Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
31. jan 2010

to vazne???no ja ho este nemam objednany od toho predajcu,len to boi najkrajsie fotky,co som nasla na nete,lebo na tych katalogovych nie je dobre vidiet farba.ale sranda 😀

miska to jak keby som mou mamu pocula-ta mi zakazovala hrat sa s nasim novym cistokrvnym steniatkom s papiermi,ze aby som nieco od nej nechytila 😠 ale berem to tak,ze to je proste mamina a ona sa boji a preziva to viac ako ja 😉

sharmana
31. jan 2010

cheer. ja som chcela tiež chodiť na tehu cvičenie do ružinovskej polikliniky, ale nikto mi tam nezdvíhal telefon, tak neviem vôbec, či niečo organizujú... asi na to už kašlem... ale inak by som tam chodila...

brisilda
31. jan 2010

cherlady ja sa tam prezmenu neviem ani dovolat 😀 ale o cviceni rozmyslam tiez
sharmi tak som rada ze si somnou v klube pre pazravcov a lenivcov 😀 ja priberam 1kg za tyzden ale necudujem sa pri tolkych sladkstiach co pojem no uz sa hybem castejsie nakolko maly ma taha stale vonku 😉

cheerlady
31. jan 2010

ja som praveze bola nadsena,ze otvorili cvicenie pre tehule v pezinku,ze sa nemusim nikam trepat,lebo do blavy sa mi teda vobec nechce,ked nemusim tam nejdem.

brisilda
31. jan 2010

sharmi tak neni to take jednoduche ja si musim najst niekoho kto je sukromnik 😀 uz som davala papier mm ze nech da na stredisku potvrdit no nechce ☹ ved by nanho cumeli ako na blazna ze v 7 mesiaci chcem pracu 😀 😀 😀

sharmana
31. jan 2010

cheer. mne sa zas nechce chodit na cvičenie nikam mimo ružinova, teraz sú tie električky plné chorých ludí, takže chcem chodiť len tam, kam zájdem aj pešo...
bris. chápem ta, tieto nasilu pečiatky, to je na figu, lebo asi nie sú súkromníci z toho nadšení...ale treba im vždy asi vopred povedať, že chceš len pečiatku a na úrade sú proste blbci, ktorí ta nútia aj v tomto stave chodit pýtat prácu...

miskahryzka8
31. jan 2010

bris, mas pocitacoveho maniaka v brusku 😀

cheer zle sa to cita ☹ a inak aj mne sa paci ta bexa 😅 , ale vraj ma dost nedostatkov minule niekto pisal 😕

sharmi, je 😠

bris ty si nezamestnana a aj tak musis chodit na urad pre peciatky 😕

miskahryzka8
31. jan 2010

no ja neviem kolko este budem moct zumbovat 😕 , potom chcem tiez tehu cvicenie 🙂

sharmana
31. jan 2010

miska. moja mamula je v inych veciach prípad, ale to nebudem riešit.. dnes som s nou práve volala a mm ma natáčal pri tom na kameru... bože líca mám jak škrečok už 😀

brisilda
31. jan 2010

misi ano lebo keby som bola dobrovolne nezamestnana tak si musim vsetke odvody platit sama 😒 a naco ked netreba 😉 raz za mesiac sa proste obetujem a idem sa hlasit + musim im nosit debilne peciatky 😀 nech idu do certa kazdy vie ze ked si clovek nechce najst robotu tak si ju nenajde a ten kto chce tak si najde aj bez peciatol 😀
misi inak maminu nepocuvaj ta ma len strach ja som bola na vlasnu ziadost si dat spravit vysetrenie na listeriu lebo som citala clanky a hned som mala vsetke priznaky 😀 na toxo som radsej nic ani necitala

sharmana
31. jan 2010

bris. ty si bola na vyšetrenie na listeriu? a ako to prebieha, z krvi?

brisilda
31. jan 2010

no veru bola lebo som sa bala ci ju nemam nakolko sme boli pri mori a ako vieme to je znecistene ☹ + je tam piesok a macky na kazdom rohu 😝 ano zistuje sa to z krvi 😉

brisilda
31. jan 2010

juuj misi ano asi vazne cakam PC maniaka 😀 😀 😀 alebo notas vyzaruje nieco co mu vadi 😝 ja neviem no internet mam cez kabel nezapinam wificko

miskahryzka8
31. jan 2010

no mama je aka je ja dufam, ze budem ina mam mojim detom 🙂

inak to som pocula, ze nie je dobre byt tehu vela za compom, ale ja musim 😒

Idem si radsej citat, zajtra musim aj tak skoro vstavat..., tak kati, tesim sa na info 😵

kkatkaa
31. jan 2010

bris, luci diky drzte nam palce zajtra budeme to potrebovat 🙂

miska tak pevne nervy na dnes vecer 😉

cheerlady
31. jan 2010

miska ja som tiez citala ako sa jedna na nu stazovala ale potom som zas citala 10 bab,co si ju velmi vychvalovali,takze to mas tak.nemozes zase cakat,ze 3-kombinacia za 300eur bude vo vsetkych smeroch dokonala.ale ja nechcem zbytocne vela investovat do kocika,samozrejme,ze nemoze to byt nejaka haraburda,ale ked tam budu nedomyslene len nejake detaily,co nemaju vplyv na funkcnost,tak vobec nebudem vahat.akurat je problem,ze v okoli BA som u nikde v predajni este neobjavila.

baby,tak hlavu som si umyla,ale krize som uz teda riadne citila 😖 a prave tlacim rozok s nutellou 😅

kkatkaa
31. jan 2010

miska aj ja a drzim palce

a tiez si neviem predstavit ze by som obmedzila pobyt za compom 😒

sharmana
31. jan 2010

ja som babule stále za compom, v práci a poobede ked príde mm za notebookom na konovi 😀
no to wifi to je jedno či som pri compe, lebo to ide vo vzduchu všade, ani o tom nevieme, totiž môže mať sused nad vami alebo pod vami zapnuté wifičko a to ide krížom krážom... o elektromagnetickom žiarení ani nemusíme hovoriť, to sú mobili, telka, rádiá... proste všetko a to je úplne všade...

lucialen
31. jan 2010

Baby, janosik je dobry, ale dlhy, takze dopozeram zajtra 😉 Tak dobru
Miska, pevne nervy, som sa pobavila, ze krysa 😀 😀 Tie mamy maju ale fantaziu 😀

majuska7979
31. jan 2010

ahojte baby, tak ja som sa vcera riadne opila, v noci som si potykala s hajzlom, a dnes sme s mm spinkali cely dan ako babatka 😀 myslim ze aj jemu to troska pomohlo 😀

petafr
31. jan 2010

ahojte, tak som naspat z Pariza, bolo uuuuzasne!!!! fakt, taky super vikend som nezazila ani nepamatam... navyse damska jazda, to bolo ono. Teraz som poriadne utahana a zajtra sa mi fakt nechce, ked si predstavim, ze mam ist do kanclu... navyse vcera a dnes tam bolo nadherne slnecne pocasie a pridem sem a hnusne...
Konci mi MS, ale mm je stale vo FR a neviem kedy pride, tak neviem, ci stihneme tento mesiac ovulku, mi slubil, ze ano, ale uvidime, ci bude mat druhy pohovor alebo nie... zase sa nam to len natiahne... ja som v kutiku duse dufala, ze sa podari hned, ako niektore baby pisu, ze po potrate je telo dobre pripravene... tak neviem, pred MS ma bolelo brucho fest tri dni, uz som si normalne zacinala verit, a potom MS a brucho ma potom uz vobec nebolelo, divne, aj MS uplne opacna, ach jaj...

Inac, Jarka, dufam, ze prst bude v poriadku...trosku som vas docitavala, ale nevidela som nikde ci dzou dostala MS alebo nie... a ostatne vas zdravim, zajtra rano tu budem zas...

Inac o tom ziareni vo FR hovoria dost v poslednom case, niektori ludia su na to alergicki a tusim vo Svedsku to uz uznali aj ako diagnozu... vo FR aspon ludia protestuju, ked operatori instaluju anteny v blizkosti domov a skolok, na Slovensku nikto ani netusi, ake frekvencie maju tie anteny a kde su, mame ich nad hlavami a ani o tom nevieme...

petafr
31. jan 2010

Maji!!!! 😀 😝 😀 😀

petafr
31. jan 2010

Janosika by som si kukla, ked bol v kine, tak ma to moc nelakalo... ale pred tyzdnom som videla Pokoj v dusi, vsetci to chvalili a mna to vobec nebavilo... 😒

janulka04
31. jan 2010

Ahoj, kocky, ja len na skok, som sa venovala po case mm 😉
cheer, krasny kocik 😀 😀 😀 a tie negativne hodnotenia jednej baby beriem s rezervou, kedze na forum o bexe pisem uz davno a aj s predajcom, markom komunikujem, tak viem, co mam cakat...momentalne mi ma poslat este nejake foto navyse na mail 😉
a farbu mas aku vybratu? Col12 alebo col10? 😵
mm sa najviac ta 12 pacila, takze som mu ju povolila 😀

janulka04
31. jan 2010

a baby, ja som sa dnes odvazila a povikende mam uz nie +7kg ale +8,5kg 😝 😀

janulka04
31. jan 2010

a ja ked pridem, tak vsetky ste prec 😢 😢 😢 😝

brisilda
31. jan 2010

no ja som tu len stale cosi hladam na nete 😀 dnes sa mi podarilo vydrazit uplne novy mobil a zhodou okolnosti ta kocka co ho perdava je zo Ziliny 😉 cize super 😀

brisilda
31. jan 2010

inak mne sa vobec nechce spat ☹ a to mi rano treba skoro vstavat 😒

fazulka1512
1. feb 2010

dobre ranko
moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 bez komentara 😒

miskahryzka8
1. feb 2010

Ahojte, tak ja sa uz hlasim 😀 , no ale rano tam bolo milion bab, lebo aj poradna, ale isla som aj dokine a som objednana na 22.2., az vtedy mi spravi ultrazvuk, vraj ked som bola v stredu, teraz je este skoro a ze to uz musi byt mimi vidno a aj vysledky krvy budu vtedy a este mam ist na ekg. Ze mam byt pokojna, ze ked nekrvacam, je vsetko OK, ze keby daco, mam prist skor... No tak musim vydrzat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre