Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
31. jan 2010

miska mala a dnes sa to pokaslalo asi, neviem fakt, lebo ja sa tomu nerozumiem, ja tu davam graf preto aby vy ste mi pisali svoje nazory a postrehy

groka
31. jan 2010

RTG tehotne nesmu absolvovat a akurat mi mm hovoril ako mi bude pohmatom zistovat ze co s tym je a ja som posero,takze dnes si to vydezinfikujem,lebo krv tam mam stale,prst nemozem ani vyrovnat som skusala,takze moze sa stat ze sa mi to zrastie v takejto polohe prst uz nevyrovnam ale nevyzera to tak zle teda nevyzera ze by bol velmi krivy

lucialen
31. jan 2010

Miska, mozno ta to este chyti, ale dufam, ze nie. Uvidis, vsetko bude ok, len babo je trosku mensie 😉
Toto som si vydrazila http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1741400

lucialen
31. jan 2010

Fazulka, to je maly pokles, ale mas dost nizke poovulacne teploty, to moze znamenat aj nedostatok progesteronu, ale zase ked beries duphaston, malo by to byt ok. Mozno mas len 10 dnovu lutealnu fazu a uz zacinas klesat 😒 Tazko je nieco vycitat z prveho grafu

fazulka1512
31. jan 2010

luci, groka a xeni, mohli by ste my napisat co si myslite o mojom grafe vy, dakujem

fazulka1512
31. jan 2010

luci dakujem
ja som vedela ze nic z toho ☹

groka
31. jan 2010

fazulka,neviem aky dlhy cyklus mavas,ale ovu si mala na 18DC mozno,takze zajtra si len 10DPO to znamena ze este mas teoreticky minimalne 2 dni do mrchy,pokles je maly,nebrala by som do uvahy,podla mna zajtra stupne,idem to este raz kuknut

brisilda
31. jan 2010

lucka ten topik je pekny ale nebojis sa ze bude vyblednuty??? ja viem ze fotak obcas tak zle foti ciernu farbe ale pletene svetre zvyknu blednut 😒 a ked tam majitelka napisala ze stav dobry tak to neni ktovie co nie ? ja sa bojim drazit take veci 😝 😀

fazulka1512
31. jan 2010

ja sa velmi bojim ze nestupne a vdaka tomu zistim ze nieco nieje v poriadku
mrcha by mala dojst v stredu
aj mne sa zda ta teplota dost nizska cely cas ale kazde telo je ine, ja neviem ale mam taky blby pocit z toho

lucialen
31. jan 2010

Bris uvidim, pri najhorsom bude trochu do seda 😀 Som rada, ze je to elasticky material, len dufam, ze velmi nepriberiem.

lucialen
31. jan 2010

Fazulka, skus sa opytat bab v grafoch bt, oni su tam sikulky, niektore tiez mavaju nizke teploty

fazulka1512
31. jan 2010

ok idem sa opytat ich 😉

xena1
31. jan 2010

luci ja som v pondelok ke dmi robili IUI mala foliky tesne po prasknuti,ale ratam ako 1DPO utorok...cize dnes som 6DPO...
rtg akekolvek by sa nemalo,lebo ziarenie je vsade..
niekedy sa nove neoplati,a ked ti padol do oka...

fazulka,mas tam mierny pokles ale este je podla mna zavcasu aby to bola mrcha,uvidis ci zajtra stupne...nechcela si skusit test???

fazulka1512
31. jan 2010

xeni nie ja testujem az ked meska, skor nie

xena1
31. jan 2010

tak si pekne pockaj a nestreskuj sa 🙂

miskahryzka8
31. jan 2010

chcela som zahnat chut na sladke pomarancom, nepodarilo sa 😀 , tak mlsam smotanu s grankom a hrozienkami 😅

luci topik je chutny 🙂 , ja nafotim tie veci a potom si necham od vas poradit co a ako 🙂

fazul luci a groka ti napisali co si aj ja myslim ku grafiku 🙂

fazul ja som mala omnoho vyssie teploty v grafoch a vo vitaznom najnizsiu cely cas 😉

lucialen
31. jan 2010

Xeni, som ti chcela pisat, Antonio bol riadne prekvapeny, aj sa potesil, ze toto sa normalne nestava otehu prvy cyklus s clostylom, zlaty bol 🙂 Len mi vypocital datum porodu a ze akurat bude na polovacke, to o vela nepride 😀 Nech radsej poluje 😀

xena1
31. jan 2010

luci som sa ta chcela nato opytat len som si nebola ista ci si uz o tom nepisala 🙂 no on rad poluje,na jednej som bola...xixi...
ale nemusis rodit presne v ten den,snad ho pockas alebo predbehnes... 🙂 inak ja som sa snim tiez zo srandy dohadovala na porode 😀
inak pre je tvoje tehu fakt zazrak a aj vedomie ze menej je niekedy viac,cize mojich 5folikov beriem s rezervou 😉

lucialen
31. jan 2010

Bola si na polovacke Xeni? To musi byt zazitok, aj ked mne je luto zvieratiek 😒 No ved on rad planuje porody, tak mi ho mozno aj vyvola skor, ved hadam nepojde na polovacku na 2 tyzdne 🙂

xena1
31. jan 2010

bola ale len pozriet na veceri a potom sme isli domov....ja by som to neuniesla...ano viem ze je za planovane porody...a ak sa dohodnes a bud ena sone vsetko oki,tak ti naplanuje...stoji to zato sam mi to doporucoval

lucialen
31. jan 2010

Jaj, uvidim, na porod ani nechcem mysliet, to bude pre mna horor 😖

xena1
31. jan 2010

neboj zvladnes... 🙂 mysli na to jedine tak ze si ho zariadis aby si mala istotu ze tam bude clovek ktoremu veris

sharmana
31. jan 2010

groka. ja by som to aj tak ukázala doktorke, možno ti predsa len aspon povie, či je to len silno udreté alebo zlomené a aspon ti to zafixuje..
luci. a ked si sa registrovala na mimi akucie, tak si tam zadávala svoje meno aj celé priezvisko? lebo som si všimla, že tam babám napíše vždy meno a iniciálku priezviska..

lucialen
31. jan 2010

Ano sharmi, aj mail adresu a to ti potom plati na mimiaucie, mimibazar a mimishop 😉
Xeni, budem musiet zvladnut 😀 Kamoska s nim rodila, ze si tam srandu robil, ale v dobrom, ze sa aj pobavili 🙂

lucialen
31. jan 2010

Stahujem janosika, videli ste to? Dajte typy na nejake dobre filmy, aj cesko slovenske

miskahryzka8
31. jan 2010

fuuuu tak spraskala som opekane sampinony so zemiacikmi tatarkou a hlavkovym salatom - zdrava listkova zelenina a idem pokracovat v upratovani 😀

luci nevidela, ale chceme si to potm na dvd tiez kuki 🙂

Inak rozmyslam, ci mam zajtra po odbere poprosit o sono 😕 a ci mi ho dokina spravi 😒

lucialen
31. jan 2010

Miska, ja som jedla to iste, len bez salatu, ale dam si tabletku 😀
Povedz dokine, ze sa trochu bojis, ci je vsetko ok, ci by ste nemohli skontrolovat male,myslim, ze nebudes prva ani posledna 😉

xena1
31. jan 2010

luci viem si ho predstavit.... 🙂

sharmana
31. jan 2010

dakujem luci, uz som sa teda zaregistrovala, mm sa na mne totálne rehoce, lebo len vecičky pozerám 😀
miska. ved jasné, popros svoju dr, nech ti urobí sono, ved co sa stane, povedz, že by si chcela aj foto, ak bude niečo vidieť... mne robil dr sono skoro každý týžden zo začiatku, ked nebolo mimi vidieť...

miskahryzka8
31. jan 2010

tak som si umyvala vlasy akurat a pozeram, ze okolo bradaviek a tych dvorcov mam taky asi centimetrovy bledy kruh 😕 😕 😕 , to mate? Lebo to som citala, ze bradavky stmavnu, ale nic o bielych kruhoch 😀

no skusim ju o to poprosti, len asi pride az po odberoch, tak pockam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre