Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
4. feb 2010

no hej pockaju... len ci my pockame 😀 ale tak budeme musiet no 😀

tea333
4. feb 2010

inak ked bris sleduje tak ju POZDRAVUJEEEM a nech maly vydrzi v brusku 😉

bola som na Morganovcov, taka romanticka komedia s hugh grantom a sarah j. parker, sa mi to aj celkom pacilo

dzou
4. feb 2010

inac baby tehulky... podla toho cinskeho vam vychadza take pohlavie ako ma babetko?
my sme doteraz pol roka mali dievcatko a teraz konecne chlapceka 😀 keby to vyslo by som cikla od smiechu...

janulka04
4. feb 2010

tei, dobry herci, tak mohlo byt fajn
xeni...chudatko...tak teda tocaky? snad cimskr prejdu 😉 😒

janulka04
4. feb 2010

dzou, mne podla vsetkych tabuliek, podla salute, podla jednej vestice a podla mm, ktory cita z ruky vychadzal chlapec 😀 😀 😀 ...vychadzal...
i ked istota bude az po porode 😝

tea333
4. feb 2010

Janulka tak ten tvoj svokor je pekny odbornik..pes nepatri von ale k svojej svorke- k ludom.. pes na dvore vo vybehu alebo na retazi cely den je nestastny a frustrovany, pretoze potrebuje byt so svojim majitelom!!
a to plati pre velkeho alebo maleho..ja uznavam psika v byte, alebo v dome, pretoze moze byt s rodinkou-samozrejme podla plemena treba prisposbovat pobyt vonku a aktivity, ale inak v byte moze byt kludne aj obrovsky akcny pes, ak sa s nim chodi na 3 hodiny von..
a ak ma pes byt vonku tak u mna len plemeno ktore si to vyslovene ziada, to zn. bernardin, leonberger, newfoundlandan, aziat..a samozrejme s tym ze sa mu vonku venuju a beru ho na prechadzky mimo dvora. inak pes zblbne..

nasi susediA cez ulicu si kupili rhodezskeho ridgebacka, psa ktory vyslovene neznesie chlad, je z afriky, nema podsau srsti a je mu zima asi ako nam.miluje teplucko a zima mu sposobuje kratky a smutny zivot, a zlyhanie napr. obliciek..okrem toho ten pes vyzaduje kopu pohybu mimo domu a aktivity..a oni ho maju velku cast dna na retazi pri bude vonku!!!!ja ich za toto tak nenavidim, ten psik vyje o zivot cele dni ked nie su doma..

xena1
4. feb 2010

babulky.....na testik je este skooooooooooro..... 🙂
jani,dnes som videla dvojickovsky kocik,skoro som odpadla ake to je siroke.... 🙂
dzou neboj pockate,ja za to stojim 😀

xena1
4. feb 2010

ano take tocaky ako ked mas nizky tlak... 🙂

janulka04
4. feb 2010

xeni, uz vyhliadas dvojickovsky 😀 , ale su aj take za sebou 😝 😀 😀

kkatkaa
4. feb 2010

dzou ale nehnevaj sa na mna uz tolko 😀 😵 😵 ja si nemozem pomoct, tak to so mnou este chvilu vydrz ako so snz a ja si potom dam s obrovskou radostou novy status 😉

janulka04
4. feb 2010

tei, ja ho neriesim, ja som robila v chovatelskych a znamu mam chovatelku civav...on je samozvany odbornik, lebo cvici policajnych psov

janulka04
4. feb 2010

kati a kedy to ides pre potvrdenie srdiecka?

kkatkaa
4. feb 2010

xeni nizky tlak som mala aj ja, ale to som este netusila ze som tehu az ked som si to tak spatne premietala 😉

dzou
4. feb 2010

tea prene mam takyisty nazor na psa vonku ako ty... pes ma byt so svojou svorkou-cize s panickom a spol. lebo oni nas povazuju za svoju svorku 😉
xeni sak vydrziiiiiiiiim no co uz mam s tebou robit 😀
kati ja viem 😵 ... aj s tebou vydrzim ale tak by si si ho uz mala zmenit 😀 😀 😀 😀 ja uz by som daaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno mala tt pri mene 😅 ale sak kazda sme ina 😉 kedy ides zase k dr?

dzou
4. feb 2010

xeni ten tlak nieco znamena... aj miska to mala 😵

xena1
4. feb 2010

jani-skor som bola v soku,to bola pani s dvojkami v obchode... 🙂 tie za sebou eeeee 🙂
kati,moze to byt aj s utrosu u mna ale aj nemusi 🙂
dzou,ty vies ze ja testovacka nie som...a mozno testnem v pondelok vecer alebo az v utorok rano....ale ak by som mala nejake speci priznaky mozno aj skor...ale len mozno...nechcem vas balamutit lebo sa poznam aka som z testov mimo... 🙂

dzou
4. feb 2010

ja viem xeni ze nie si moc na testy... 😉 tak ale aj tak moc moc drzim palceky 😵

janulka04
4. feb 2010

xeni, ja som mala tiez ten vedla seba...vsetci mi vraveli, ako sa male budu bit a co ja viem, ale vobec...iba, az ked Laure vyrastli kucierky na hlave, tak Linda jej ich stale vysklbavala s tykym radostnym vyskotom...chudatkovi mojmu 😵 , ale aj to ju po case prestalo bavit
a ja som si na tem moj tank.kocik tak zvykla, ze ked som isla niekde iba s jednou v pozicanom, zdal sa mi malinky 😀 😀 😀

xena1
4. feb 2010

neboj dzou,donutim sa dufam do toho utorka... 🙂 mam doma tri testy-som dostala ale ich poctivo obchadzam 🙂

dzou
4. feb 2010

no tak to dufam ze sa do utorka prinutis 😀

janulka04
4. feb 2010

idem do hajan, baby...v poslednom case som o desiatej K.O 😝
tak sa tu majte a dobru noc 😵

xena1
4. feb 2010

jani,ja som videla jeden pekny na nete trojkolku a tym vlastne posobil uzsie...ja som chuda a krpata tak by som vyzerala hrozne...brrrrrr...
inak dzou aby som dokoncila svoje nepriznaky,grga sa mi asi zo vsetkeho... 🙂

dzou
4. feb 2010

pa pa janka 🙂 a bru nocku

dzou
4. feb 2010

jaaaaaaaaj xeni tak zaujimaveeeeeeee to je s tebou 😵
inac uz sa mi nesce pisat do ip len ze som kukala na jedny vitmaniny co som bral mm a tam bol tiez ten l-carnitin ale len 50mg .. a je to to iste ako co reklamuju na spalenie tukov... tak ked mu kupim tak asi aj ja to budem brat 😀 neuskodi nie?

miskahryzka8
4. feb 2010

ahojte, tak ja som dnes moje baby uplne znicila s cielom - bud to vypotim, alebo sa dorazim uz 😀 , ale asi skor to druhe 😒 , tak sa budem cez vikend liecit....

idem citat 🙂

dzou
4. feb 2010

ahoj miska... no a ako dlho chces este zumbovat? musi to byt teraz pre teba velmi narocne a cim dalej tym viac bude nie?

xena1
4. feb 2010

dzou ziadne chudnutie,tehu budes... 🙂
miska avoj... 🙂

dzou
4. feb 2010

ale sak to mozem brat... ci? moze to nejako uskodit?

xena1
4. feb 2010

nemoze ale ty sa teraz sustred na ine... 🙂

dzou
4. feb 2010

praveze sa musim sustredit na ine ako na otehu lebo mi z toho asi sibne 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre