Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
6. feb 2010

ahojte babule,ako sa mate? 🙂 maly kope ako o zivot,niekedy sa mu az tak uhybam,ked mi slahne taky kvalitny kopanec vacsinou pod pravy prsnik 😅

xena1
6. feb 2010

cheer tieto kopy si pamatam spred 9rokov,dnes je futbalista,bude aj tvoj... 🙂

xena1
6. feb 2010

nikkde nikoho co uz aj tehulky snazilkuju? 🙂

cheerlady
6. feb 2010

xeni no to mi ani nehovor,mm je akurat na futbale,to by mi chybalo mat takych dvoch 😀
inak drzim palce, snad sa IUI podarilo 😉

xena1
6. feb 2010

cheer,ja mam oboch chalanov futbalistov tak sa tes 🙂
neviem ci sa zadarilo,mala som pocit ze ano ale dnes som zaspinila zatial jednorazovo...ty si to ako mala an zaciatku..ja som dnes 12DPO,test poobede negat,toci sa mi hlava,grgam,mam zahu,a picha ma v prsnikoch...

cheerlady
6. feb 2010

xeni no so mnou sa asi tazko bude porovnavat,lebo mne nebolo vobec nic,len som nahodou kukla do diara,ze kedy mam vlastne dostat a az vtedy som zistila,ze mi meskaju-ten mesiac som mala totiz toho vela-mali sme svadbu,tak kopec vybavovaciek a stresov. spravila som si veeela testov roznych znaciek,lebo som mala prve 3dni samych duchov,tak som sa bala,ci je to ok,ciarka bola jasnejsia az na nejaky 5.den 😉 ale priznaky ziadne,tie zacli az neskor-bola som strasne unavena a malatna,mala som nafuknute podbrusko a zacalo mi byvat zle,ked som sa nenajedla,len problem bol v tom,ze som do seba nic nevedela dostat,nic mi nechutilo,musela som sa nutit. co dnes nehrozi,prave som zjedla tanier jednohubiek,mali sme navstevu,tak som musela dotlacit,co zostalo 😀
takze v pondelok testujes?budem drzat palceky 😉

xena1
6. feb 2010

cheer,tak to si mala super...a v 33tt mas na ten tanier jednohubiek narok 🙂
no myslim ze nema zmysel testovat skor ako v pondelok ked dnes som mala poobede negat...

cheerlady
6. feb 2010

no a to som sa tesila,ze sa nejak neprezieram,ale asi som to zakrikla 😀
xeni no ja by som tam poobede nemala vobec nic,ja som na prvom teste z ranneho mocu mala tak slabeho ducha,ze som si myslela,ze mi asi fakt sibe a mam vidiny 😅 pockaj do pondelka a sprav z ranneho 😉

xena1
6. feb 2010

cheer len sa napapkaj potom sa nebudes stihat 🙂 poznam to 🙂
ano pockam do pondelka a uvidim....

cheerlady
6. feb 2010

tak som zvedava,v pondelok si ta precitam 🙂

xena1
6. feb 2010

oki aj ja som sama zvedava,ked nic ideme do dalsieho kola...

miskahryzka8
6. feb 2010

xeni, to spinenie mohlo byt aj uhniezdovanie 😵 , tak drzim palce na pondelok 😵

cheer ako sa da uhybat babatku v brusku 😕 😅 ?

no dnes tu skoro nikto nebol 😕 , ja som robila tie puzzle, dost ma to chytilo, idem este 😀 , dobru noc 🙂

xena1
7. feb 2010

miska na uhniezdovanie je uz neskoro...dnes je 13DC 🙂 zajtra rano pojdem k dokimu,nech mi vezme krv a ideme dalej.... 😉

tea333
7. feb 2010

dnes nikto nic 😕 xeni ja si myslim ze kym neprisla mrcha, este nezahadzuj tu moznost 😉

xena1
7. feb 2010

tei ani vcera tu nik moc nebol...spinim coraz viac,zacala ma boliet hlava a podbrusko.takze myslim ze napriek tomu ako to vyzeralo,je tu mrcha...zajtar este pre uistenie test a volam do centra a ideme do druheho kola...takze setrim prachy... 🙂

miskahryzka8
7. feb 2010

ahojte 🙂 , ja som dnes spala do dvanastej, nevedela som sa zobudit 😕 , ale myslim, ze to bol taky zdravy spanok, lebo uz mi je lepsie klop,klop,klop 🙂 , idem sa aspon na pol hodku prejst, ked je tak pekne, mi chyba vzduch a zajtra uz idem do mesta...

xeni a enmas teda to spinenie z toho krcku, alebo ze si robi miesto viac babatiek? Dufam ze hej 😵 a drzim palce na zajtra 😵

xena1
7. feb 2010

miska netusim,zajtra budem mudrejsia,ale uz som sa s tym nejako vyrovnala ze ideme do dalsieho kola...dam si asi urobit test z krvi aby som si boal ista skor ako zacnem znova brat clostyl...

tea333
7. feb 2010

miska ja spavam 11 hodin denne 😅 skor nevstanem ani nahodou 🙂
xeni tak super ze si s tym vyrovnana 😉

lucialen
7. feb 2010

Ahojte 🙂 Je tu nejako mrtvo. Ja sa ucim, teraz som sa vratila z prechadzky so psom a objavila som novy hit na jedenie, detsku vyzivu, co som robila v lete, niektora sa pokazila, ale su aj nejake dobre pohariky, mnam 🙂
Xeni, no ja neverim, pockam si az na vysledok z krvi 😒

xena1
7. feb 2010

tei,za 14mes som sa naucila ,ale rano mi nebolo vsetko jedno....mm mi pomohol,ze ideme dalej a uvidime...dokonca chcel ist rovno na IVF,ale hadam to este raz skusime na IUI

luci,nic nie je nemozne,aj pre man to vyzeralo slubne,mozno to naozaj vo mne vyvolaval utrogestan...uvidime zajtra ale spinim coraz viac...

fazulka1512
7. feb 2010

ahojte, mrcha pokracuje, beriem femi kvapky, tak cakam kym skonci a zacnem merat, aspon nejaka zabava

miskahryzka8
7. feb 2010

xeni a aky je rozdiel medzi IUI a IVF?

tei aj ja spim kolko mozem, ale toto bol taky chorobovy spanok, tazky, sa mi snivalo vselico a som bola polohore a nevedela som sa prebrat 😕 , ale sa hovori, ze spanok je najlepsi lekar, tak si telo povedalo a aj ho poslucham 🙂 a nastastie uz negrcka, mam lne trosku tazsii zaludok a nizky tlak, tak sa snazim davat drobcovi aj zeleninku a ovocie a inak som bola na prechadzke pozriet to detske ihrisko, vyzera byt fajn, vsetky hojdacky preliezky a tak su z dreva a dokombinovane 🙂 a vedla je stadion, kde sa hra futball a podnik, kde sa da dat kofola 😵

luci jeej mnam, ja lubim aj detske presnidavky z obchodu, hlavne jablkove, som uz dlho nemala 🙂

fazul, uz nech skonci a je dalsie kolo 😉

xena1
7. feb 2010

miska IUI je ked ti zavedu ocistene spermie do vnutra maternice
a IVF je umele oplodnenie-oplodnia vajicko mimo maternice a vlozia dnu

janulka04
7. feb 2010

ahoj, kocky..
xeni, ja by som este nevesala hlavu...ja som mala mrchu este dva cykly....uvidis zajtra 😉
a teda kocky, ja som za vydatnej asistencie mojich malych spravila fasirky a pyre, taky ovocny salat, natlacila som sa a o 12 zalahla a az teraz vstala..ved na co je nedela?
😝 😀

xena1
7. feb 2010

janulik,zajtra chcem urobit test a pojdem aj na krv nech viem an com som....ak vyjde budem happy,ak nie ideme do druheho kola....dakujem za povzbudenie...najdivnejsie mi je ze krcok je dole a pevny....no uvidime...to by som sa tu nahutala nad tym aj do rana... 😀

janulka04
7. feb 2010

ved to...xeni, zbytocne sa nestresovat, je fajn, ze mas taku oporu v svojom mm...ved vy nad tymi folikmi uz vyzrajete 😉 ....ale ako vravim, este by som nerobila zavery 😉

miskahryzka8
7. feb 2010

aha xeni..., tak snad ho nebude treba 😉

jani spravne 😀 , nedela, nic se nedela 😀 , len ja musim ist upratat a prezliect periny a vobec sa mi nechce 😠

a aha co som si objednala 🙂 http://www.gorila.sk/product/194124 a http://www.gorila.sk/product/182194 🙂 a budem vypletat 😀, petka, ak by mi to neslo obratim sa an teba o radu 🙂 a prosim ta, kde v ba su obchody, kde dostat ihlice a dobru vlnu na pletenie 🙂?

janulka04
7. feb 2010

xixi, miska...no vyborne... 😀
tak teda, nech sa dari.. 😉

xena1
7. feb 2010

babulky dakujem za povzbudenie,zajtra podam jasne spravy,snad sa dozviem vysledky z krvi este v ten den...teraz padam na navstevu a vecer som tu ak tu niekto bude...krasny zvysok nedele

miskahryzka8
7. feb 2010

jani nakoniec bude expert na strikovanie 😎 😀 , dik 😅

xeni aj budem vecer nakukat 🙂 , ja uz mam povysavane, idem si dat zdravu zeleninovu polievocku a pokracovat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre