Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
6. feb 2010

majusik,jednak mam cas a navyse ak to vyjde nechcem aby o tom mm vedel,chcem ho prekvapkat ak nahodou...a v pondelok id edo nocnej

majuska7979
6. feb 2010

aaa, takze to bude valtentisky darcek 😉

xena1
6. feb 2010

to asi nevydrzim do nedele valentina ak to vyjde a navyse uz teraz na mne vidi ze ma mota a podpichuje

majuska7979
6. feb 2010

xeni takze to uz nevude ziadne prekvapenie 😉 on to uz vie, ak ta uz tak mota 😀
xeni a co urobis ak ich bude viac nech 2 😀

xena1
6. feb 2010

modlim sa aby boli max dva.lebo budem musiet eliminovat a s tym sa budem dlho vyrovnavat

xena1
6. feb 2010

tak bude aj prekvapko,lebo sme sa nadejali kazdy mesiac a bol somnou na IUI tak vie ze co a ako..

majuska7979
6. feb 2010

xixixi, no to by bolo prekvapko 😀

lucialen
6. feb 2010

Xeni, to je super ze si taka trpezliva a odhodlana 😉 Ja teraz taky hrozny hlad nemavam, ale pri prvom som mala, vyhladla som v priebehu 2 minut a az som sa triasla od hladu, keby sa nenajem, tak asi odpadnem, to bolo tvrde. Tak drzim palce, pri piatich folikoch a IUI to uz skratka muselo vyjst 😵

xena1
6. feb 2010

no to by bolo a rozmyslam ako to potom urobim...ty uz mas nieco vymyslene?

miskahryzka8
6. feb 2010

majuska, a to kam mate letiet na tu svadbu 🙂 ? Majuska sustred sa na to, ze chces ist na svadbu a pri tom urcite otehotnies 😀

Luci, rastie ti uz brusko 😕 , lebo mne sa zvacsilo tak naraz a teraz ani nie, ale vnady o dva cm sa zvacsil obvod 😎 😅

xeni zaujimavy priznak tehu - narazanie do zarubne 😀

miskahryzka8
6. feb 2010

ja nejaky hlad nemam 😕 , ale to asi aj chorobou...

majuska7979
6. feb 2010

miska, no budeme musiet letiet na svk, 😉 cize rozmyslame si urobit vtedy mesacnu dovolenku 😀
velmi by som na tu svadbu chcela ist, fakt moc moc moc ze az rozmyslam si kupit saty a topanky 😀 je viem ze je este skoro, ale no tak sa moc moc tesim a preto sa bojim ze ak sa tesim ho hov...no vyjde 😅
tak miska 2cm sa ti obvod zvacsil to je super 😉
no tiez si myslim ze taky tehu priznak sme tu este nemali narazanie do zarubne 😀

lucialen
6. feb 2010

Miska, rastie, rastie, mne sa zda kazdym dnom 😀 Pribrala som uz 1,5kg, ale zatial len do brucha. Prsia sa mi zvacsili tiez, ale neviem o kolko, ale tiez okolo 2cm 😎

janulka04
6. feb 2010

😝 ahojte, babulky, ja len na skok, s mm sme to urovnali, tak dnes je ako med, len ho na chlieb natriet 😀
no a xeni, tebe tie dvojky zo srdca prajem a nech su to babule, nech to mas pekne poparovane a este, kiez by tda boli ako tie moje, ja som na nich chodievala kukat, ze ci dychaju, tak boli dobrucke a v noci boli zaspali o 19hod, potom sa pobudili okolo 2rano a potom az okolo 6 rano...a od pol roka spali do piatej do rana od 19hod, som nevedela, ze ich mam 🙂
tak tfuj tfuj tfuj 😉
inac, ja zase zeriem ako svina, vcera som este o polnoci vyprazdnila chladnicku, chcela som to prespat, al etake skrkanie v bruchu by ma aj zobudilo, tak som sa natlkacila a o siestej ma hlad vyhodil z postele nanovo... 🙄
asi sa to nase male prebralo zo zimneho spanku....ci co..i ked kope ma tak sialene, ze mam pocit, ze ma minimalne dvakrat tolko koncatin 😀

majuska7979
6. feb 2010

janulka, no to bude potom riadny futbalista 😀

janulka04
6. feb 2010

alebo certica, majus..
oki, ja padim, idme malym pre postele nove...som zvedava, co vyberieme 😵

majuska7979
6. feb 2010

no caute babule ja tiez padam, praca volaaaaa 😠
no ako myslis janulka, moze to byt certica 😀

miskahryzka8
6. feb 2010

majuska, vy ste tiez v anglicku? Vnady nech rastu, to neva 😀 , podvozok nemusi 😀

luci a pises miery aj do kalendara 😉 , ja som minuly tyzden nepisala, dnes hej, ja tak celkovo aj obvod stehien, podvozok, boky, pas, vnady 😀.

Sa mate, ze niekam idete 😅, ja cucim pri telke a na kompe 😠, uz som povystrihovala aj z casopisov o byvani kupelky 😀, robim nejake MK veci a pojdem asi aj puzzle skladat 😀

majuska7979
6. feb 2010

miska, no sme tiez v uk, presne v londyne 😒 tak by som chcela byt doma ale momentalne to nieje mozne
tak tie vnady sa mi pacia, predstavte si ze vcera mi znama co som ju nevidela 4mesiace povedala ze som trosku pribrala ze lepsie vypadam 😵 tak sa tesim ako mala 😀
ty sa mas miska, co by som ja dala aby som si sedela domka a nic nerobila, hmmm, ale uz iba dnes a 3 dni volna 😵 tesim sa tesim 😀

xena1
6. feb 2010

janulka,aj ja chcem.....a hned...a take dobrucke...s chalanmi som si uzila...koliky a tak...
miska vravim ze si mrcha robi nove priznaky.... 😀
luci,to by v tom cert bol aby sa jedno z 5tich neuchytilo

tea333
6. feb 2010

xeni ja drziiiiim palce a napato cakam 🙂

inak sa ucim a momentalne upratujem, este vydrhnem dolnu kupelnu a mozem sa vrhnut na granadir,..

a vecer mi dag slubil langos..ja ho neviem ale on hej a mnaaaaaam taku mam chut 🙂

xena1
6. feb 2010

tei,prave som bola na WC a zacala som spinit,tak som si urobila test,nech mam pokoj a bol negat..takze napriek tomu ze to vyzeralo nadejne,zrejme je mrcha na ceste...

lucialen
6. feb 2010

Xeni, tak tomu neverim, ze mrcha je na ceste, este je skoro na mrchu, to sa len malicke uhniezduju a kedze to nie je len jedno, tak trochu spinis. A test si si nemala robit poobede, mne na 14dpo poobede vysiel najslabsi duch, este aj na 10dpo mi vysiel silnejsi, takze ked tak testni rano 😉

xena1
6. feb 2010

luci teraz je cista intimka,tak uvidime,ja mam ranku na krcku a spinila som aj pri druhom tehu...uvidime vsetko je mozne...skusim testnut v pondelok

xena1
6. feb 2010

krcok mam tvrdy a dole..tak uvidime...v pondelok mam dostat tak uhniezdovanie to asi uz nebude

xena1
6. feb 2010

a este nieco co nemavam,picha ma v prsnikoch

lucialen
6. feb 2010

Xeni, mozno sa len biju o miesto v maternici 😀 Pichanie v prsnikoch som mala aj ja od 8dpo, a potom to preslo do bolesti prsnikov 😉 Ja ti davam 95% tehu 😉 😵

xena1
6. feb 2010

luci dakujem....moc by som si to priala,ale ja som asi zvlastny pripad...mam vela folikov a nic...ktovie kde to vazi...ale asi to urobim tak ze pockam do pondelka ,rano testnem a ak nic pojdem na krv..a uvidime..

lucialen
6. feb 2010

A mas ist este do centra? Ci len ak nedostanes mrchu?

xena1
6. feb 2010

mam si 14den po IUI urobit test ak bude negat mam vysadit utros a objednat sa do centra na dalsie kolo...a ak bude pozit mam ist o tyzden na krv a sono

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre