30. jan 2010

sharmi sak jasne...ale clovek v nasom pripade uz skusa vsetko mozne 😉 ja uz 9.kolo 😠

majuska7979
30. jan 2010

no ja uz 8kolo 😠 5mesiac som brala pregnace, 😠 a nic, takze teraz to idem tiez pchat vitaminy do mm 😠

dzou
30. jan 2010

no ja som sa rozhodla ze si idem kupit te femibion....

majuska7979
30. jan 2010

tak baby ja padam idem kupit vodku, a dnes bude ozran party, cakam hosti, 😉
mam chut sa riadne opit 😠

dzou
30. jan 2010

ja tiez dnes idem na party 😀

xena1
30. jan 2010

tehu vitaminy nie su na otehu...ale na podporu zdraveho vyvoja babatka...a kys listova v tej spravnej podobe,znizuje riziko potratu,vrodenych vyvojovych vad,poruch vyvoja srdca a neuralnej trubice...preto ja femibion,preto metafolin...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre