Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
1. feb 2010

a ten olej nemame...ja kupujem Bübchen alebo Dm-kovy pre tehotne

dzou
1. feb 2010

no presne treba mastit... ak aj budes mat strie aspon si mozes povedat ze si sa mastila a urobila si pre to vsetko....

dzou
1. feb 2010

to je asi len tu v UK 😉

janulka04
1. feb 2010

inac, dzou, ten femibion ma aku farbu krabicky..zltu? lebo tak to vyzera, tu je oranzova...to je divne, aj tak ze ten isty vitamin a tu je ine rozdelenie ako u vas 😕

lucialen
1. feb 2010

Diky a nieco dobre co kupim na svk? 😀

dzou
1. feb 2010

hej zlta je ta krabicka.... hej ale u vas to vyraba nejaka firma na m... a tu seven seas... nechapem preco 😕

janulka04
1. feb 2010

tak to ja ti moc nporadim, tusim Elasti-Q baby kupuju...

lucialen
1. feb 2010

Dzou ty dufas ze do vianoc budes tehu 😕 😀 Si si dala riadnu latku 😀 Ta ja dufam, ze do velkej noci budete vsetky snazilky tehu 😵

lucialen
1. feb 2010

Musim sa opytat tehuliek zijucich v tejto krasnej krajine 🙂 Bris bude urcite vediet 😉

dzou
1. feb 2010

hej no... co ine my ostava 😅 ... sak uz ked otehu na dalsi mesiac v marci tak budem rodit v decembri 😅 na moje narodky 😀

janulka04
1. feb 2010

baby...teraz v zime....to moja kamoska vravi, ze je chlapom zima, ze sa chcu vrazat 😀

a ked na nich dojde jar, tak uz to musi vyjst 😉 😵

lucialen
1. feb 2010

No ked ti salute vyvestila, ze budes mamou v 2011, tak v aprili to moze vyst 😉

janulka04
1. feb 2010

oki, babule, ja padim, mm ma vrazdi pohladom, ze sedim furt za notebokom 😀
tak sa tu majte a sharmi, zajtra drzim palceky na 3D

dzou
1. feb 2010

hej luci ja viem... ja uz ani neviem co ...cakam... a cakam....a snad sa raz dockam 😉
pa pa jani 😉

sisa2
1. feb 2010

vrr, blbne mi net 😠

u mna to salute nevyslo ☹ 2010 nestihame 😒

dzou
1. feb 2010

hej sisa.... 😒 kazdej vestici nevyjde vsetko 😔

lucialen
1. feb 2010

Urcite sa dockac, ver tomu 😉 😵 😵 😵
Ja uz idem tiez do postele, je moj cas 🙂 Dobru 🙂

dzou
1. feb 2010

ja viem luci 😉 ja viem ze raz budem mamina 🙂 ...
tak aj tebe bru nocku...
sis co mate stale doma s tym netom?

sisa2
1. feb 2010

dobru noc babule. a krasne babatkovske sny 😵

janulka04
1. feb 2010

baby, nesmutte, mne vyvestila chlapca a vyzerame na cikulu...papa, uz ale musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

dzou
1. feb 2010

pa jani 😀

dzou
1. feb 2010

siska a ty co... mrcha este furt nic?

sisa2
1. feb 2010

dzou - ja neviem. uz mi to ide na nervy. mame net cez chello (teda net, tv a phone) a posledny mesiac to je des, sme sa vratili do 18-teho storocia 😠 strasne som na to nasrana 😠 😠 😠

dzou
1. feb 2010

verim ti.... ja som tiez na nervy ked nam blbne net 😠 ale to len obcas...nastastie...

dzou
1. feb 2010

no nic aj ja uz idem siska... ta opustam... zajtra precitam co si popisala 😉 bru nocku

sisa2
1. feb 2010

mrcha stale nic. som cakala na tu tvoju a ty takto sukromnicis 😀
my sme tiez nemavali problem, ale teraz to je fakt des. a to nechcem vediet co bude, ked sa prestahujeme.

sisa2
1. feb 2010

dobru noc aj tebe. sama si tu pisat nebudem 😀

tea333
1. feb 2010

Dobru noc baby, ja som spala poobede chvilu ale aj tak som mrtva, boli sme na veceri a v kine a uz sa tesim na posteeeeel..sisa ja ti posielam vsetky moje mrchy za posledne 3 mrchy asi, a potom za dalsich vela 😉

inak FAZUL ked tu budes napis mi do IP svoje meno a adresu, poslem ti v obalke tehu test, mam zvysny rapi no a nevyhodim ho, a tebe sa este zide coskoro, a byvas na svk takze to pojde rychlo a jednoducho 😉

sisa tebe asi v obalke poslem mrchu 😀 😝

fazulka1512
2. feb 2010

dobre ranko
pridavam svoj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 teplotu som merala o pol hodinky skor,lebo mi trebalo na wc uz by som nevydrzala
niec mi nieje ani predmenzesove priznaky nemam, mozno mam dlhsiu fazu alebo som mimozemstan ze mam take teploty

fazulka1512
2. feb 2010

dievcata a ked dostanem mrchu, tak mam ist k lekarke ze mam take nizske teploty, alebo je to normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre