Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
4. aug 2009

baby tu sa to strhlo.. 🙂
tak ja by som sa chcela vyjadrit:

v par prispevkoch som sa bavila so sisou2 o fotakoch, co patri tiez k zivotu, ale povedzme ze mi to admin vymazal 😕 ,
chcela by som len konstatovat ze tema zaciname v juli je vseobecny nazov, a par odbociek od DC a TT BT je ok

.admin hned reagoval, a bez upozornenia vymazaval..to je super, ale mohli by radsej zaviest off topic,co je oznacenie textu odchylujuceho sa od temy, ako napr. na dogfore, lebo ked sa chcem opytat kamaratok z fora, nemusim pisat 23 sukromnych post..

bolo mi pomerne neprijemne, ked som videla ze andzi upozornila admina, a hned mi pisala, v tom case sme boli na fore len ja a sisa, nikto tam nebol a tak sme sa od nudy bavili, hned ako prisla malalady vratili sme sa k teme, cize sme nikoho neobtazovali,ani nezaberali miesto zaujimavejsej debate..

a adminovi- mozem sa opytat ako sa maju? mozem napisat ze som bola na kupalisku, mozem pisat o comkolvek inom nez o tehotenstve?

toto forum ma spajat baby do skupin, kde mozu zdielat vselico, ale ked je to taka vseobecna tema, kto urci co mozme a nemozme zdielat? admin, vsak?

takze, ADMINOVI- my sme zakaznici, ktori chodia na VASE forum, a vy z toho profitujete min. na reklamach.
Preto by mozno bolo na mieste trochu viac ucty, nevymazavat na pokyn, skor priatelsky upozornit, prip. napisat sukromnu postu, a tuto baby ktore vam zvysuju rating su zjavne aj s debatami off topic v poriadku.
Zarabate na nas, a preto by ste tu mali byt pre nas...

K andzi nemam slov- to o fotakoch ok, ale preco nie je podla nej k veci debata o menach pre babatka alebo o tom co povie rodina na tehotenstvo??? nechapem..

a pre baby- ste zlate ze ste takto zareagovali, myslela som si ze som v tom sama, tato tema predsa nie je len o pichani v podbrusku, so zacinanim suvisi vela tem a ja vas rada spoznam aj inak nez cez vas cyklus, nechcem sa stal bavit len o ciarkach na teste, hlavne ked nie je nic nove..
samozrejme ked je nieco nove, je to ustredna tema 😉

tea333
4. aug 2009

bris ved snad aj na dovolenke sa bude skusat, nie?

brisilda
4. aug 2009

fiiiha ale si sa rozpisala 🙂)))) mne osobne to o foto nevadilo rada som si precitala nieco zaujimave 😉

pici
4. aug 2009

andzi mala asii len zly den.
nikto sa nevyhana z temy, len tvoja reakcia bola mierne odveci...

tea333
4. aug 2009

katka myslim ze aj tento mesiac to moze vyjst, a ked nie urcite skoro..jasne ze sa podporujeme 🙂 a rychlo ti to zbehne

brisilda
4. aug 2009

pici mas pravdu ved ak sa jej to nepacilo mala to teii napisat v poste a bolo by po probleme a nie hned adminovi ☹

brisilda
4. aug 2009

tak to ano mne napriklad obcasnou zmenou tu na pokeci pomahate byt trpezliva 🙂)))) dakujem

tea333
4. aug 2009

pici mne vobec nevadi ked ma niekto zly den, ked tym nikoho neobmedzuje, ked sa mi nepaci debata, nezapajam sa alebo zmenim temu 🙂
inak samozrejme andzi nikto nevyhana, ma pravo na nazor

tea333
4. aug 2009

bris a aj ostatne baby, ja som casto ta co odklana temu, ja viem 🙂
ale robim to uplne naschval, chcem vas poznat, a hlavne nechcem zosaliet a stresovat 😀
chcem sa tesit 😅

tea333
4. aug 2009

tak k teme 😀
sme sa dnes pekne posnazili, tak este vecer pojdem do posilky aby sa moje telo unavilo a nebranilo sa tehotenstvu
😎

brisilda
4. aug 2009

tea podla mna to je v pohode aj teraz napriklad nepiseme od temi no neprekaza mi to ved ked sa chcem nieco opytat tak hadam nebudem zakladat novu temu 😖 ked mi staci jedna odpoved a budem spokojna ze?

brisilda
4. aug 2009

pocuj tea a uzivas aj kyselini listovu???? popripade poradte ake caje pijete

tea333
4. aug 2009

bris pochopila co som chcela 😉

a kam idete na dofcu inak? a aj s opatrovatelkou pre synceka si spominala?

tea333
4. aug 2009

mala som ju v plane, ale neuzivam 😒
ja sa spolieham na to, ze zdravo zijem..nepijem, nefajcim, kazdy den sportujem a to dost, a jedavam zdravo,mam dobry BMI index a vela sa smejem
jaj a nemam stres lebo beriem veci s lahkostou 😝

brisilda
4. aug 2009

tak manzel si vybral Spanielsko konkretne niekde na Malagu???? neviem ale chce ist autom takze uz teraz mi je zle ☹ a ano berrieme aby sa maly vysantil do sytosti

nadenkaaa
4. aug 2009

Baby ja nestiham sledovat co sa tu odohralo nerozumiem preco sa andzi nastvala ak by sme sa bavili stale leno o snaqzeni mrche priznakoch tak kto by to cital??Ved to ma byt aj o vseobecnom zivote o tom co sa nas dotyka preco to ma byt tak hrubo ohranicene??Nerozumiem myslim ze ak aj niekedy clovek odboci ak niekto ked to nechce nech to necita a pripoji sa k debate az ked uzna sam za vhodne andzi myslim ze vsetci sa potrebujeme trosku uvolnit a nebavit sa stale len o ovulke, mrche sexe a priznakoch 😉
A este na margo toho ako sa v roznych temach bavia prisne len o teme ja som si nevsimla zeby sa aj v inych temach bavili len presne o tom o com bola tema zalozena vzdy sa to mierne aj obdocuje ale to je preto ze sa uz baby poznaju a tiez ich nebav i pisat len o tom istom.Alebo sa mylim?
Andzi nehnevaj sa ale myslim ze mame pravo sa bavit aj o inom lebo to potm ide riadne na mozog 😉tak sa nestvi a ak ta to nebavi jednoducho to necitaj a pripajaj sa len k tomu co zaujma teba 😉

tea333
4. aug 2009

bris ja idem tiez do andalusie 🙂 letime s naj kamoskou na zac. sptembra do malagy a ideme na vlastnu past spoznavat juzne spanielsko..chvila pri mori, potom mame zajednane auto a hor sa po juznom spanielsku,malaga, granada, sevilla, cordoba, jaen a podobne 🙂 😉 😅

tea333
4. aug 2009

nadenkaa a ako tvoje snazenie? 😎

nadenkaaa
4. aug 2009

bris ono cesta je vzdy unavna ale ked uz tam budes na tu umornu cestu aj zabudnes 😉 a myslim ze spanielsko je krasne takze sa ti tam bude pacit a hlavne si to tam riadne uzijete 😉

nadenkaaa
4. aug 2009

ved som pisala ze snazili sme sa vcera aj pred vcerom ale mame labradora a to je antikoncepcia ako vysita 😀 😉 ale myslim ze so snazenim nic nenchavame na nahodu aj ked este k mrche je este daleko ma prist okolo 17.7 😔 ach jaj este dalekoooo

brisilda
4. aug 2009

tak hadam mas pravdu ja tam idem v polke ssept. vtedy tam je vraj malo ludi, more teplo a hlavne je tam klud takze sa tesiiiiiiim

kkatkaa
4. aug 2009

nadenkaa ja tiez tak nejako takze je to este daleko
aj preto som rada ze preberame mnohe ine veci ved by ma dovtedy porazilo mysliet len na mrchu a jej prichod ci radsej neprichod 😉

nadenkaaa
4. aug 2009

sorry napisala som blbost samozrejme 17.8 😀

nadenkaaa
4. aug 2009

tea a ani fomarik sa tu neukazuje 😕 naposledy ked sem pisala pisala ze sem velmi nebude chodit

tea333
4. aug 2009

jaj aaano labrador 🙂 a preco je antikoncepcia? dozaduje sa pozornosti? 🙂
lebo nase dve maltezacky si nase muckanie nevsimaju 😎

tea333
4. aug 2009

no ved fomarik bola taka smutna ☹

bris aby sme sa nahodou nestretli 🙂 ja tam budem od 8.do 21.septembra 🙂

nadenkaaa
4. aug 2009

ak si videla film Marley a ja tak ti bude jasne 😀 on jednoducho neche byt sam na chodbe vcera sme to urobili ze sme ho zavreli na chodbe a on bol cely cas pred dverami a tam dychcal a slintal 😀 on je proste chlap-pes jemu vsetko vonia a presne vie co robime tak 😉 😉

nadenkaaa
4. aug 2009

a inak babby ak by ste sa stretli v spanielsku to by bola sranda co? 😉 😉 ale svet je maly 😀

tea333
4. aug 2009

hehe tak to je vtipne, marleyho som videla.. 😀
a dokedy budete mat toho hafana? to ho strazite svokre?

tea333
4. aug 2009

svet je naozaj maly nadi, ja som sa s kamoskou stretla pred par rokmi v tunisku na plazi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre