Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
1. feb 2010

jani pokial mas moznost vyuzi to 😉

lucialen
1. feb 2010

Kati, ja som mala pripravene otazky len fotku zo sona, PNku, injekcia proti tetanu a tabletky na alergiu. Ale doki mal dobru naladu, sa tesil zo mna, rozpraval mi vsetko mozne, polovicu som aj zabudla 😀
miska, no my sme taki dobri, ze mame uz v marci 😀 Sme si nadbehli 😀 Ale uz to vidim ako vyhodu, lebo od aprila sa mozem venovat domceku, zahradke, babu a nakupovaniu 🙂 Kupila som si aj ten tehu kalendar, dobry je. 😉
Inak v Jersey maju aj prispevok na pracovne oblecenie 😒 😀

sharmana
1. feb 2010

ahojte kočky, už som dávno doma z poradne, len sme stále niečo robili, až teraz som sa dostala poriadne za comp....
na poradni všetko ok, dalsiu mám o mesiac a tento týžden ma čaká glukozovy test bleee 😝
a zajtra 3D 😀
idem prečitať, čo máte nové...

janulka04
1. feb 2010

je...lucka, kukam, mas v pase Rebeku...aj ja som chcela...mne sa paci aj Rachel....ale priezvisko mame na R, to by bolo skarede....take tvrde..ale pekne mena 😉

miskahryzka8
1. feb 2010

Baby viete pliest 😅 ? Ja by som chcela aj upliest alebo nieco usit miminku, bris ty si tusim sikulka v tychto veciach, ci janulka 😕 😅 . Su nejake casopisy, kde sa to da naucit 😀 , alebo nie je kurz pletenia niekde 😕 😅 ?

Inak mne ten stvrty herpes v zivote co mam necche zmiznut, u dva tyzdne, mozno aj viac 😠

dzou, no to je zapeklita situacia 😕 , snad sa im zadari 🙂

bris, odviazat som myslela v uvodzovkach 😀

janul veru, ja ani nemozem pozerat tie rozne reportaze co vsetko moze byt, radsej nevediet...

janulka, podla mna budu v pohode a uz su dve, tak nie ako jedinacikovia, ked pride male babo 😉

kkatkaa
1. feb 2010

miska mne je tiez zle vacsinou poobede a vecer, ale nastastie zatial bez grckania

janul len sa s nou bav a vsetko vyuzi 😉

bris tiez si myslim ze cim viac vieme tym viac dovodov na sledovanie sa mame a ze to moze byt niekedy skor na skodu nez na osoh.
a nevadi ze az sa otepli planujem chodit do prace a z prace peso? mam to tak 20-30 minut chodze od domu a aspon tento pohyb by som chcela mat ak by sa mi uz nepodarilo nic ine. a oddychujem co sa len da

inak dnes sa nam konecne ozvali ohladom toho bytu ze tento tyzden uz aj mozme prist podpisat zmluvu a po kluce tak sa s mm vytesujeme ale len tak na dialku lebo nie je doma. ani tu spravu od dokiho som mu nemohla povedat osobne ale aj tak bol hrozne stastny a baby aj dojaty 😉 tak tam pojdeme len co pride ja sa tak tesim

kkatkaa
1. feb 2010

luci myslis ten co ma aj miska ten zlty?

sharmi to je super gratulujem. a na zajtra drzim palce aby sa mala krasne ukazala

janulka04
1. feb 2010

kati, drzim palceky
miska, mna to volakedy ucila moja mamina, ale nemala uspech a od strednej skoly strikujem o dusu a uz som sa naplietla viac nez ona...podla mna kurzy urcite su, ja takto travim celu zimu, kedze su tie nvecery take dlhe...ale hned ako pride jar, tak ihlice zahadzujem...mne vadi, ako to vrzga a potia sa mi uz ruky potom 😀

janulka04
1. feb 2010

tak tak, aj ja drzim sharmi palceky..a budem netrpezlivo cakat 😕
ja som zvedava, co mne bude robit moj lekvos vo stvrtok, ale asi nic, predpokladam 😀

kkatkaa
1. feb 2010

janul diky
nemyslim si ze by tvoje baby mali problem so ziarlivostou oni vyzeraju take zivly co ich len tak nieco nezlomi 😉

aj tebe drzim palce na stvrtok v pripade ze by sa ti sem nepodarilo dostat, nech ta doki moc netrapi

janulka04
1. feb 2010

tak, kati, to sa neboj, ja sa sem nejako dostanem...a moj lekar je v pohode..len uz by mohol ten pipik vidiet 😀 , ale ja s tym stale podpichujem..kedze minule tam kukal vyse minuty 😀

lucialen
1. feb 2010

Kati, ano ten zlty, uz som ho vcera vypisovala 😉
Jani, Rebeka uz malo byt prve, tak dufam, ze teraz to vyjde, ale nasi mi hovorili, ze co som take tazke meno vybrala, ze oni nevedia poriadne vyslovit R 😀
Inak som teraz citala v septembrovkach, ze herpesy su nebezpecne v tehu, ale boli nazory pre aj proti, neviem, ja som to este nemala 😒

janulka04
1. feb 2010

luci, ja mam tiez herpes...ten predtym mi zmizol a teraz sa mi objavil zase...ale mam taku masticku, je uz malinky, ale bojim sa...je to teraz druhykrat, co ho mam, inac som v zivote nemala, tak poviem aj doktorovi

lucialen
1. feb 2010

Ja som myslela, ze nebezpecne su herpesy dole, nie na ustach, ale co mozes robit, ked sa to urobi. A z coho sa to vlastne robi?

dzou
1. feb 2010

sharmi drzim palce zajtra na £D a super ze vsetko je ok 😉
ja som dala varit polievocku strukovu ... ze nech sa mi trochu ulavi ten nos 😠

sharmana
1. feb 2010

kati dakujem a aj tebe gratulujem...
tea. gratulujem ku skúška 😉
jaj som zničená, dnes asi s vami nepopíšem, hrozne dlho som stála na nohách.. tak sa s vami aj lúčim a zajtra vám zreferujem ako dopadlo 3D... papapa

dzou
1. feb 2010

no to malo byt 3D a nie £d 😀

janulka04
1. feb 2010

lucka, nieco o herpese
http://www.dieta.sk/index.php?page=7&theme=460

riziko je tak aj tak...i ked ten genitalny je horsi...

brisilda
1. feb 2010

misi ja viem ze si to myslela obrazne ved aj ja preto som tam dala smajlikov 😀 inak v pleteni je sikulka janka nie ja 😉
katka v pohode ak nebudes mat problemi tak chodza ti pomoze 😉 ja som zo zaciatku pri dlhsiej chodze mavala tlaky teraz uz nie ale je zima a bojim sa ze sa niekde na lade natiahnem tak cestujem autom no ked sa otepli tak planujem chodit peso 😀 no a musela som si kupit pansku zimnu vetrovku lebo do svojej sa uz nezmestim a tak aspon bude mat manze na bud. rok 😀 no problem je ze sa v nej topim ☹ iba brsko je obtiahnute 😀 len len a nezapnem ani tu 😝
sharmi do glukozi si vymackaj jeden velky citron 😉 bude to chutovo vinkajuce ja som to pila pol hodiny no mne hrozilo ze sa pogrcam kedze to musis pit nalacno 😒

kkatkaa
1. feb 2010

baby asi sa na dnes tiez uz s vami rozlucim, som nejaka unavena
tak dobru noc a zajtra sa vidime 😉

brisilda
1. feb 2010

kocky necitajte hovadiny jedna kocka mala pasovy opar a je tu 😉 aj mala je v poriadku ja som mala herpes na zaciatku tehu a tiez som tu 😉

dzou
1. feb 2010

katka a este stale mas status snz 😎 uz by si si to konecne mohla zmenit 😉

lucialen
1. feb 2010

Sharmi, tesim sa na fotky Sabinky 🙂
Ja som v sobotu padla do jarku pred domom 😀 Bol zahadzany snehom a som si nevsimla, ze mostik konci 😀

miskahryzka8
1. feb 2010

kati, tak ked si len 4 tt, tak ta to este sa negrcka 😉 a sa stahujete 😕, to som nepostrehla 🙂

luci, tak to mas super s tymi statnicami, budes mat skor pokoj 😉 a kde si ho nakoniec dostala 🙂 , ja teraz nevypisujem, ked neviem aky tt vlastne som

😕 inak som si dala sojove mlieko s grankom a kolacik, to snad nepojde do wecka, nech nemam v noci prazdne brusko 🙂

sharmi tesim sa s tebou 😵

rozmyslala som chvilu co zlte mam to co lucka 😀

janulka a su aj nejake strikovacie casaky 😀?

a preco su tie herpesy nebezpecne 😕 to skor vaginalne, nie 😕 ?

janulka04
1. feb 2010

bris...ale lekarovi by som to povedat mala, nie? ja som taky posera, s prepacenim 😀

dzou
1. feb 2010

luci 😀 sikulka 😀

janulka04
1. feb 2010

hej, uplne super navody su v Katarinke...tu som si vzdy na SVK kupovala a vlny zo zasielkoveho obchodu, lebo to ma svetrik vysiel aj 2€, ked bola vlna v akcii 😀
v tej Katarinke su navody postupne a zrozumitelne, ale musis vediet aspon zaklady 😉
a potom este Sandra je dobra 😉
a pre seba som si kupovala Burdu a vselijake specialy

janulka04
1. feb 2010

lucka 😀 --esteze to dobre dopadlo

lucialen
1. feb 2010

No baby pisali, ze s herpesmi mali aj horucky, teda nie oni, ale nejake zname 😒 Ale na ustach to podla clanku vyzera bezpecne 🙂
Miska, v tescu som nasla, v nasom 😀

lucialen
1. feb 2010

Cim viac si davam pozor, ty castejsie sa mi prihodi nejaka blbost 😀
Inak som za posledny tyzden 1kg pribrala 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre