Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
31. jan 2010

Aj ja som sa bala uz vo stvrtok, ale nakoniec to bola taka adrenalinova jazda k dokimu, vysla som na druhe poschodie zadychana ako vo 8mom mesiaci a nikto nebol v cakarni, takze som sa nestihla ani vydychat ani bat a uz som bola vo vnutri. 🙂
Drzim zajtra palce baby, a Miska nieze sa ozves az vecer 🙂

lucialen
31. jan 2010

Inak ja si tu babu nepamatam, ze by sem chodila 😒 A co odisla z nemocnice? 😕

brisilda
31. jan 2010

inak citala som dnesny prispevok tej kocky a normalne sa mi tisli slzy do oci co napisal jej manzel 😔 no nastastie je vsetko OK podla mna musela rodit v Bratislave 😉 ale vydychla som si ze malinka je v poriadku 😀 takze jej drim palce

brisilda
31. jan 2010

lucka ja neviemm precitala som iba prispevok ked bolo ze "lieky co mi davali pre skracovanie krcka nezabrali.. dneska rano som mala krcok makky 20mm... lekari mi nariadili prisny pokoj na lozku.. ktory som dnes nemohla posluchnut-odisla som z nemocnice na paru hodin- co sa mi aj vypomstilo- popoludni som slabucko spinila ale uz je lepsie..
ale tak serklazi sa uz asi nevyhneme " to som len skopirovala

brisilda
31. jan 2010

dufam ze sa neurazi 😝 ale stastie je ze je to OK a malinka je hadam v poriadku pripajam sa a drzim place spolu s kockami z jej temy

lucialen
31. jan 2010

Bris a v ktorej teme si to citala? 😕 Chcem byt v obraze

lucialen
31. jan 2010

Uz som to nasla, ale len prispevok zo vcera. TO je hrozn, si neviem predstavit pol kilove babatko ☹ Ale aspon jej davaju velke sance, to je vyborne 🙂

lucialen
31. jan 2010

No idem pozerat toho janosika

brisilda
31. jan 2010

inak je to velke stastie lebo nie kazda nemocnica je vybavena speci pristrojmi pre nedonosene deti u nas v PB maju iba inkubator od 37 tt cize vsetke deti prevazaju prec a po vatsina deti to neprezije 😖 myslim ten prevoz

malalady
31. jan 2010

😵 😵 ahojte baby tak ako vidím tak sa to tu pekne už rozvíja 😵 😵 😵

brisilda
31. jan 2010

ahoj malalady co mas nove? preco nedavas foto do alba?

sharmana
31. jan 2010

bris. ja priberám asi ako ty, ja som v pluse 10kg a som v polke 6 mesiaca... ale to je preto, že sa fakt nehýbem, čo je chyba... no ale mne sa samej nechce von a teraz ešte aj to počasie, keby bola jar, to by bolo iné...
no to je inak nezodpovednosť, teda ak som dobre pochopila, tá kočka mala ležat a išla aj tak von... možno mala niečo velmi vážne, ale v tomto prípade by som všetko asi nechala bokom...

malalady
31. jan 2010

bris ahoj.. nemam new foto tak nemam čo 😀 xi.. a ty ako inak? 🙂 nowe nemam nič.. akurad,že Tobuliatko mi je nachladnuty fnuk ☹ tak je taký otapený,ale zase si vychutnávam,že je dobrý xi 😀

sharmana
31. jan 2010

cheer. tvoja váha je super... no jasné, ak ti býva zle, tak to povedz dr, nech ta pekne vypíše na materskú..
ahoj malalady. ako sa cítiš?

malalady
31. jan 2010

sharmana ako tehotná 😀 😀 😀 😀 😝

sharmana
31. jan 2010

cheer. dakujem, ja sa cítim úplne v pohodke, len by som fakt mala cvičit, žiadna kondička, len kysnem... to je zlééé 😒

brisilda
31. jan 2010

inak ja tiez rozmyslam aby mi dal doki marodku nakolko nemam v plane chodit po debilne peciatky o zamestnanie ved je to trapne pocuvat komentare ze ci stat chce aby som im tam porodila 😀 uz mi to lezie na nervy 😠 a to sa vraj musim hlasit pokial ma doky nevypise na matersku 😒 fakt padnute na hlavu nas stat asi nema rozum

sharmana
31. jan 2010

malalady. to vážne??? 😀 no kto by to bol povedal 😀 aj tebe sa to už blíži, ty si tak so cheer skoro narovnako..

miskahryzka8
31. jan 2010

cheer ta vaha je super 😉

bris, ja to beriem tak, ze proste aj genetika, no co uz 😀 a ze toto je obdobie zivota, kedy to nejdem extremne riesit 😅 a potom na postave zapracujem 🙂

kati ja budem asi neskor na compe ako ty, lebo uz mam prehodenu zumbu v dell na jedenastu 🙂 , snad neodkvecnem taka odkrvena 😕

bris dakujem 🙂, ja aj dufam, ze dokina bude chapava so sonom...

juuj baby, ja to radsej ani citat nechcem 😒 a malej moooc drzim palce 😵

jemine ja uz tusim lutujem, ze som mame povedala ze som tehotna, fakt som mala az v osmom mesiaci 😠 😠, uz riesi hovadiny a hororove scenare, za mam povedat sestricke, ze som bola s mackou - ti co sme boli na silvestra maju macku, domaceho maznaka a na lyzovacke v tom penzione maju macky, ziadnu som nehladkala, ye abz som potom nelutovala, to uz privolava toxoplaymoyu, ze nemam davat meno chris, lebo ho budu deti volat krysa, ze ci sa predsa len nechceme vziat, ze by to bolo lepsie kvoli dietatu a pri tom cely zivot od rozvodu vyhlasuje, ake su svadby blbost a vie, ze ja sa vydavat nechcem a este ako ceresnicka, ze poloviciakova nemecka doga je urcite pittbull, ked ju videla minule na navsteve, ze to je pittbull, porazi ma, dnesný vecer pretrpim 😔

sharmana
31. jan 2010

birs. tak to je fakt úbohé, ved ked si už v takomto štádiu tehu, tak by ta nemali nikam posielat...

brisilda
31. jan 2010

kocky ja cele dni necitim pohyby a ked sadnem za PC tak kope ak dive 😀 no je toto normalne? dnes som uz chcela ist na pohotovost lebo od rana som maleho necitila a ked som sa nazrala ako s....a 😀 tak sa aj malinke rozkopalo 😀

cheerlady
31. jan 2010

ona cakala dvojicky,ale este v lete v 19tt o ne prisla-prestali im byt srdiecka a potom nejak za 2mesiace otehotnela,no a teraz ju hospitalizovali,lebo sa otvarala a mala kontrakcie a lieky na zastavenie jej nezabrali,mala velmi vysoky tlak a sa jej zhorsil zdrav.stav,tak museli spravit sekciu,no a malu ozivovali,ale nastastie sa im to podarilo.. 😔 ja som citala,ze babatko ma sancu na prezitie od cca 25tt aj to v specializovanom centre,ona je urcte v blave,si myslim.

fakt aj janka chce taky?? ja som len davnejsie citala,ze sa jej paci bexa,ale nevedela som,ze presne taky isty typ 😀
s priberanim si nic nerobte,v teme apriloviek su baby,co maju navrch uz aj 17kg a su v takom tyzdni ako ja 😉 ja si myslim,ze tym co priberu viac to pojde potom aj lahsie dole ako tym,co moc nepriberu 😒
jejda baby,ja uz si chcem ist 2hodiny umyt hlavu ale furt neviem ako na to,kedze ja to viem len nad vanou a tak uz sa nezohnem 😅

sharmana
31. jan 2010

miska. ako to na konci, že nemecka doga je určite pitbull 😀 som sa dobre zasmiala, tvoja mamina je asi prípad 😀

sharmana
31. jan 2010

bris. moje tiež kope hlavne ked začnem jest, myslím že počuje to jedlo, čo schádza dole po trakte a potom sa tam nejako spoločne tlačia 😀

brisilda
31. jan 2010

sharmi ja som, myslela ze ked im ukazem tehu knizku tak mi daju pokoj no hajzlici nie ! 😠 proste asi si musim najst zamestnanei a potom im tam porodit a pokracovat dalej 😀 ale co uz kazdy tam namna kuka ako na blazna ale ved nech vidia ze nas stat je drbnuty !!! ja som stastna ze som zdrava a nic nam neni u dokiho sa budem citit trapne pytat marodku 😝 no este si to rozmyslim ved tak ci tak na urad este pojdem maximalne 3 krat a s toho mi svokra da 2 peciatky este 😀 tak hadam to zvladnem len sa cudujem ze im neni divne ze si hladam pracu v Michalovciach 😀 😀 😀

sharmana
31. jan 2010

cheer. ja som tiež čítala, že 24tt je prelomový čo sa týka šance prežitia mimi, aj to môže byť s poruchami a čo ja viem čo... ale tak držím jej palce samozrejme...

cheer. ja už som umývanie s hlavou nad vanou v predklone ukončila pred mesiacom, brucho je tažké a bolí ma potom chrbát, ale hrozne 🙂

brisilda
31. jan 2010

cherlady tak mala stastie ze byva v Ba 😉 inak co sa tyka kocika tak ona nelenze chce taky isty kocik ale aj taku istu fotku ma v albume 😀 😀 😀 asi mate rovnakeho predajcu 😉

cheerlady
31. jan 2010

no ja sa tiez moc nehybem 😖 som sa hlasila u nas na cvicenia pre tehotne,ale mali hrozny natresk,ze volne je az od polky marca no a to uz mne bude na 2veci 😠

brisilda
31. jan 2010

juuj a co vam poviem ja som dnes dostala navstevu takou formou ze o hodinku su u nas mali ste vidiet ako som makala v upratovani ako fredka 😀 😀 😀 asi budem musiet take navstevy dostavat castejsie a budem mat aj upratane 😀 😀 😀 lebo ja ked mam upratovat dobrovolne tak to trva cely tyzden kym sa k tomu dokopem

sharmana
31. jan 2010

bris. a oni ti diktujú do akých firiem sa máš ísť pýtat na prácu, alebo je to na tebe? ak by to bolo na mne, tak by som behla do nejakej banky rovno, že chcem robiť riaditelku, snád ti tak dajú pečiatku hned z príchodu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre