Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
30. jan 2010

xeni sak my vieme.... len mozno sme mali uz najeke babetko len nebolo zdrave tak odislo....tak mozno mu nieco chybalo ja idem skusit ten femibions tym metafolinom...

sharmana
30. jan 2010

xeni. určite sú dôležité na vývoj mimi, to ja viem 🙂 len netreba veriť zas tolko marketingu, moja sestra brala volakedy maternu a bolo jej z nej zle, potom prešla na calibrum a narodilo sa jej zdravé mimi... kys. listovú samotnú ani femibion nebrala... netreba tým tabletkám pripisovať zázraky...
dzou. jasné, ved ja to chápem a je aj správne že sa o seba staráte a chcete si vybrat ten najlepší produkt, len na ukludnenie, vela robíte už tým, že si vôbec nejaké vitamíny dávate.. ale treba aj v tej prirodzenej forme... toď vsjo 😉
inak na jednotke dávajú Svadbu snov, nie že by ma to nejako zaujalo, ale trošku spomíname na našu svadbu 😵

dzou
30. jan 2010

neboj sharmi nie som len o vode a chlebe 😅 tym chcem povedat ze jedavam vela ovocia a zeleniny v surovom strave a aj masko aj vsetko vlastne 😀

xena1
30. jan 2010

ja viem sharmi,robim vo pharma biznise a ver tomu ze femibion nie je len marketingovy tah...ozaj vedeli ste ze 50%ludi nedokaze spracovat kys listovu,nech ju prijma v akejkolvek podobe???su na to geneticke testy,dost drahe...a kys.listova je hlavne v tehu nesmierne dolezita..tehu zena potrebuje dvojitu davku kys.listovej...preto vam hovorim o metafoline-je to uz hotova forma kys.listovej..rozhodnutie je na kazdom z nas...chcela som vam len poradit lebo viem o com hovorim...je tu aj tema femibion precitajte si...a este nieco,suhlasim plne so sharmanou,ze sa treba zdravo stravovat ale nemyslim ze dnes su tie potraviny take kvalitne a ja osobne v tejto hektickej dobe mam problem sa normalne stravovat,a v tej tablete mam istotu...zelenina takisto varom straca potrebnu hodnotu vitaminov a kys listovej...

dzou
30. jan 2010

jaj a teraz ma napadlo.... moja segra sa snazi o mimco uz vyse roka(som myslela ze prestali ale teda pokracuju) a ma 33r. a az teraz sla k dr 🙄 ako nechapem naco cakala.... ked zena po 30 by mala ist po pol roku snazenia sa.... a inac nasli jej nejaku bakteriu ktora sposobuje neplodnost 😒 a ze sa prenasa len pohl. stykom.... tak si mozno doniesla z mlaodsti ... ktovie... ze nijak inak sa ta bakteria neprejavuje... no a teda napisala mi do mailu ze a inac kup si kys.listovu ze dr mi hovorila ze to je dobre... aj ja jej na to.... ty trubka sak ja to beriem uz 8.mesiacov 😀 😀 😀 😀 no hold asi nie je az taka vzdelana ohladom otehu ako my 😀

dzou
30. jan 2010

hej xeni ja som o tom citala na stranke femibion ze 50% ludi kys.listovu nevie spracovat... preto aj chcem vyskusat ten femibion.... sak to mam dost velku sancu na to ze som v tych 50% 😀
a inc tak ako som to napisala par riadkov vyssie.... jasne ze masko nejem v surovom stave 😀 ale vyznelo to tak 😀

xena1
30. jan 2010

dzou mala by si ju zaskolit,alebo k nam zapojit 🙂

dzou
30. jan 2010

joj to nie..... nechcem aby ma tu spehovala.... nie je to jedna z mojich najoblub. sestier(mam ich 3 apropo 😀 ) ale to je iny pribeh.....

dzou
30. jan 2010

sak inac aj tento mail sme si napisali asi po roku 😅

dzou
30. jan 2010

jani a vy uz mate kocik doma?

xena1
30. jan 2010

dzou ty mas 3sestry???to musi byt super,ja som vzdy tuzila mat segru 🙂

dzou
30. jan 2010

no bohovske to je 😀 😀 😀 😀 hej no ... sme 4 dievky... ocino mal radost 😀 sak robil len na vlozky 😀 ja som najmladsia.... ony 3 su rok po roku a ja po 6rod poslednej.... takze ja som vzdy aj tak bola trochu bokom ak chapes ako to myslim ako teraz vychadzam s nimi sak uz sme vsetky dospele....ale prave o tejto co pisem tak to ide o nieco ine napisem ip

brisilda
30. jan 2010

janka ma nove fotecky ona je asi maniecka do pletenia 😉 😀 ja by som nieco ake nedokazala ani vo sne 😀

brisilda
30. jan 2010

dzou ja tiez viem ake je to mat sestru 😝 😝 😝

dzou
30. jan 2010

hej bris ale ja mam 3 😀 😀 😀 😀 😀

xena1
30. jan 2010

chapem dzou....musel to mat ocino tazke medzi 4babami a mamina....
asi ked je taky vekovy rozdiel,ten vztah medzi vami sa neupevnil...napis IP

janulka04
30. jan 2010

dzou, nemam, to mam, fotku od predajcu... 😉
ja ho objednam az v polke marca...na co skor? 😀
Ale baby, tatinko mi dovolil kupit kolotoc 😵 ..len je dost drahy, tak ho idem kutrat na E-bayi...

a dzou..vidis, ja budem mat tri a mm, ze mozno este raz aj chlapca...hmmm..neviem, aby sa nepreratal 😀 😀 😀

a tu je ten link...vsak je to kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😅
http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...

janulka04
30. jan 2010

bris, ja aj do pletenia aj do sitia...ale sa ´mi na mojej Singerke pokazil drziak spodnej nite, tak ho mam objednany a sit budem az potom 😉

dzou
30. jan 2010

ja som to uz tusim pisala ze ja viac casu pisem s naj kamoskou a viac ju povazujem za moju sestru ako moje vlastne sestri ....kedze je medzi nami dost velky vekovy rozdiel... nikdy sme si neboli nejak extra blizke....myslim ja a ony.... ony medzi sebou inak to vnimaju kedze maju 35r.34r.a 33r. .... takze omi su skoro rovnako stare.... ale aj tak momentalen si najlepsie rozumiem s najstarsou segrou 😀 a to je medzi nami 8r. rozdiel.....

janulka04
30. jan 2010

a nastvali ma, lebo tie navlecky s bocianmi nemaju uz...tak musim tiez hladat ine 😠

dzou
30. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeej jani fakt krasny presne nieco take ako ja by som chcela take farebne 😀 blaznive 😉

dzou
30. jan 2010

a teda ocino to mal tazke.... zena, 4 dceri... psa co sme mali v tej dobe ked sme este boli vsetky doma bola fena 😀 😀 a este aj papagaj co sme si mysleli ze je samcek(nam vletel do bytu) tak zniesol/la vajicko... takze tiez samicka... no prevaha zensekho rodu bola neskutocna 😀 😀 😀 😀 teraz uz po niekolk. rokoch si robime srandy ze to ho dostalo tam kde je 😒 😀 s tolkymi babami zit by nikto nevydrzal 😀

janulka04
30. jan 2010

ved to, dzou, ja tiez mam rada farebne veci...teda pre baby...pre seba moc nie zase 😀

brisilda
30. jan 2010

jani ten kolotoc je krasny zda sa mi ze teraz ho maju aj na MMA len si nesom ista ci to uz neskoncilo ale viem ze cez bazar sa da kupit za polovicnu cenu 😉 lebo 65 € je vela nie? 😀 ja mam ten fisher a som s nim spokojna lebo premieta obrazky na stenu 😉

brisilda
30. jan 2010

dzou a kde je teraz tvoj ocino? ja by som sa zblaznila mne stacila jedna sestra a mala som dost teraz uz je to lepsie nakolko je daleko odomna 😀

janulka04
30. jan 2010

hej, hej...to je dost 65€, bris...a nasla som, ze maju aj rozne typy, tak este vyberam s mm... 😀
ze zvuky mora a spev vtakov a jemne nocne svetlo 😀 ...to ake hracky uz vymyslaju....nasla som to aj na E-bayi ale za 50€ 😒
a ty kde si to videla? MMA ci MMB? ja som tam aj tam, tak ze by som kukla 😕

janulka04
30. jan 2010

tak ja mam brata, baby a je to moj milacik...fakt si dost rozumieme 😵

sharmana
30. jan 2010

ale ved jasné babule, určite máte všetko čo treba..
ja som brala aj femibion, prečítala som si o tom metafoline.. ano píšu tam, že 50% žien vraj nevie premeniť v tele kys. listovú a preto je tam ten metafolin... no tie ktoré ju premeniť vedia, tak vlastne ked berú aj iné vyitamíny, tak tam všetko majú..
tu som niečo našla o papaní počas tehu..

http://www.mamicka.sk/article-vyziva-v-tehotens...

xena1
30. jan 2010

ahoj janulka...
dzou...ste teda boli riadny babinec...

janulka04
30. jan 2010

baby...toto je fasa..si mozete aj gombiky postlacat...ja umrem 😀
http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=217&stat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre