Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
2. feb 2010

dobre rano, babule
fazulka a test si si nerobila? 😒

petafr
2. feb 2010

ahojte... nedocitala som uplne vsetko, ale asi nic extra nove, ze? Fazulka, teplota je fajn, ja v tom nevidim ziaden problem, nestresuj sa tolko... kazdy ma inu teplotu a inu krivku, ty ju mas aspon stabilnu... zatial sa pekne drzis, kym nebude vyrazny pokles, je to fajn...
Janka, ahoj, ako sa mame?
Ja som bola rano u zubara, tak som sa bala, bo som dva roky nebola... nastastie ziaden kaz, len zacinajuca paradentitida, ci co, no proste mi vysvetlil, co a ako mam robit, musela som si nakupit specialne medzizubne kefky a nite, ja mam krive zuby, tak sa mi zle cistia... ale fajn zubar, ak by ste niektora potrebovala, tak vam ho odporucam...

petafr
2. feb 2010

Miska, s pletenim a sitim ti mozem pomoct, ak chces... mam doma aj zasobu vselijakych moznych casopisov, vln a latok, mozes si prist vybrat... 😉

sisa2
2. feb 2010

fazulka - co sa ti nepaci na grafiku? vsak je fajn. este si len 11 DPO, uvidis, ci nebudes mat dlhy cyklus. kedze si nikdy nemerala, nevies, aku dlhu mavas LF, mohla si mat posunutu ovulku.
lekar ti urcite nebude nic davat na to, aby si mala vyssiu teplotu, vsak mas v LF vyssie teploty. takze kluuuud 🙂

sisa2
2. feb 2010

peti ahooooj 🙂 drzim nicovi palce na druhe kolo pohovoru. to si bola v parizi na damskej jazde? juj, super, hned by som sla 🙂 akurat tam mam sefa, vcera mi poslal mms vysvietenu eiffelovku 😀
a super, ze si dobre dopadla u zubara. ja sa k tej mojej odhodlavam uz takmer rok 😅 strasne sa bojim zubara 🤐

janulka04
2. feb 2010

ahoj, Petka, Siska... 😉
ja v pohode...len som nejako zle spala...

petafr
2. feb 2010

sisus, cauko!!! no nicovi zatial nezavolali, takze neviem, mali volat vcera, nevyzera to extra pozitivne... no ved uvidime... a v parizi, ano, damska jazda, s kamoskami z vysky, tri tam teraz byvaju, jedna je Ruska a dve Srbky, skvele baby... boli sme na uzasnych miestach, prave to sa mi pacilo, ze mi ukazali take miesta, kam turisti nechodia a poznaju to len ti, co tam byvaju...
zubara sa bojim strasne aj ja, a navyse som nebola dva roky, tak si vies predstavit ten stres... ale tento zubar, fakt fajn, robil roky v Nemecku a na SK je uz siesty rok, takze ma "normalny" pristup a perfektne vybavenie... ja som bola traumatizovana ked som bola mala u zubarky, vzdy som tam chodila s placom, a ked som videla vo FR, ze sa to da aj inak a bezbolestne, tak som chcela ist uz len tam... ale tento je naozaj fajn, ako v zahranici...

sisa2
2. feb 2010

ahoj jani
to mi je luto. uz ti zacina zavadziat brusko?
ja radsej o spani nepisem, ja neviem, kedy sa to ten moj drobec nauci 😖

petafr
2. feb 2010

jani, a ako spis, na chrbte ci na boku? Ja spim zasadne na bruchu, neviem, ako sa vyspim, ked budem tehu... 😀
Sisa, a ako sa to nakoniec vyriesilo s tou splatkou? Kedy sa budete nakoniec stahovat, uz to mate doriesene?

fazulka1512
2. feb 2010

ahojte, dakuejm za ukludnenie 😉
tiez mi prebehlo hlavou ze sa mi posunul asi lf, pockam uvidim co sa bude diat 😉

sisa2
2. feb 2010

peti, jaj, tak si si to fakt uzila 😀 ja mam tiez kamosku v parizi (mimochodom tiez petka 😉 ), tak sme tam chodili, kym sme nemali maleho. teraz sa to uz moc neda, s malym nechceme ist, kedze sme vzdy byvali u nich a bez neho uz zasa ja nechcem ist. hehe, stare zlate casy 😀
kde to mas toho zubara?
s domom sme to este stale nedoriesili. radsej na to ani nechcem mysliet. potrebujeme predat byt a doplatit to. zatial nas nenahanaju, tak snad nam to potom nedaju spatne doplatit 😖

janulka04
2. feb 2010

baby, ja spim na chrbate, na boku a stale sa tocim...lebo to nase male, ked si lahnem na chrbat, tlaci sa akoby von cez pupok, no a ked lezim na jednom ci na druhom boku, tak sa natlaci upne dospodu a bud ma vkuse kope do vajecniku...to je inac dobre hnusna bolest....doteraz som povazovala za najhorsie kopance do rebier, no toto nema konkurenciu, alebo sa natlaci na mocovy mechur a ja potom chodim na wc celu noc s dvomi tromi kvapkami, lebo mam pocit, ze mi treba a to ten maly nezmar...
a kedykolvek sa v noci idem prevalit, tak ta dobrota nasa vobec nespi a zvrta sa o dusu
a vstavam tiez, ze male je uz hore..aj teraz ma tam boxuje, ci co 😀
to male boli anjeliky, toto nikdy nespi...maly certik 😅

petafr
2. feb 2010

sisa, ak sa vratime byvat do Rennes, tak nas pridete kuknut, Bretonsko je nadherne, a aj s malym... vy pojdete na vandrovku a ja vam ho postrazim... 😉 to by bolo super... bola som zvyknuta na taketo navstevy, este ked sme byvali, a je to super, ked vidis, ze sa ludom pacilo, aj krajina, jedlo, u nas, vsetko, bolo to super... a tento parizsky vikend som vzdy chcela zazit, bola som tam uz dvakrat, ale vzdy len tak narychlovku, takze som nikdy nic dokopy nevidela a nezazila... teraz to bolo fakt idealne...
no a s bytom sa to vyriesi, neboj, fakt na niektore veci radsej nemysliet, tak ako ja nemyslim na to, co s nami bude o mesiac... nema to zmysel...

petafr
2. feb 2010

jani, tak super, aspon vies, ze je v poriadku...
fazulka, ako som vravela, kazdy to ma indi-vindi, mne napriklad teplota vzdy klesala az v den MS alebo niekedy aj na druhy den len... takze ty mas teplotu uplne fajn, uvidis, aku dlhu budes mat lf, moze byt aj 14 dni, ja mavam 13 napriklad... ved uvidis zajtra, aka bude, este stale to moze byt na tehu, a ziadne pms nemusis zatial mat, ja tiez nemavam vzdy...

fazulka1512
2. feb 2010

dnes ma mm meniny a ta predstava ze pride tu moja pri.......bana svokra s prepacenim, hned mi zamrza usmev na tvari 😠
ale nejak to prezijem, rozpravat nebudem lebo halsivky este nepovolili, takze som ako tak zachranena 😉

sisa2
2. feb 2010

jaj jani, nezavidim ti. drobcek ti dava uz teraz riadne zabrat. ale aspon vies, ze ho mas 😵 no je mi jasne, ze budem inak rozpravat, ked raz budem mat rovnake stastie 🙂

sisa2
2. feb 2010

peti - dakujem, si zlaticko. fakt radsej na niektore veci nemysliet, vsak by som sa zblaznila. nejako bolo, nejako bude. cez leto tam uz hadam budeme, tak prides na kafe (danielko ti spravi, ma teraz maniu a vsetkym vari kavu 😀 ), vychrochnime sa na terasu a bude nam dobre 😀

kedy cakas ovulku?

sisa2
2. feb 2010

fazulka - uf uf, nezavidim ti. mna to caka cez vikend, mm ma zajtra narodky. tak to prezi nejako. mas vyhodu, ze s nou nemusis debatit. i ked aj pocuvat ju asi da poriadne zabrat 🙄

fazulka1512
2. feb 2010

sisa ved to , pocuvat jej somariny, tragedia
mozno ani nepride, a ked pride tak bude mat zasa vypite, aby mala odvahu sem vobec prist

sisa2
2. feb 2010

fazulka - 😠 😠 😠 ako casto ku vam chodi?

miskahryzka8
2. feb 2010

Ahojte 🙂 , ja som dnes ako mechom udreta od rana, ale uplne 😒 a tusim ma zacina boliet hrdlo 😠

Neviete nejake recepty, co s brokolicou? Zapekanu som robila minuly tyzden, tak to nie 🙂 .

fazulka1512
2. feb 2010

no asi 2 krat do roka
my dve sa neznasame, ona zo mnou nieje spokojna, ale ma este jedneho syna 27 rocneho a som jej povedala ze som zvedava aku on jej nevesu pinesie domov, ked ja som jej nedobra ale u neho to nevyzera nadejne, lebo on pije a frajerku este nikdy nemal aspon co ja viem

fazulka1512
2. feb 2010

miska ja brokolicu nerobim, lebo moj mm co zelene to on nezje 😉

miskahryzka8
2. feb 2010

Fazulka pol stupna hore dole nic neznamena 😉 a kazdy ma ine teploty, nemas nejake extremne nizke 😉 a co by spravila dokina, povedala by ti, ze si mas dat do postele ohrievac 😕 😅 😉

jezis peti to faaaakt 🙂 , to by som sa naozaj rada naucila 🙂 , co robis cez vikend 😀 ?

ja si teraz zubara musim prehodit 😒 , som objednana na pondelok pred jedenastou a som menila na ten cas zumbu, som zvedava, kedy bude mat volene najblizsie 😒

ja som bola v parizi len raz pracovne na dva dni, a to som este isla dve hodky odtial, potom naspat, utekala do louvru, to si pamatam, ze bola streda a vtedy bol otvoreny dlhsie, tak som stihala 🙂 a este vecernu eifelovku a sushi sme si dali v parizi, to vtedy za mnou dosiel kamarar z netu, nazivo sme sa videli prvy krat v parizi na letisku 😀 😅

jani to mas fakt certika v brusku 🙂

a francuzky vidiek, je tiez krasny 🙂 aj to som bola a prvy krat jedla holuba s hribikmi a zabie stehienka 😅 a ked sme isli autom, tak nas predbiehal manik na takych ako keby sankach na kolieckach po ceste 😕

fazul ty si erika 🙂? Tak vsetko naj, naj, naj k meninam 🙂

brisilda
2. feb 2010

ahojte kocky fazulka teplota je stale v norme a mrchu presmeruj k sise 😉
janka bud rada ze maly kope o dusu ten moj kope tak ze niekedy ani neviem ze ho mam 😉 ale zato Samko ked sa vtesna ku nam do postele tak kope o dusu 😀 aby mi nebolo smutno 😉
no a teraz som si zdriemla a maly mi v bruchu tancoval 🙂 bolo to zlate raz ma kopol do rebier a potom nikede na druhej strane medzi panvu a pupok 😒 neviem aku ma teraz polohu no kopance boli na striedacku raz jedno raz druhe tak som usudila ze tancuje 😀

janulka04
2. feb 2010

baby...neviete niektora navod pre menej chapave..teda pre mna, ako zmenim fotku vo formate bmp na jpg...
som si fotila pupok a mm nainstaloval novy program a nejde mi tooooo, neviem sa mu dovolat, ma slahne...ak nic, nevadi, pockam az dojde...len to neviem zmenit....aj vo volbach mam stale len bitova mapa...keluuuuu

janulka04
2. feb 2010

bris...to poznam....mne jedna mala trpi vykladanim noh..takze niekedy v noci mam jej nohy na bruchu, na hlave....no kde sa len da a druha od 8.mesiaca sa hojda a hmka si a niekedy aj posediacky... 😀

sisa2
2. feb 2010

jani, daj si ju ulozit a rovno daj nazov fotky.jpg ak ti to nepojde, posli mi mailom, uprovim ti ju a poslem spat 😉

sisa2
2. feb 2010

fazulka - no takych mudrych mam fakt rada. ja mojej svokre zjavne tiez nie som dost dobra, ale mam na haku 😀 ona je ucitelka, to sa clovek "obcas" pobavi, ked ju pocuva. teda ona sa velmi rada pocuva, asi deformacia z prace. mas fajn, ze ju vidis, len 2x do roka. my sa stretavame min. raz tyzdenne 🙄 ale obcas sa mi podari tomu vyhnut 😀

sisa2
2. feb 2010

miska - fazulka ma manzela erika 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre