Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
19. feb 2010

ani nie...male rano dosli ku mne sa tulit a prstom mi jazdili po tvari a po rukach po tych prelezaninach, tak ma hned zrana fajnovo vysteklili 😀
bris, ty nestresuj kvoli vahe, na tych fotkach to nevidno.. 😉

janulka04
19. feb 2010

bris a vy to mate kedy? tu je to vzdy o piatej vecer 😕

sisa2
19. feb 2010

jej jani, to aj nas zvykol robievat 😀 teraz ma maniu, ze mi zdviha prstom viecko, aby som vstavala 😀

brisilda
19. feb 2010

janka u nas to je o 11 pred obedom 😉 po malheo ide manzel ja sa idem dat teraz do poriadku 😉 inak snival sa mi otrasny sen 😠 bola som na vecku a pri moceni zomna isla aj krv 😖 normalne som sa zobudila ako zo zleho sna 🙄 juuj a uz nechcem ziadne sny !!!

sisa2
19. feb 2010

jani ja som mala cvicenie vzdy doobeda, vacsinou okolo desiatej. u nas take, ze poobede, nehrozi. este aj ked sme mali poucenie pre oteckov, aby mohli byt pri porode, tak si museli brat dovolenky, aby sa mohli zucastnit. vsak preco by sa nam lekari prisposobili, no nie? 😠

brisilda
19. feb 2010

kocky a ten moj ma budi tak ze rano vstane zavre dvere do spalne nakluse do obyvacky hodinu sa pozera na TV apotom pride kumne a pekne mi posepka mami? kedy uz vstanes? a ja odpoviem ze o hodinu a zase ten isty kolotoc 😀 😀 😀

sisa2
19. feb 2010

bris - juj, to nezavidim taketo sny ☹ este dobre, ze to bol len sen.

sisa2
19. feb 2010

bris - to mas ako dobre naucene? 😀 snad sa to aj moj nauci, ked bude mat tolko rokov. i ked sme na dobrej ceste, cez vikend ked vstane (v lepsom pripade o 6:30), pustim mu mickey mouse clubhouse a este mozem byt v posteli 😀

brisilda
19. feb 2010

sisa tak ja som ho ucila uiz od malicka lenosit zomnou do 10 😉 ved inu robotu sme nemali cize aj ked ako babo sa zobudil o 6 tak dostal mliecko a spinkalo sa dalej on tisko primne lezal az kym nezaspal 😀

brisilda
19. feb 2010

somnou 😠

sisa2
19. feb 2010

no my nespime ani v noci, nie to este cez den. to je pre mna sci-fi, ze prespana noc. ja som celu noc neprespala uz 4 roky 😀 😀 😀

brisilda
19. feb 2010

sisa no ved aj moj sa budi a pravidelne v noci o 3 pribehne k nam do spalne 😀

sisa2
19. feb 2010

aj daniel je s nami, nacucka mala. keby len pribehol a spal, tak ok. lenze my sme v noci hore aj 5-6x 😖 ale nestazujem sa, som rada, ze ho mam 😵

janulka04
19. feb 2010

bris, male si zvyknu tiez takto, ze oblecu sa, vycistia zuby, nasypu vlocky ci gulicky do mlieka a potom len chodia sa pytat, ze kedy ich ucesem...ja myslim, ze uz im je dlho doma, tak preto su take..niekedy ma zobudia steklenim noh...to je na mrtvicu, alebo ked mam tricko s napisom na chrbate, tak obkresluju tie pismenka...to taaaaaaak stekli... 😖
siska, tiez dobre 😀

janulka04
19. feb 2010

siska...tak to moje male vzdy vecer, ze: Tatinko ide rano do roboty?
lebo nemaju prehlad o dnoch a rano, sotva vytiahne paty z postele, uz su obe pri mne 😀

sisa2
19. feb 2010

jani a kedy to nastupuju do skolky?
ja som strasne steklava, takze toto maju moji chlapi zatrhnute. nemam to rada, ked ma niekto stekli 😔

brisilda
19. feb 2010

sisa ja som si tym tiez presla cize viem ocom pises 😉 neboj on s toho hadam vyrastie 😉 moj uz ma 6 skoro7 r. a stale sa v noci budi ale mne to uz nevadi 🙂 inak neraz som ho pristihla ako sa prechadza po byte v noci alebo sas pozera von oknom a sleduje ako pada sneh 😀 asi aj preto sa bojim nanoc otvarat okna jedine v spalni otvaram vetracku no cele okno na noc som sa bala otvorit aj v lete

brisilda
19. feb 2010

ok kocky ja uz idem tak sa majte papa 😉

janulka04
19. feb 2010

siska, uz 1.3, konecne...dlho sme bojovali za tie volne miesta... 😖
a steklenia neznasam, to ked mm tak chec saskovat, tak ma akurat vzdy vytoci fajnovo 😠

sisa2
19. feb 2010

bris no ja si tiez hovorim, ze z toho vyrastie. a ked bude mat 15, tak uz ku mne do postele chodit nebude 😀 ja si to uzivam, ze je taky mojkaci, strasne rad sa mazna a pusinkuje. vsak dlho to uz nepotrva a posle ma do teplych krajin ☹ 😀
paaaa a dobre si zacvic 😉

janulka04
19. feb 2010

ahoj bris a prijemne vzdychanie.. 😀 😝

sisa2
19. feb 2010

jani ved to mate uz o chvilu. som zvedava, ci sa vam aj naucia nemecky, alebo si budu oni dve kecat spolu a ostatni budu mat smolu 😀
moj uz pochopil, ze toto za srandu nepovazujem, tak to nerobi. lebo veru aj mna s tym vzdy vytocil a akurat sme sa pohadali.

janulka04
19. feb 2010

podla mna ano, lebo mm ich uci, takze opakuju a navyse chcu rozumiet rozpravkam...ale niekedy ma prekvapia, ze podla tonu hlasu same si vysvetlia o co ide...

sisa2
19. feb 2010

sikulky! deti sa vzdy rychlejsie naucia cudziu rec, ako dospeli... nas sa tiez uci, strasne je zlaty, ked sprechuje, sa pri tom tvari nesmierne dolezito 😀

janulka04
19. feb 2010

no ved uvidime, ako im to pojde v skolke...zatial budu s malymi, kedze v nemcine su dost pozadu, no maju vyse roka na to, aby sa co to naucili, kym pojdu do skoly

petafr
19. feb 2010

bris, ty uz mas 30 tt!!!!! neuveritelne, zachvilu tu budeme kecat o kojeni...
Baby aj mne sa dnes snival zivy sen, ze sme s mm mali syna a ze sme sa rozhodli ho volat Joha, (po fr by sa to citalo Yoa) no haluz, akoze z Johan, by som odlepila to "n" a a bude meno, no hroza... a ze mm suhlasil, ale potom, ze babo malo par dni a nevedeli sme sa dohodnut, lebo mm chcel zrazu aby sa maly volal Nico ako on (co v skutocnosti absolutne nechce) a ja ze som si postavila hlavu a rozhodla som sa pre Borisa (dalsie meno, co nemusim), no a nakoniec babatko ostalo par dni po porode bez mena, lebo sme sa nevedeli dohodnut...
no katastrofa... Same hrozne mena!!! to bol sen, sme sa s mm dnes rano na tom narehotali, ked mi volal...

petafr
19. feb 2010

jani, malicke sa naucia do siestich mesiacov, budes vidiet...

petafr
19. feb 2010

baby som rozmyslala, lebo v nazve nasej temy je napisane, zaciname v juli, coskoro z toho bude mis-mas, nebudu vediet ostatni, co je to za temu... Lebo som videla, ze uz je aj tema Jul 2010; no sranda...
si pisem sama? Lucka sa ulieva, na hokej ju bolo a som si ista, ze pouzije tu vyhovorku o uceni 😀 😀 😉
Inac Veronika sa poriadne davno neukazala...
A citala som co s Jarkou, Jarka drzime ti palciska!!! urcite bude vsetko v poriadku! myslim na teba!!! 😵

lucialen
19. feb 2010

Caute 🙂 Ja som vstala pred 2o minutami 😝 Aj to ma zobudila postarka 🙂 Rano som si pozrela hokej a odpalilo ma. Dnes mi prisli tehu nohavice, objednala som si M a su mi velke. Budem musiet este pribrat za tento mesiac, ale kaslem co si budu o mne mysliet komisia, budu radi ak to tam predycham pri mojej dychavicnosti 😀 Sme sa rehotali s mm, ze ked im budem tak rozpravat ako doma, ze pri jednej vete sa musim tri krat nadychnut, tak sa nadomnou aj zlutuju a budu volat ambulanciu 😀
Dobre, dost bolo zabavy, idem sa ucit 😝 Zajtra uz zacinam 10tt 😵 😵

sisa2
19. feb 2010

luci poznamku o vstavani povazujem za cistu provokaciu!!! 😠 😀 😀 😀
ale vam tie tyzdne letia! radost pozerat 😵

peti no bude tu v tom hokej, jedine, ze by sme sa dali premenovat na zacali sme v juli 2009 ??? 😕
a pobavila som sa na tvojom sne. ja si vacsinou nepamatam, co sa mi sniva, kedze som za noc x-krat hore. tak to aj zabudnem. inak si neviem predstavit dat malemu drobcovi meno boris, mne to pride strasne tvrde. dospely chlap uz ok, ale to male zlaticko 😔 ale kazdemu sa paci nieco ine, ze ano 😀 mne sa paci meno nicolas, ale nehodi sa nam k priezvisku. netusim, ako by sa raz volal druhy syn, kedze sme mena vycerpali pri prvom 😀

jani naucia sa rychlo, aspon podla mna. na ako dlho budu chodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre