Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
13. feb 2010

janka ta sportova cast sa da dat alezato ale tak ako pise lucka babatko je v jednej polohe 😉 niekto to povazuje za vyhodu niekto nie no mne sa to paci nakolko mam tiez ABC takze vanicku a sedacku maju taku istu rozdiel je iba v konstrukcii to mas ako s tym kocikom Quinny v podstate tak isto sa polohuje je to idealne pre deticky ktore nechcu spinkat a ak su nahodou unavene tak ho opatrne polohujez na lezbo a ono na to ani nepride 😀 no nie kazdej mamine to vyhovuje ja som napriklad maleho nikdy nedavala v kociku spinkat nabok 😒 a ked som ho dala na lezato tak sa stale dvyhal lebo zistil, ze zmenil polohu takze tentoraz skusim tuto fintu 😉

brisilda
13. feb 2010

tea dufam, ze mas s grokou pravdu ja by som na jej mieste uz davno bola na pohotovosti 😢 inak ja mam napnute brucho stal v noci ked spim 😒 neviem ci to je dobre ale na pohmat je makke teda aspon tie moje faldy su makke a netvrdnu 😀

groka
13. feb 2010

Ahojte

hlasim sa z domu,boli sme na pohotovosti,vsetko je v poriadku!babo si krasne kopka o 106,doktorka mi povedala aspon,srdiecko bije,CRL je 52 vyse,som zatvorena,sme v 11+6

mam kludovy rezim,ako inak,hore nohy mam mat,dali mi injekcie do zadku bolestive,a tlaky som mam z toho,ze maternica sa roztahuje a niektore zeny to pocituju takto,to je vsetko...

idem jest a spat

papa

brisilda
13. feb 2010

groka no super tak si uz aspon kludnejsia a ja stebou 😉 u nas v nemocke by si ta nechali na 100 % inak ten tlak v brusku citim aj ja ked chodim hocilen po byte ked idem na WC obcas ma boli podbrusko ako na menzes 😠 pripisujum to tomu, ze sa vazne maternica roztahuje no v utorok budem mudrejsia inak ked lezim tak tlaky nemam iba v noci mma pocit napnuteho bruska 😒 inak nechapem preco mas mat nohy hore ??? to je premna zahada lebo kludovy rezim chapem ale tie nohy mi nejdu do hlavy mne to anilen nespomenuli aby som mala nohy hore zatial 😒

groka
13. feb 2010

bris to povedala obrazne nohy vylozit a nic nerobit,no tebe mali povedat doslova ze nohy hore,lebo si otvorena,vtedy normalne podlozia nohy postele

uz idem spinkat

lucialen
13. feb 2010

Groka, dobre ze je vsetko ok, ono to vzdy vyzera vseliako, ale malicke to zvlada 😉

brisilda
13. feb 2010

groka uvidim co mi povie na poradni moj doki.mam strach uz keby to bolo zamnou ☹

nadenkaaa
13. feb 2010

Ahojte kocky som tu len na skok chceli ste vidiet moj vytvor k manzelovym narodkam tak tu je: 😅
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=663437
nie je dokonala ale ucel splnila -mala velky uspech korpus bol mramorovy a plnka bola karamelova a oslavenec si z praveho prska aj pocuckal vajcovy konak 😀

sharmana
13. feb 2010

ahojte kočky, mali sme návštevu a potom som bola v nákupnom centre... niečo som pokúpila samozrejme, klasika 😀 potom vyfotím..
no ten kočík športový sa dá polohovať do 3 polôh, či úplne do lahu rovno, to si nepamätám, máme ho zabalený, inak by som vyskúšala... ale určite sa v nom vie dietatko vyspať, keby bolo treba, lebo to sklopenie sa mi zdá, že bolo dost nízko, aj ked asi nie úplne rovno...
k tomuto je tušim autosedačka rider, ale treba kúpit adaptéry na rodeo, na ktoré sa dá pripnúť.. http://www.slune-cz.cz/autosedacka-abc-design-r...

ja som zatial ešte autosedačku nekupovala, lebo sa rozhodujem či si nekúpim úplne inú, pokial by som to nepoužívala na kočíku, tak mi to môže byť vlastne jedno..

inak s tými kočíkmi je to skôr o šťastí, človek si môže kúpiť kočík aj za 1000 eur a pokazí sa..

sharmana
13. feb 2010

groka. som rada, že si v poriadku, tak len oddychuj..
nadi. super nápad takýto darček pre mm 🙂

lucialen
13. feb 2010

Nadi, krasna torta k narodkam, urcite bol mm stastny 🙂
Idem spat

tea333
13. feb 2010

nadenka super ze sa torticka pacila, si velmi sikovna, vyzera super 😉

sharmana
14. feb 2010

dobré ránko babulky, už sme po raňajkách a nenápadne som pripomenula mm, že je Valentína 😀 ale my to nejako nezvykneme oslavovat, možno len vybehneme na kávičku...
tak Vám všetkým prajem 😵 Krásneho Valentína 😵 so svojimi polovičkami 🙂

janulka04
14. feb 2010

dobre ranko, kocky, prepacte, ze som sa vcera vyparila ako vzduch, mna vam od obeda strasne hlava bolela, doslova migrena a potom som tyckovala vo velkom ako na olympiade....a tie tlaky v hlave, som myslela, ze mi praskne, ale nemala som doma liek a ja som silno proti liekom, ale to sa vam nedalo vydrzat...
tak ze skusim dersky paralen..no cipkovy samo, kedze som tyckovala...snad som babu neublizila, dnes mi je uz lepsie...a vaha mi ukazuje o 2 kg menej 😒 😕 ...ale mrnus sa hyba...tak som sa bala...ale na pribalovom letaciku nic nepisalo, tak dufam... ☹
groka, som rada, ze ste obaja v poriadku...v tehu plati, ze sice niesme chore, sme tehotne, ale setrit sa treba 😵
bris, sharmi, dik za info, mm ma od bexy odhovara...a to som marka doslova bombardovala mailmi...tak budem za debila..no co uz...
a sharmi, tu je ABC tato sedacka
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

a aj vam krasneho Valentina, mne mm vcera kupil tie ruzicky izbove v kochliku a taky zapich je tam, srdiecko...strasne zlate to je 😵

janulka04
14. feb 2010

a zabudla som dodat, nadi, ze torta vyzera bombovo 😀 😵

sharmana
14. feb 2010

ahoj jani, tak dúfam že ti je už lepšie 🙂
jani viem aj o tej risus sedačke, len si treba zistit, či pasuje na rodeo.... možno áno, nám k tomu kočíku v obchode pripínali tú rider.. ale ak to ide cez adaptéry, tak hádam áno..

sharmana
14. feb 2010

Už som to našla, risus sa nedá pripojiť na rodeo ☹

http://www.kocikovo.sk/product/abc-design-autos...

janulka04
14. feb 2010

aha, ja som to cele nekukala, vidis....dakujem... 😉
jasne, uz je lepsie, uz sa aj bocik v trube pecie 😀 , nech dietku dobehnem 😀 😀

janulka04
14. feb 2010

aha, takze tato...babule?

http://cgi.ebay.de/ABC-DESIGN-2010-BABYSAFE-RID...

a okrem tejto...daju sa tam aj ine? idem kukat...

janulka04
14. feb 2010

a tusim aj Globus tam pasuje...ci? teraz va sbudem otravovat... ☹

http://cgi.ebay.de/ABC-Design-Autositz-Babyscha...

kkatkaa
14. feb 2010

ahojte kocky konecne som sa sem dostala, idem citat a budem spatne reagovat

my sme boli a este aj budeme zaneprazdneni s tym stahovanim, ale konecne a su to prijemne starosti, sa hrozne tesim

zajtra idem k dokimu, tak mi drzte palce aby bolo uz vidno vsetko co ma byt, lebo ma porazi

sharmana
14. feb 2010

jani neotravuješ, len surfujem po bazároch 😀 áno, tá rider macciato, či akú si to našla... neviem už aké farby majú, ja som videla naživo hnedú, čiernu a šedú... ale treba asi posurfovať.. a treba k tomu tie adaptéry kúpiť na rodeo, lebo len na ne sa to dá pripnúť...

globus neviem, pozriem na nete 😉

kati. ahoj, držíme palce a neboj sa, mimi už bude vidieť.. v kolkom si vlastne týždni?

brisilda
14. feb 2010

sharmi tak na moj ABC-cko netreba adapter 😉 ale mne sa ta autosedacka zdala malo bezpecna oproti creatis fix

kkatkaa
14. feb 2010

janul a groka, dufam ze sa vase starosti coskoro vyriesia 😉

tea tak drzim palce na svadbu nech vam vsetko super a bez problemov dopadne, aby ste si to uzili a bol to pre vas prekrasny den

kkatkaa
14. feb 2010

luci ja mam to iste ked si kychnem, smrkam, zakaslem alebo sa zasmejem alebo prudko vstanem tak ma pichne v podbrusku, presne ako pises ty, a tiez som mala strach ze co to je ale dufam ze nic vazne

a kde si si objednala tie gate luci?

kkatkaa
14. feb 2010

nadi ta torticka vyzera super
hned by som si dala kusok

inak ja v poslednej dobe ani nejako nezijem a o 9 uz spim ako zabita, tak je to kazdy den a uz ma to nebavi ze nic nevydrzim, nech uz to prejde a normalne existujem lebo ma porazi 😒

kkatkaa
14. feb 2010

sharmi ja vlastne ani presne netusim ked ti mam pravdu povedat, tak snad sa to zajtra u dokiho dozviem

majuska7979
14. feb 2010

ahojte baby prajem vam krasneho valentina 😵
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 a zachvilku letim do prace

sharmana
14. feb 2010

bris. to je možné, lebo ty máš 3 Tec, tam je to možno inak...
ja rozmýšlam tiež že si kúpim úplne inú autosedačku, lebo prvé tri mesiace nebudem určite kočíkovat malú v autosedačke a potom príde jesen a zima, takže ja to bude asi používať iba na prenos a do auta...

sharmana
14. feb 2010

kati. no myslela som podla ms v ktorom si týždni... ale podla sona ti lekár povie... 😉
majuska, tak to bude asi tá ovu, držím palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre