Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
16. feb 2010

lucka s vyrazkami si nerob starosti ja som mala a este obcas mam s nimi problem 😝
co sa tyka chripky tak ano je to ta prasacia vraj 2 vlna 😝 no a na slnku sa tehulky nesmu slnit lebo moze dojst k potratu a vo vysiom stadiu tehotenstva k predcasnemu porodu nakolko sa babatko zahreje 😒 a celkovo horucava ti lucka nebude robit dobre lebo s nou su spojene aj opuchy noh 😝 ja som sa v prvom trimestri slnila s trickom na bruchu a aj to v tieni pod muslickou/stanom/ 😀

fazulka1512
16. feb 2010

dzou mohlo by, nech mozme aj my prispievat co sa tyka tehu a nie len nase vysnene priznaky 😉 , co uz su v tejto teme neaktualne kedze su tu vacsinou tehulky 😉
citim v kositach ze sa to blizi, len aby som necakala donekonecna

sharmana
16. feb 2010

fazulka. no bodaj vám to už vyšlo a kludne píšte o príznakoch 😵

janulka04
16. feb 2010

veru, lucka, ja som bola pri malych tiez vraj krajsia...ani pupaky sa mi nikde nerobili...teraz sa obcas nejaky ukaze...tak raz do tyzdna, aby som vedela, ze sa ich len tak nezbavim ci co 😝 ...ale pritom mam strasne suchu plet...humus proste, vyzeram strasne...a na dekolte sa mi vyhadzuju pravidelne a to je bolest a este to aj zle vyzera 😠 a tam som ich nemala nikdy, tak si vyber....
inac, som zvedava, co zajtra napise cheerly o tej Bexe, zajtra by jej mala prist 😕

sharmana
16. feb 2010

ahoj jani, a vám už lekár potvrdil to dievčatko podla sona? alebo kedy ideš najbližšie?

janulka04
16. feb 2010

ahoj, sharmi, ale vobec nic nevidel minule, ved to je male hadatko, mal problem ho vobec odmerat, ale ja som nejak uz na zaciatku tehu mala taky pocit, ze sice chcem chlapca, ale bude to baba...no ved uvidime...najblizsie mam UZV 4.3., to uz bude moj posledny...ale vidim to tak, ze male nas chce asi prekvapit 😕 😀

majuska7979
16. feb 2010

fazulka som tu este ja a dzou takze je nas tu este par, ...babky ktore som nevymenovala to sorky 😅

sharmana
16. feb 2010

posledné sono? ja mám 1.3. poradnu, tak som zvedavá, čo ma ešte čaká, aké vyšetrenia...

majuska7979
16. feb 2010

dzou asi vypeka palacinky 😵 tiez som mala v plane ale mala som chut na hovadzinku, takze palacinky budu zajtra 😀

janulka04
16. feb 2010

hej, posledne....sharmi...tak som zvedava na tu nasu prdulu... 😅

sharmana
16. feb 2010

no janka, tak som zvedavá... potom hned píš 😉
majuska, ja som mala hovädzinku v nedelu, mnam 😉

lucialen
16. feb 2010

Bris, tiez myslim, ze mi nebude prijemne slnenie v lete, ved este pokecam s dokim. Inak ja sa prasacej chripky nebojim, aj doki mi povedal nech si davam pozor na normalnu chripku, nijaku prasaciu, to je len tak umelo vyvolane.
Jani aj mne sa robia trochu na dokolte, ale tiez mam suchu plet, mi musi mm kremovat chrbat, aj ruky, ma hrozne svrbia.
A uz mam obvod pasu 90cm a zacala som s 85cm 😵 😀 Bohvie ci sa tam neskryva aj druhe baby 😀

janulka04
16. feb 2010

baby a neviete ako je na tom, xena? 😕

sharmana
16. feb 2010

no s tou prasacou chrípkou sa dost narobilo bububu... normálnej chrípky by som sa možno ani nebála, ale ked opisovali tie respiračné problémy pri prasacej, tak som sa trochu zlakla... no dúfam že sa nám to vyhne...

xena1
16. feb 2010

ahojte babulky....som rada ze vam chybam 😀
ako som na tom???janulik,dnes som bola na folikulom.a amam 3domin.foliky v piatok idemé na IUI... 🙂
a vy ako sa mi mavate????nestiham vas citat...mame novu tehulku????
dzou ako sa mas????

sharmana
16. feb 2010

xeni. držíme palce 😉
ja si tu surfujem na nete, lebo môj mm začal pozerať šport, normálne mi zrušil moju ružovú záhradu... takže nemám na výber...
inak jani, bris, máte tiež také aktívne mimi? tá moja čo dnes robí, to je sila.. od rána až doteraz s mini prestávkami v kuse kope... teda fakt neviem čo má dnes za den 🙂

dzou
16. feb 2010

ahojte no palacinky hotove uz skoro vsetky aj spapane 😉 ale este mam daco aj na zajtra 😀
xeni moc drzim palceky... ja som dnes 18dc asi uz po ovu i ked tento mesiac neviem ci kvoli silnemu prechladnutiu alebo preco som ju velmi necitila takze neviem presne kedy bola 😅 no koncom mesiaca ked bude mrcha tu budu tie kamosky ... tak som rozmyslala ze vobec nebudem testovat lebo ked tu budu ony tak urcite by som im to povedala(teda ak by naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahodou tam nieco bolo) a ja chcem aby mm po prvy (teda okrem vas samozrejme 😀 ) no a to by tazko bolo... takze ked odidu a nahodou tu este mrcha nebude to uz budem 34dc tak to uz aj bude dost zaujimave a testnem ale predpokladam ze mrcha pride tak na 31-32dc.......

dzou
16. feb 2010

hmmm no pozeram ze tu uz asi nik nie je tak asi idem pa pa
sorry ze vas teraz tak nanedbavam ale tak ako som pisala mm ma bud. tyzden obedku tak vam to vynahradim 😉

miskahryzka8
16. feb 2010

bris, no 18ta bola este daleko, len ona mi mala doniest tie kluce doobeda a potom mala ist mimo malinova, tak preto som stresovala, ze ma vypnuty mobil 😅 , ale tak odzumbovane dve hodky za sebou, juj som si dala do tela, budem mat svalovicu 😕 😅

luci to mas na chrbte take podkozne vyrazky 😕, ozi chripka v maji, to bude zase aka odroda 😕, chripka jarna 😅 😕? Luci, lebo zo slniecka sa ti mozu robit pigmentove flaky a velke teplo nie je dobre pre drobceka 🙂, ale tak ja zase trosku farby v lete chcem mat 😎 , ale bude treba vsetko s mierou a nepehriat seba a mimi 🙂

Luci, ja som zadychana jedine ked chodim po schodch, pri zumbe nie 😕 😕, len ked som mala nadchu a dychala usami 😀

miskahryzka8
16. feb 2010

jeje a teraz ma napadlo, ze vlastne chrbat si aj tak nebudeme moct opalovat, ved ako budeme lezat na bruchu 😕 , to budeme opalene len z jednej strany 😀

ked sa tak zamyslim, mne sa minule robili potnicky na dekolte, to nikdy nemavam 😕

xeni fiiiha ako to uteka 😕 , juuuuj straaasne moc drzim palceky na piatok 😵 😵 😵 😵

fiiha, to je zase tolko hodin 😕 a ja musim este par veci porobit... No idem na to 🙂

janulka04
17. feb 2010

dobre rano, kocky...
ja som sa vcera vyparila sa tulit k telke k mm...potom, ze sa idem umyt...ale mne sa neslo hned postavit, vlastne, mne uz sa neda normalne postavit a mm po takom peknom tuleni mi trepne, ze: Kam sa gulas? 😀 som myslela, ze ma porazi...ale tak som sa zasmiala, dotlkla som ho vankusom a bolo dobre...
a sharmi, moje male sa posledne dva tri dni rozhodlo pre zmenu rezimu, cez den spime...obcas sa pomrvime, zato v noci ma to az budi, co vsetko stvara 😀
a inac, ake hluposti sa mi snivali, tak najprv sa mi snivalo s bris, ze som bola u nej, pamatam si aj Samka, ze aky bol dobry...a ked som odchadzala od nej, tak ona mala v chodbe poukladane na kope po kuse pobalene hrnceky...ze ona predava na MMB hrnceky s potlacou 😀 😀 😀
a ked ma v noci to nase male tak kopkalo, normalne sa vydulo a som podla oblucka citila, ze to hlavicka.. 😵 tak som ho tam hladila a z toho mi vzisiel sen, ze sa mi narodil syn a bol cely mm, este aj tie kuty na hlave mal ako on 😀 😀 😀
som vam to musela napisat, lebo take vtakoviny sa mi uz doooooost dlho neprisnili 😀

petafr
17. feb 2010

ahojte, jani, tak vsetkym sa nam ide snivat s Bris? 😀 Bris hrncekova podnikatelka 😀
no tak dufam, ze si si toho synceka len nevysnivala, ale ze bude naozaj...
xeni, drzim palciska!!!

janulka04
17. feb 2010

ahoj petka..... 😉
inac, som zvedava ako dopadla siska.... 😕

sisa2
17. feb 2010

ahojte,
xixi, to sa tu bude vsetkym snivat o bris? 😀 haluz. normalne som sa pobavila 😀 😀 😀

xeni - teda, vam to uteka! drzim palce na druhe IUI, nech tentokrat dopadne s // 😵
dzou - o pancake day som este nepocula. to vsetci jete len palacinky? fu, tie som nemala uz asi sto rokov. uz ti je lepsie?
fazulka - tak ked mas teraz oslabenu imunitu, je vacsia sanca, ze sa zadari. to iste plati aj pre dzou. myslim, ze aj monika tak ostala tehu. telo sa tak nebrani a skor sa podari. tak nech to vyjde!!! 😵

tea333
17. feb 2010

bre ranko, idem sa chystat do skoly tak som Vas prisla mrknut..

led uz o snivani, za posledny cas uz druha noc s Xavierom Bardemom, no nehambim sa zato, moj muz snad pochopi ze tehu sny su divoke 😀 😀 😀

sisa2
17. feb 2010

jej jani, ty mas o nas taky prehlad 🙂 fakt zasnem, ako si mozes vsetko pamatat.
bola som vcera na vyvolavacke, tak teraz cakam, kedy sa mrche uraci. vraj je to na spadnutie, sliznica bola vcera 11,4 ... tak uz len cakam na spustenie. snad sa jej uz nebudem musiet prosit.

janulka04
17. feb 2010

...inac vsetko v poriadku, siska? tak dufam aj ja...ze ta nebude natahovat a nenecha sa prosikat 😉
tei...no, u mna dlho zostavalo len pri snoch, kedze moja naruzivost zaspala zimnym spankom 😀
a xene samozrejme drzim palceky na piatok 😵

sisa2
17. feb 2010

po zdravotnej stranke vsetko v poriadku. v marci - aprili vraj mozem ostat tehu, ze treba cakat tri mesiace, nie tri cykly - co je u mna dost podstatny rozdiel 😀
len predstava, ze sa budeme zasa rok trapit ... momentalne na to nie som psychicky pripravena, neviem, ci nakoniec neostane len pri jednom 😔

janulka04
17. feb 2010

ono to chce cas, siska...to, ze ti lekar povie, ze sa mozete snazit po troch mesiacoch, neznamena, ze musite...len, ze po telesej stranke si pripravena. psychika je podla mna velmi dolezita, tak jednoducho pockaj, az budes pripravena psychicky aj telesne rovnako... 😉

ja som sice nemala nikdy prblemy ako ty, ale vzdy som vravela, ze maximalne jedno...a uz bude tretie...ti co ma poznaju sa smeju na tom 😀

sisa2
17. feb 2010

ved jasne. uvidime, co bude. ja mam poslednu dobu nejaku schizu, sama neviem, co by som chcela. su lepsie a horsie dni, preto sem niekedy ani nechodim. myslela som, ze sa s tym lahsie zmierim, ale obcas to este tak pride .... no nic, nebudem tu kazit atmosku, vy sa teste, ze ste tehulky a hlavne, ze je vsetko v poriadku. pohladkaj brusko a darienovi odkazujem, nech ta v noci necha spat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre